تقلب در Master Cleanse؟ چرا رعایت این رژیم سخت است؟

زمانی که برای اولین بار در مورد رژیم غذایی سم زدایی لیمو پاکسازی اصلی شنیدم، بیش از 15 سال پیش از یک همکار بود که به دنبال کاهش وزن بود. این رژیم پس از آن که گفته شد خواننده بیانسه نولز این رژیم را برای کاهش وزن برای فیلم “دختران رویایی” اجرا کرد، دوباره محبوبیت پیدا کرد. صرف نظر از اینکه او واقعاً از این رژیم استفاده می کرد یا نه، مردم دیوانه وار به دنبال مواد تشکیل دهنده و نحوه استفاده از آن بودند.

اکثر مردم تصور می کردند که این یک طرح به اندازه کافی ساده است. مواد را با هم ترکیب کنید و 6 تا 12 وعده در روز به مدت 10 روز بنوشید. آسان به نظر می رسد درست است؟ تعجب خواهید کرد که رعایت رژیم چقدر سخت است، حتی اگر یک برنامه ساده با مواد اولیه ساده باشد. بیشتر افراد درست بعد از روز اول شکست می خورند.

چرا اکثر مردم پس از اولین روز پاکسازی استاد شکست می خورند؟

بزرگ‌ترین دلیلی که اکثر مردم در پیروی از رژیم پاکسازی اصلی شکست می‌خورند این است که از قبل خود را از نظر ذهنی آماده نکرده‌اند. شما ممکن است با اهداف خود مانند کاهش وزن یا سم زدایی بدن خود شروع کنید، اما تا زمانی که رژیم غذایی را شروع نکنید، متوجه خواهید شد که واقعا چقدر سخت است.

بدون اینکه خود را از نظر ذهنی آماده کنید، به راحتی تسلیم هوس خواهید شد. به هر طرف که نگاه کنید، وسوسه خواهید شد که تقلب کنید. دوستان شما جلوی شما غذا می خورند، غذا در تلویزیون نمایش داده می شود، مجلات را ورق می زنید و غذای بیشتری می بینید. اگر بدون تماشای تلویزیون، گوش دادن به رادیو، خواندن مجلات یا صحبت با دوستان خود را در خانه حبس کنید، وسوسه خواهید شد که خیانت کنید.

تقصیر تو نیست، این طبیعت انسان است. مگر اینکه خودتان را آماده کنید، رژیم را متوقف می کنید، یک یا دو هفته صبر می کنید، دوباره تلاش می کنید و به احتمال زیاد دوباره شکست خواهید خورد.

در طول 10 روز نسیم

گفته می شود که رژیم پاکسازی مستر فوایدی دارد (در درجه اول کاهش وزن) و همچنین سهم خود را از تبلیغات منفی دارد. اینکه آیا رژیم غذایی را امتحان کنید به خودتان بستگی دارد، با این حال، همیشه ایده خوبی است که قبل از شروع هر رژیمی با پزشک خود مشورت کنید.

گذراندن 10 روز رژیم غذایی می تواند با راهنمایی صحیح یک روند آرام باشد. کشف کنید که چه چیزی برای نسیم از طریق پاکسازی اصلی برای خودتان لازم است. تمام جزئیات را در زیر بخوانید.