تور جهانی تنیس| راهیابی تنیسورهای برتر به مرحله یک هشتم نهاییساعت: 23:06
منتشر شده در مورخ: 1401/02/20
شناسه خبر: 1837909

۱۶ تنیسور برتر به جمع نفرات راه یافته به راند دوم تور جهانی صعود کردند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس؛ مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال در جدول اصلی ‌پیگیری شد و‌ بازیکنان حاضر در این مرحله با حریفان خود روبرو‌ شدند.

در ادامه این رقابت ها بازیکنان جوان در بخش پسران با هم مسابقه دادند و با برگزاری دیدارهای باقی مانده راند یک جدول اصلی و در نهایت کسری رحمانی، امیرعلی قوام، محمدپارسا افسری و علیرضا گلزاد از ایران حریفان خود را شکست دادند به همراه بازیکنانی از کشورهای روسیه، دانمارک، هند، مراکش، قزاقستان، لهستان و تونس به راند دوم راه یافتند.

در بخش دختران نیز مشکات الزهرا صفی، فاطمه سادات زنجانی، مهرانا سلیمانی پور، درسا چراغی، نیلی عطفی، ماندگار فرزامی، مهیا عابدینی و هانا سلطانی به همراه بازیکنانی از کشورهای روسیه، هند، ترکیه، تونس، فرانسه و بلژیک به مرحله بعدی صعود کردند.

همچنین در بخش دونفره ۸ تیم موفق به حضور در مرحله یک چهارم نهایی شدند.

در پنجمین روز این مسابقات ۲۴ دیدار انجام می شود.

در این‌ دوره از مسابقات تنیسورهایی از کشورهای  ایران، دانمارک، هند، مراکش، قزاقستان، روسیه، لهستان، ترکیه، لبنان، تونس فرانسه و بلژیک حضور دارند.

مسابقات بین المللی جوانان به مدت ۲ هفته و از تاریخ ۱۷ الی ۳۱ اردیبهشت ماه در  مجموعه ورزشی تنیس آپت استقلال برگزار می شود و تنیسورها در بخش انفرادی و دو‌نفره دختران و پسران به مصاف یکدیگر می‌روند.

 سرداوری این دوره از مسابقات بر عهده‌ مسیح صلاح سرداور نشان سفید کشورمان است و امیر همایون صدری مدیریت بازی ها را بر عهده دارد.

درحالی که فدراسیون تنیس فاقد زمین برای برگزاری مسابقات و حتی تمرین ملی پوشان است، با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری اصولی و همکاری و تعامل، توانایی میزبانی از چنین تورنمنت مهم و سطح بالایی را در تهران دارد.

انتهای پیام/

رژیم لاغری سریع