تغییر کالری برای سردرگمی بدن شما در کاهش وزن – کاهش وزن در 17 روز یا کمتر

آیا تا به حال در مورد یک برنامه غذایی سریع و آسان شنیده اید؟ بگذارید چیزی را به شما بگویم که تحمل آن ممکن است سخت باشد – چیزی به نام یک برنامه غذایی سریع و آسان وجود ندارد. آیا در از دست دادن تمام آن چربی در ناحیه میانی خود مشکل دارید؟ اگر راهی برای از بین بردن آن رویه مافین یا سوزاندن چربی شکم واقعاً سخت در تنها 17 روز وجود داشت، بدون اینکه آن رژیم های غیر منطقی ادعا کنند که وزن را به سرعت و به راحتی کاهش می دهند؟

مدرسه قدیمی را فراموش کنید، مدرسه جدیدی به نام تغییر کالری را امتحان کنید

توصیه من این است که از تمام آن رژیم های کم چرب، بدون چربی، پروتئین بالا و غیره دوری کنید که همه چیز را وعده می دهد و هیچ چیز را ارائه نمی دهد. این برنامه ها معمولاً هزینه زیادی دارند، در حالی که شما را احساس نارضایتی می کنند. متابولیسم شما با بسیاری از این “رژیم های غذایی” کند می شود و این باعث می شود اگر بیشتر از آنچه که عادت دارید غذا بخورید وزن بیشتری اضافه کنید. این بدان معناست که شما به جای خلاص شدن از شر آن، چربی بیشتری را در بدن خود ذخیره خواهید کرد. یک روش ساده برای خلاص شدن از وزن بدن و کاهش وزن برای همیشه، استفاده از چیزی است که به آن رژیم تغییر کالری می‌گویند. این روش غذا خوردن متابولیسم شما را به حداکثر می رساند که منجر به از دست دادن چربی شکم و آن پوندهای اضافی می شود.

در اینجا نحوه تغییر کالری به سمت شلوارهای جین باریک آمده است

نکته مهم در مورد این رژیم در اینجا وجود دارد – نیازی به گرسنگی کشیدن یا محروم کردن خود نیست. در واقع، در برخی موارد بیشتر از آنچه عادت کرده اید، غذا خواهید خورد. قبل از اینکه به آن بپردازم، اجازه دهید به یک طرح نمونه نگاه کنیم.
1) یک خط پایه ایجاد کنید – به عنوان مثال فرض کنید شما به طور معمول 1800 کالری در روز مصرف می کنید. خوب برای ماه اول، مطمئن شوید که 1800 کالری می خورید تا بدنتان به این مقدار ثابت عادت کند.

2) افزایش 300 کالری – برای 2 روز از هفته اول، 300 کالری اضافی نسبت به میزان پایه خود مصرف کنید. مثال: دوشنبه و جمعه 2100 کالری مصرف می کنند.

3) Down-Shift با 400 کالری – برای 2 روز از هفته دوم، کالری دریافتی را به 1400 کالری کاهش دهید. مثال: سه شنبه و پنجشنبه 400 کالری مصرف کنید

4) Up-Shift با 500 کالری – برای 2 روز از هفته سوم، 2300 کالری مصرف کنید. مثال: دوشنبه و پنجشنبه 500 کالری اضافه می کنند.

5) Down-Shift با 500 کالری – برای 2 روز از هفته چهارم، فقط 1300 کالری مصرف کنید. مثال: سه شنبه و جمعه 1300 کالری دارند.

6) تنظیم – پس از تکمیل 1 ماه از رژیم تغییر کالری، حداقل 2 هفته قبل از اینکه دوباره این کار را انجام دهید، به عادت غذایی عادی خود که 1800 کالری است، بازگردید.

با برنامه بازی Fat Loss 4Idiots، تغییر کالری را به سطح بعدی ببرید

ایده این است که با تغییر مداوم مقدار کالری مصرفی، متابولیسم را وادار به سازگاری می کنید. بدنتان دائماً حدس می‌زند که از کندی متابولیسم جلوگیری می‌کند. اگر به طور مداوم غذاهای یکسانی مصرف می کنید، بدن انرژی کمتری برای پردازش آن نیاز دارد. بنابراین این کار متابولیسم را به طور موثر حفظ می کند. این مهم است زیرا ترفندی است که کالری دریافتی شما را در روز تغییر می دهد و متابولیسم شما را فریب می دهد تا چربی بیشتری بسوزانید. این ترفند باعث می شود متابولیسم شما در تمام طول روز کار خود را انجام دهد و دیگر نگران رژیم غذایی خود نباشید.