تلاش بی‌وقفه شهدای امنیت به حفظ و آرامش انقلاب اسلامی کمک کردساعت: 21:15
تاریخ انتشار: 1301/07/09
کد خبر: 1900508

سردار پاکپور نوشت: تلاش بی شائبه شهدای امنیت به ویژه مجاهدان شبانه روزی شهید سید حمیدرضا هاشمی منشأ برکات و پیروزی های بسیاری برای نظام، انقلاب و به ویژه حفظ امنیت و آرامش منطقه بوده است. . .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی به خانواده پاسدار دلیر شجاع اسلام، سردار شهید سید حمیدرضا هاشمی، همسر مکرمش معز هاشمی تسلیت و تسلیت گفت. مردم سیستان و بلوچستان و استان های کرمان و یاران آن شهید. .

متن کامل پیام تسلیت فرمانده نیروی زمینی سپاه به شرح زیر است:

به نام خدا

«از مؤمنان کسانی هستند که به عهدی که با خدا بستند وفا کردند، برخی از آنها به عهد خود وفا کردند و در میان آنها کسانی هستند که منتظرند آنچه را تغییر داده اند». سوره احزاب، آیه 23

همیشه سر صحنه پرانرژی و پرشور باشید و همانطور که شهدایتان در خدمت کشور و نظام و اسلام هستند شما نیز باید خدمت کنید. شهدا در زمان حیات شما «واقعاً رفتار شهدایی داشتند».

امام خامنه ای فرمانده کل قوا است

بار دیگر سرباز تربیت شده در مکتب ولایت و شهید، از همان کودکی با جان و دل و جان و دل با انجام وظایف و رسالت بزرگ خود زندگی پربرکت خود را سپری کرد. و با حفظ آرمان ها و ارزش های والای نظام و انقلاب و اسلام عزیز. ایران با حفظ امنیت و آرامش جامعه و حفظ استقلال و یکپارچگی کشور عزیزمان زندگی اسلامی شگفت انگیزی را در تضاد داشته است. و درگیری با اغتشاشات مسلحانه و اقدامات جنایتکارانه اشرار تجزیه طلب و مزدوران دست نشانده دشمنان قسم خورده این مرز و بوم و اشرار ملت سرافراز ایران.

امروز در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاهد سیلی زدن به جبهه استکبار از انقلاب کشور بزرگ ایران و صف آرایی و تلاش مذبوحانه آنها هستیم که از جمهوری اسلامی گشاده تر و دشمنی می کنند. در گذشته و پس از ناکارآمدی تهدیدات نظامی و تحریم‌های اقتصادی، علناً خواستار سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان کانون جبهه مقاومتی شدند که می‌تواند مقتدرانه اهداف عالی آن‌ها را پیش ببرد. فریب خوردگان داخلی ضمن حفظ و تضمین امنیت و استقلال نظام در منطقه و خنثی کردن سناریوهای شوم نظام سلطه، سخنانی را به زبان آوردند و با جنگ نرم و با تشدید تهدیدات امنیتی با استفاده از عوامل نفوذی و عناصر، از همه توان خود استفاده کردند. و متحدان آنها باید این را درک کنند.

تلاش بی دریغ شهدای امنیت، این خدمتگزاران مخلص و مخلص هموطنان عزیز خطه در حال توسعه قهرمان و مردم متدین استان های جنوب شرق کشور به ویژه تلاش شبانه روزی شهید سرلشکر سید حمیدرضا که نزدیک به سه دهه در کسوت انقلاب اسلامی و پاسداری از سربازان آقا امام زمان (عج) خدمت کرد و منشاء برکات و توفیقات فراوان برای نظام و انقلاب و بویژه مدیریت آن، منزه هاشمی است. امنیت و آرامش منطقه است.

بی شک تلاش های ارزنده و قاطع شهید هاشمی و خدمات نادر آن شهید عزیز در عرصه امنیت پایدار بویژه در جنوب شرق کشور و به ویژه استان سیستان و بلوچستان توشه گرانبها و گنجینه گرانبهایی است. عمل صالح و پاداش در پیشگاه خداوند متعال. هرگز از ذهن هموطنان فهیم و قدرشناس آن استان و همرزمانش فراموش نشود.

اینجانب فرمانده امنیت پایدار شهید سید حمیدرضا هاشمی با حضور همسر مکرمش، خانواده بزرگوار هاشمی کرمان و مردم فهیم و غیور استان سیستان و بلوچستان این شهادت را تبریک می گویم. فرماندهان محترم، رزمندگان و بسیجیان نیروی زمینی سپاه از درگاه برای آن شهید سعید علو، از درگاه خداوند متعال مغفرت و رحمت واسعه و برای بازماندگان و یاران معزز ایشان صبر و اجر جزیل و توفیق روزافزون مسئلت دارم. راه درخشان شهدا در دفاع از اسلام عزیز و دستاوردها و ارزش های والای انقلاب اسلامی است.