توضیحات شهرداری همدان در خصوص خبر انهدام شبکه آرتشاساعت: 16:24
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۴/۲۸
کد خبر: 1884254

معاون ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان در پی دریافت خبری مبنی بر انهدام شبکه ارتشا توسط سربازان گمنام امام زمان انصارالحسین (ع) اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از به وقت همدان; معاون ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان در پی دریافت خبری مبنی بر انهدام شبکه ارتشا توسط سربازان گمنام امام زمان انصارالحسین (ع) اطلاعیه ای صادر کرد..


در متن آگهی آمده است::


با توجه به اخبار منتشر شده از سوی روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) منطقه همدان در تاریخ 28/04/1401 اطلاعات زیر جهت آگاه سازی مردم در خصوص انهدام شبکه گسترده رشوه در شهرداری همدان اعلام می گردد..


1نتیجه موضوع به دلیل اقدام، سیر مراحل قانونی و پیگردهای عمومی سازمان محترم اطلاعات سپاه مبنی بر انهدام شبکه ارتشاء و دستگیری چند تن از کارکنان شهرداری از سال قبل بوده است. در تاریخ. 28/04/1401 منتشر شده.


2در این مورد 6 این مرد برای تحقیقات قضایی احضار شد که منجر به دستگیری وی شد 4 برخی از حرفه ای ها و تعلیق آنها برداشته شد 2 همچنین لازم به ذکر است که دیگر فرد دستگیر شده دلال است، سیر مراحل قانونی در دست بررسی است، تاکنون هیچ اطلاعی از سوی شهرداری دریافت نشده و نامی از مدیران شهرداری نیز در لیست قید نشده است. دستگیر شد..


3مدیریت شهری به منظور پیشگیری و جلوگیری از تکرار جرایم اقدام به ایجاد شهرداری الکترونیک و ساماندهی فرآیندها کرد که عملاً فرصت سوء استفاده مجرمان از شرایط را کاهش داد..


4در حال حاضر شهرداری همدان با اتخاذ تدابیر لازم سعی در ارائه خدمات به روز، شفاف و شفاف به شهروندان دارد و با همکاری تمامی دستگاه های نظارتی محترم، مصمم به ریشه یابی فساد است..


انتهای پیام//