تفکر بسیجی راهکاری موثر برای خنثی کردن نقشه های دشمن است


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در پیامی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بسیج و هفته بسیج، نقش همه‌جانبه امام خمینی (ره) را در تشکیل بسیج به رسمیت شناخت. سازمانی مقدس برای خنثی کردن توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی که نتیجه نگاه بصیرتی گواه بر عمق این برنامه ریزی و عزم است.متن پیام به شرح زیر است:

نام مهربان خداوند

ای مؤمنان، اگر از دین خدا حمایت کنید، او شما را یاری می کند و قدم هایتان را استوار می کند.

تشکیل سازمانی با فرهنگ حامی ارزش های اسلامی و دینی و آرمان های مبارزه، ایثار و انقلاب اسلامی برگرفته از متن و بدنه مردم. در 14 آذر 1358 حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) نیز این نهاد مقدس را که بیانگر بصیرت و عمق تصمیم تاریخی امام راحل و عظیم الشان (ره) بود، هدایت و حمایت کردند. و مهر تایید را بر عمر پر برکت این موسسه گذاشت. آنها یک شجره نامه خوب پرورش دادند.

ادغام؛ این نهاد مردمی از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی در تمام لحظات و موقعیت های کشور با قلب و کنش های بصیرت افزاینده ائمه انقلابی در صحنه های کمک های مردمی، علم و فناوری، مقدس فعال بوده است. دفاعی، سازندگی و دیگر عرصه های پرافتخار و هر روز که عمر پربرکتش به پایان می رسد، آثار وجودی آن آثار قبلی است.

امروز؛ بسیج مستضعف، شجره طیبه ای است که فرهنگ آرمان گرایانه و معرفت ملی و دینی را به عرصه فعالیت آورده و با توجه به هجمه همه جانبه دشمنان، بیش از پیش وجود این نهاد مقدس و روح و اندیشه و فکر بسیج در خنثی کردن توطئه دشمنان ملت و نظام ایران دلگرم باشید.

این تشکل سرافراز مملو از افراد مومن، مخلص و متعهد با آرمان های والا و متعلق به همه اقشار است و امروز در شرایط سخت کنونی که نظام و کشور ایران در یک جنگ تمام عیار ترکیبی قرار دارند، ظالم تحریم های استکبار جهانی و جوانان و زنان را به انقلاب می کشانند و تلاش می کنند تا از مردم جدا شوند، اندیشه بسیجی راهکاری موثر برای خنثی سازی دسیسه های دشمن است و به فضل الهی کشور و مردم عزیزمان از گزند نفرت نیروهای مسلح و اتحاد و اتحاد ملی نجات یافتند.

هفته بسیج را به یاد شهدای افسران عالی رتبه به کارکنان آن سازمان و ملت بصیر و دوراندیش ایران اسلامی و فرماندهان بصیر، منطقه ای و برجسته تبریک و تهنیت عرض می نمایم. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج مستضعفین و پیروزی روزافزون بسیجیان غیور ایران اسلامی به رهبری فرماندهی معظم کل قوا. تمام قوت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) را از خداوند متعال خواستارم.