تنیس روی میز آسیای مرکزی انفرادی طلا و نقره دختران و پسران ایرانی


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز؛ عصر امروز (جمعه) مسابقات انفرادی پسران آسیای میانه با مشارکت نمایندگان تنیس روی میز ایران برگزار شد که در پایان مدال های طلا و نقره به نمایندگان ایران رسید.

محمد موسوی طاهر که در دور اول این مسابقات به تساوی دست یافت، در مرحله یک شانزدهم مقابل ترکمنستان با نتیجه 3 بر صفر، در مرحله یک چهارم نهایی مقابل قزاقستان با نتیجه 3 بر 2 و در مرحله نیمه نهایی مقابل ازبکستان با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید. وی با برتری 3 بر یک مقابل نوید شمس ایران به مدال طلای مسابقات انفرادی آسیای میانه دست یافت.

نوید شمس دیگر نماینده کشورمان نیز در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد و با شکست 3 بر 2 حریف ازبکستانی و دو نماینده از قزاقستان در مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی راهی فینال شد.
شمس با قبول شکست مقابل محمد موسوی طاهر در فینال سراسری ایران به مدال نقره رسید.

در جدول حذفی مرحله یک شانزدهم این مسابقات، عامر مهدی کشاورز با شکست 3 بر 2 مقابل قرقیزستان در اولین دیدار مقابل مرد اول قزاقستان از دور مسابقات کنار رفت. .

مبین علیپور نیز در مرحله یک شانزدهم با نتیجه 3 بر یک مغلوب قزاقستان شد.


طلا و برنز انفرادی آسیای میانه به دختران ایرانی رسید

در شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی انفرادی دختران آسیای میانه پدر، النا رحیمی در دور اول با تساوی روبرو شد و با برتری 3 بر صفر مقابل ترکمنستان، 3 بر صفر قزاقستان و 3 بر صفر به فینال راه یافت. . 1 برد مقابل ازبکستان .

رحیمی در فینال با نتیجه 3 بر صفر مقابل قزاقستان میزبان به مدال طلا دست یافت.

شیما صفایی دیگر نماینده کشورمان در دور اول با تساوی روبرو شد و در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر از سد قرقیزستان گذشت و سپس 3 بر 1 نماینده قزاقستان را شکست داد اما در عین حال جواز حضور در این رقابت ها را به دست آورد. نیمه نهایی با زمان 3 بر 2. اودی مدال برنز این بازی را به دست آورد.

صباح سراجی و فاتح یری نیز در مرحله یک شانزدهم با قبول شکست مقابل حریفانی از کشور میزبان از دور رقابت ها کنار رفتند.