تمرینات صاف کردن معده – چگونه واقعاً دور کمر خود را کاهش دهید

این که آیا رویداد خاصی در راه است که باید برای آن لاغر شوید، یا پس از سال‌ها به تعویق انداختن آن تصمیم گرفته‌اید بالاخره وزن کم کنید، این سوال باقی می‌ماند که بهترین ورزش‌های صاف کردن معده برای انجام این کار چیست؟ ? چه ترکیبی از تمرینات نتایج واقعی را در سریع ترین زمان ممکن ایجاد می کند؟ پاسخ به این سؤالات ممکن است کمی غیر شهودی به نظر برسد، اما این تمرینات نیستند که بر روی قسمت میانی شما تمرکز می کنند.

بسیاری از مردم این تصور نادرست را دارند که انجام دادن حرکات کرانچ و دراز و نشست با جدیت هر روز منجر به باریک‌تر شدن دور کمر می‌شود، اما این ورزش‌ها چربی شکم شما را از بین نمی‌برد. اگر یک لایه چربی روی عضلات شکم خود دارید، ورزش کردن آنها با استفاده از تمرینات شکم فقط شکم شما را بزرگتر نشان می دهد. اولین کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از ورزش های هوازی مانند دویدن، شنا، ایروبیک یا حتی پیاده روی سریع، آن لایه چربی را بسوزانید. اینها تمرینات موثرتری برای صاف کردن معده هستند. هر چه روتین کاردیو فشرده تر باشد و به طور مداوم به آن پایبند باشید، تعیین می کند که چقدر سریع لاغر خواهید شد. نشان داده شده است که نوع خاصی از تمرینات هوازی به نام تمرینات اینتروال در سوزاندن چربی های ناخواسته بسیار موثر است. برای انجام تمرینات اینتروال، تمرین شما باید شامل سطوح متفاوتی از شدت باشد، مانند دویدن به عقب، که مستلزم دوی سرعت در مسافت معینی است تا راه رفتن به عقب و سپس دویدن مجدد. هر تمرین قلبی می تواند تمرینات اینتروال را اجرا کند، فقط مطمئن شوید که تمرین شما بین فعالیت زیاد و فعالیت متوسط ​​به طور متناوب باشد.

یک نوع فعالیت دیگر وجود دارد که باید در تمرینات صاف کردن شکم گنجانده شود و آن تمرین قدرتی است. وزنه برداری، تمرینات دایره ای، تمرینات وزن بدن مانند یوگا، پیلاتس، فشارهای فشاری و لانژ، اساساً هر چیزی که عضلات شما را به چالش می کشد. این نوع ورزش برای کاهش وزن طولانی مدت بسیار مهم است زیرا باعث ساخت ماهیچه های بدون چربی می شود که به نوبه خود متابولیسم شما را سرعت می بخشد. بهترین تمرینات صاف کردن معده ترکیبی از تمرینات تناوبی و تمرینات قدرتی است. وقتی این دو فعالیت را با هم ترکیب می کنید، بدن شما به یک دستگاه چربی سوز تبدیل می شود که به سرعت سایز کمر شما را کم می کند.