تلاش دولت سیزدهم برای محرومیت زدایی بر هیچکس پوشیده نبود/ ماهیت دولت رئیس جمهور مردمی بودساعت: 12:11
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۹
کد خبر: 1891146

علی بابایی گفت: برنامه و تلاش خستگی ناپذیر دولت سیزدهم برای رفع فقر در کشور بر هیچکس پوشیده نیست، امروز همه عوامل تاثیرگذار در کشور باید دولت سیزدهم را برای رفع مشکلات یاری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ علی بابایی کارنامی در گفتگو با خبرنگار بلاغ با تاکید بر الگو گرفتن از همه اعضای دولت و مدیران دستگاه های اجرایی مختلف، یاد و خاطره همه شهدا به ویژه شهدای راج و باهنر را گرامی می دارد. از سبک زندگی و سیره این شهدای والامقام دولت سیزدهم در شعار و عمل مانند دولت انقلابی و مردمی شهیدان راجه و باهنر بود و این شاخص ها در بسیاری به وضوح دیده می شود. سیاست ها و روندها و حفظ این شاخص ها و تلاش برای تقویت آن ضروری است.

با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز ناشی از تصمیمات غلط اقتصادی برخی دولت های گذشته، بسیاری از هموطنان کشورمان با مشکلات عدیده ای مواجه هستند و افزود: دغدغه های مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، اعضای هیئت شورای اسلامی و سایر نهادهای نظام، دولت ملت فرزانه و بزرگ ایران است و مشکل حل مسائل اقتصادی و معیشتی و مشکلات نمایندگان، کار دولتمردان است. حل یا به حداقل رساندن این مشکلات در اسرع وقت و این مهم نیاز به همفکری و برنامه ریزی دارد، همه ارکان تعیین کننده سیستم هستند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ابلاغ سند چشم انداز جمهوری اسلامی و ابلاغیه مرحله دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) وی تصریح کرد: برنامه توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در سال بعد از انقلاب همواره با مشکلاتی مواجه بوده ایم و در برخی زمینه ها پیشرفت خوبی داشته ایم و همچنان در بسیاری از زمینه ها با مشکل مواجه هستیم. حل این موانع و مشکلات نیازمند اقدام، برنامه ریزی و تلاش خستگی ناپذیر وزارتخانه های ذیربط است.

عضو کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی با اشاره به مهم ترین دستاوردها و شاخص های انقلاب اسلامی در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: برنامه و تلاش خستگی ناپذیر دولت سیزدهم برای رفع فقر در کشور بر کسی پوشیده نبود، امروز همه عوامل تاثیرگذار کشور به دولت سیزدهم کمک می کنند تا مشکلات را حل کند، باید این کار انجام شود و قطعا با همدلی و پذیرش همه ارکان کشور محقق می شود.

در پایان رئیس اداره کار شورای اسلامی با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت با اشاره به برنامه دولتمردان با توجه به تشریح برنامه ها و خدمات در دست اقدام و اطلاع رسانی به افکار عمومی جامعه گفت: اقدامات، خدمات، بازتاب فعالیت ها و برنامه دولتمردان برای جامعه و افکار عمومی به ویژه دیداری، شنیداری، برای رسانه های مجازی و مکتوب اجتناب ناپذیر است و تبیین این دستاوردها برای جمهوری اسلامی بسیار مهم است و همه باید تلاش کنند. حفظ و تقویت جایگاه جمهوری اسلامی و گفتمان انقلاب.

انتهای پیام/