تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید تناسب اندام کندی


سگها مانند شما ورزش را دوست دارند ، مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، یافتن تمریناتی که شما و سگ شما از آن لذت می برید می تواند هر دوی شما را دور هم جمع کرده و به شما کمک کند سبک زندگی سالم تری داشته باشید! حتی اگر چنین سگی ندارید که همیشه برای بازی یا فریزبی در حال فرار باشد ، تمرینات دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

سگ یوگا

بله ، یوگای سگ چیز واقعی است! این برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهترین کار را می کند و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری داشته باشند. اگر سگ شما دارای باسن بدی است – این می تواند یک درمان فیزیکی سگ خاص را در سگ سگ سگ روزانه خود قرار دهید.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و همچنین ورزشهای عالی داشته باشید. اما همراه داشتن آب برای هر دو نفر را فراموش نکنید – پیاده روی و دویدن در مسیر می تواند شدیدتر از یک پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

لگد زدن یک توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است. اگر سگی دارید که دوست دارد بیاورد و بیاورد ، می توانید خدمات خود را بهبود ببخشید که در به سگ خود در عدم تطابق و تمرین کمک کنید! مطمئن شوید مکان هایی که انتخاب می کنید سگ پسند باشد یا در مواقعی که هیچ ترافیکی وجود ندارد به بیرون بروید.

تمرینات دایره ای در پیاده روی روزانه خود انجام دهید

همچنین می توانید وزن بدن خود را هنگام قدم زدن با سگ خود لحاظ کنید. هر پنج دقیقه توقف کنید تا 15 اسکوات انجام دهید یا وزنه های سبک دستی بیاورید و هنگام راه رفتن با سگ با دستان خود کار کنید. بسیاری از تمرینات مختلف با وزنه ساده شامل تمرینات استقامتی است و هنگامی که بدن شما هنگام راه رفتن گرم می شود ، ممکن است انجام آنها را برای شما آسان تر کند.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما دوست داشته باشد با شما شنا کند! با این حال ، همه سگها نمی توانند شنا کنند – با دامپزشک خود مشورت کنید تا ببینید آیا نژادی دوستدار آب دارید یا خیر و قبل از اینکه سگ خود را به استخر یا دریاچه ببرید ، به چه آموزش هایی نیاز دارد.

گلف فریزبی یا دیسک درجه یک

اگر شما یا سگ خود تنیس بازی نمی کنید ، سعی کنید خانواده و توله سگ خود را به فریزبی ببرید. حتی سگهای کوچکتر یا کمتر فعال می توانند از هوای تازه بیرون لذت ببرند و وقت خود را با هم بگذرانند.

سایر گزینه های تناسب اندام

برای تمرین کامل بدن نیازی به داشتن سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از دوره های کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® را در South Jersey امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک تقویم کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی است و ما همیشه منتظر چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما در دسترس است بررسی کنید – یا برای تمرین شخصی با مربی شخصی به یکی از سالن های ورزشی ما مراجعه کنید!دیدگاهتان را بنویسید