تگزاس AG در مبارزه با دستور ماسک منطقه مدرسه سن آنتونیو برنده می شود


این تگزاس دیوان عالی کشور متوقف کرد الف ویروس کرونا واکسن یک اصطلاح برای کارکنان در منطقه مدرسه سن آنتونیو در تگزاس روز پنجشنبه قبل از اجرایی شدن.

ریاست دادگاه عالی تگزاس را فرماندار گرگ ابوت و دادستان کل کن پکستون برعهده داشتند که به طور موقت دستور را مسدود کردند اما تصمیم نگرفتند که آیا فرمانداری شهرستان یا ممنوعیت واکسن فرمانداری قانونی است یا خیر. توسط تگزاس تریبیونبه

بایدن تعدادی از آمریکایی های غیر کفش “غیر قابل قبول بالا” را نشان می دهد ، ماندوات “کار” را حفظ می کند

این فرمان ، که می گوید همه کارکنان منطقه مستقل مدرسه سن آنتونیو باید تا روز جمعه واکسینه شوند ، یک چالش مستقیم برای ممنوعیت اخیر ابوت در مورد واکسن بود ، که در ماه اوت توسط ناظر وقت پدرو مارتینز تصویب شد و باعث شکایت پاکستون شد.

“هیچ نهاد محلی بالاتر از قانون ایالتی نیست.” پکستون گفت va بیانیه مطبوعاتی پاسخ به قضاوت “من خوشحالم که می بینم دادگاه عالی تگزاس تأیید کرده است که تصمیمات فرماندار در دو سطح ایالتی و محلی تحت نظارت است. این تصمیم باید به تمام مناطق مدارس تگزاس یادآوری شود که آنها باید منابع محدود خود را صرف آموزش و پرورش کودکان و کودکان کنند. تجهیز معلمان بدون حمایت از دستورات غیرقانونی واکسن. “

DON LEMON DAYANS CNN ‘LAGA’ on JOE ROGAN’S TREATMENT ON COVID TAKES ‘HORSE DEWORMER’ at DEMAND PODCASTER

گرگ ابوت ، فرماندار تگزاس اوایل هفته جاری با صدور فرمان اجرایی “هر نهادی” در این کشور را از اعمال دستور واکسن کرونا منع کرد.

ابوت روز دوشنبه گفت: “واکسن COVID-19 ایمن ، م effectiveثر و بهترین دفاع ما در برابر این ویروس است ، اما باید داوطلبانه باشد و هرگز اجباری نباشد.”

فرمان اجرایی ابوت “هر موضوعی” را در این ایالت از مجبور کردن فردی به دریافت واکسن علیه COVID-19 منع می کند ، “کسی که به هر دلیل به دلیل وجدان شخصی با چنین واکسیناسیونی مخالف است”.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

قدرت های واکسیناسیون به موضوعی بحث برانگیز در سراسر کشور تبدیل شده است ، زیرا کشورها ، شهرها و شرکت های مختلف برای کارکنان دولتی و همچنین برای کارکنان خصوصی از قدرت استفاده کرده اند.

در ماه سپتامبر ، رئیس جمهور بایدن اعلام کرد دولت آن الزام فدرال را اجرا می کند که همه شرکت های دارای بیش از 100 کارمند به واکسیناسیون کارگران نیاز دارند. این قانون هنوز به طور رسمی معرفی نشده است و بسیاری نیز در حال معرفی هستند پاسخ دهندگان قانونی بودن اجرای چنین قانونی.

مایکل لی به این گزارش کمک کرد

دیدگاهتان را بنویسید