تیم ملی با تمام توان در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی شرکت می کندساعت: 19:34
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۱۱
کد خبر: 1887474

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: تمام تلاش خود را برای قهرمانی در بازی های همبستگی ملل اسلامی در قونیه انجام می دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ مینو مداح سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو از وضعیت تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی که در قونیه برگزار می شود صحبت کرد. ترکیه: افکار عمومی، انتظارات کارشناسان قطعا با عملکرد خوب است.. تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا جلوتر است اما قضیه قهرمانی آسیا برای ما تمام شده است و بعد از چانچئون تمام تمرکزمان روی پیروزی در همبستگی است. . بازی های کشورهای اسلامی

مداح در ادامه تصریح کرد: این مسابقات از بازی های همبستگی کشورهای اسلامی سخت تر است، زیرا کشورهای آفریقایی در این رویداد شرکت می کنند و بازیکنان برجسته ای در ترکیب خود دارند. نمی توانم پیش بینی دقیقی از مسابقات داشته باشم اما به عنوان سرمربی قول می دهم با تمام توان در مسابقات حاضر شوم تا دل مردم کشورمان را شاد کنیم. قطعا بازیکنان ما در این رویداد تمام تلاش خود را خواهند کرد و چیزی کمتر از آن.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در پایان گفت: تیم خوبی داریم و از شرایط راضی هستیم. بازیکنان به صورت مستمر تمرین کردند و بعد از مسابقات آسیایی تمرینات متوقف نشد و در اردوی آماده سازی در روسیه شرکت کردند که بار فنی بسیار خوبی داشت. پس از اردوی روسیه مجددا اردوهای تیم ملی را در خانه تکواندو آغاز کردیم و با حضور کادر فنی، دکتر بهرامی نژاد و مسئولان فدراسیون تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا بدون دغدغه به هدف تیم برسیم.