تناسب اندام – راه تونی هورتون

تمرین P90X تونی هورتون مجموعه ای از تمرینات را برای قسمت های مختلف بدن شما ترکیب می کند تا تناسب اندام ورزشی را برای شما فراهم کند. هدف این تمرینات کورکورانه عضله سازی نیست، بلکه تمرکز شما بر این است که شما را قوی تر، سریع تر و انعطاف پذیرتر کنند.

تمرینات تونی هورتون P90X، همچنین به عنوان “Power 90 Extreme” شناخته می شود، یک سیستم تمرینی شدید در خانه است که کاهش وزن و اندامی متناسب را در 90 روز صاف تضمین می کند. بله، چیزی که شنیدید درست است. فقط در 90 روز می توانید تناسب اندام داشته باشید. تمرینات تونی هورتون P90X به عنوان یک سری تمرینات خانگی دقیق برای شرکت تناسب اندام Beach-body طراحی شده است. P90X تمرینات دوره ای را با یک مکمل غذایی و تغذیه ترکیب می کند. بازار پر از رژیم‌های تمرینی سخت و برنامه‌های غذایی سخت است که به ندرت حتی پس از هفته‌ها زحمت نتیجه دلخواه را برای شما به ارمغان می‌آورد. موفقیت P90X در این واقعیت نهفته است که روی یک نوع تمرین معمولی پافشاری نمی کند. در عوض، با تمرین دوره‌ای مجموعه‌های مختلف عضلات بدنتان، بر تمرینات متقاطع عضلانی تمرکز می‌کند.

بر اساس تئوری آشفتگی عضلانی، روتین تمرینی تونی هورتون P90X هر چند وقت یکبار الگوی تمرینات را تغییر می دهد و حرکات جدیدتری را در مراحل مختلف به ارمغان می آورد. ایجاد تغییرات در برنامه تمرینی به بدن شما اجازه نمی دهد تا با ورزش خاصی سازگار شود. پاها، شکم، بازوها، شانه ها، سینه و پشت – به طور مداوم هر قسمت از بدن را تمرین می دهد. قبل از اینکه ماهیچه ها بتوانند با یک رژیم خاص سازگار شوند، تمرینات تغییر می کند و باعث می شود عضلات به طور کلی به ترتیب متفاوتی کار کنند. از این رو، رشد سالم بدن شما را فراهم می کند و از ظاهری عضله ساز بدن جلوگیری می کند.

برنامه تمرینی فشرده خانگی Tony Horton P90X که بیش از 90 روز را در بر می گیرد، ترکیبی از سبک های مختلف ورزشی است که شامل تمرینات قلبی، یوگا، تمرینات قدرتی، کششی و پلایومتریک می شود. تمرینات در مجموعه ای از دوازده دی وی دی با تونی هورتون به عنوان مربی اصلی ارائه می شود. این تمرینات که کمتر از یک ساعت طول می کشد، به زنگ های گنگ یا نوارهای مقاومتی ساده نیاز دارند. ویدیوها با 10 دقیقه گرم کردن شروع می شوند. برای مبتدیان، تمرین با شدت کمتر شروع می شود و به تدریج قدرت را افزایش می دهد. هر ویدیو با 3-5 دقیقه تمرینات خنک کننده به پایان می رسد.

چیزی که تمرینات تونی هورتون p90x را متمایز می کند، سبک ارائه تونی هورتون است. تونی یک محرک عالی، شوخ طبعی را با تمرینات سخت ترکیب می کند. برنامه P90X 13 هفته را پوشش می دهد و به شش روز ورزش در هفته نیاز دارد. این برنامه با سه چرخش ارائه می شود: لاغر، کلاسیک و دوتایی. هر کدام مجموعه‌ای از تمرینات متفاوت را برای فرم دادن به بدن به سه روش مختلف ارائه می‌کنند.

سری تک به تک تونی هورتون شامل آخرین برنامه های تمرینی او است که هر ماه در خانه به مشترکین تحویل داده می شود. با عضویت در این مجموعه، هر ماه مجموعه جدیدی از تمرینات را مستقیماً از استاد دریافت می کنید. فقط با 19.95 دلار در ماه، یک تمرین 20 تا 40 دقیقه ای با شدت بالا به سبک P90X دریافت می کنید.