مصرف شده {سبزیجات} – انرژی تمیز هر دو داروها مغذی غنی؟

{هر} یکشنبه درست مثل فینال روز است، همسرم من می روم را همراه خود لیستی به همین دلیل اقلام هفته به خرده فروش می فرستد. همه شما قوانین مقدماتی ممکن است وجود داشته باشد:

  • شیر آب
  • تخم خروس
  • غلات
  • ماست
  • کرفس
  • کاهو

خواهید داشت مفهوم را خریداری شده می کنید. درست مثل خوب زامبی، بی‌خبر در داخل خرده فروش قدم می‌زنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر} کالای لیست را می‌گیرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مقابله با می‌آورم. در داخل حین باز کردن معامله بسته‌بندی، راه اندازی به اظهار تذکر در موضوع {هر} مورد می‌کنم (احتمالاً نیاز به مقاله‌ای بنویسم کدام ممکن است چرا {نباید} این {کار} را مشارکت در {دهم}) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه چرا به قرار است به آنها بروند خواستن {نداریم}.

من می روم همه وقت به همین دلیل کرفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهو استفاده بیشتر از می کنم. قرار است به آنها بروند هیچ کاری برای من می روم مشارکت در نمی دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می روم قرار است به آنها بروند را شناخته شده به عنوان خوب وسیله جانبی برای ساندویچ هر دو غذای شخصی می بینم. حقیقت این است، من می روم ترجیح می {دهم} اسفناج هر دو کلم بروکلی را گزینه جایگزین برای {هر} کدام به همین دلیل قرار است به آنها بروند کنم، در نتیجه می دانم کدام ممکن است آن خواهد شد 2 سبزی مفید هستند (به همان اندازه روزی کدام ممکن است پاپ آی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مامانم دروغگو نباشند).

متعاقباً من می روم به در نظر گرفته شده تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادداشت کردن مقاله ای در موضوع فواید مصرف شده ای کاهو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرفس افتادم. چیزهای {هیجان انگیز} را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین را در داخل هم می شکند، می دانم.

عالی من می روم حقیقت این است به همین دلیل داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مغذی در دسترس در داخل {هر} خوب شگفت زده شدم. به عنوان تصویر، آیا می دانید؟ کرفس منبع مفید باور نکردنی ریبوفلاوین، کلسیم، فیبر رژیمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شامل {مقادیر} خوبی به همین دلیل ویتامین A، B6، C را انتخاب کنید و انتخاب کنید K است؟ من می روم هم {نکردم}. همه شما این داروها مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین‌ها مینا‌های کلیدی هستند کدام ممکن است کار کردن بدن ما ما را در داخل درجه بالایی نگه داشتن می‌کنند.

در موضوع کاهو چطور؟ عالی، {اجازه} دهید من می روم آن خواهد شد را نیز تجزیه کنم. کاهو شامل تیامین، ویتامین های B6، A، C، K را انتخاب کنید و انتخاب کنید (معادل کرفس) دارایی ها شدید خوبی برای فیبر غذایی، فولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید منگنز است.

متعاقباً، اکنون کدام ممکن است می شناسید توانایی این {سبزیجات} آبکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {بی مزه} را می شناسید، در داخل همین جا چند مورد آخر راهی که در آن برای گنجاندن قرار است به آنها بروند در داخل وعده های غذایی روز به روز تحویل داده می شود.

وقتی به آن خواهد شد در نظر گرفته شده می‌کنم، کرفس به‌عنوان طرف مهمترین همراه خود بشقاب بال‌های گاومیش دیده می‌شود، خب، این اراده شدید دقیق باشد یا نباشد، با این وجود خواه یا نه به همان اندازه به فعلی سعی کرده‌اید کرفس را به سوپ اضافه کنید؟ سالاد اسفناج خواهید داشت؟ در موضوع ترکیبی کردن آن خواهد شد همراه خود کنسرو تن ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتشر شده کردن آن خواهد شد روی نان برای خوب ساندویچ چطور؟ همه شما {اینها} راهی که در آن های باور نکردنی برای وارد کردن کرفس به برنامه کاهش وزن خواهید داشت بدون داشتن به نپخته مصرف کردن آن خواهد شد هستند.

دوست خوب دارید کودک هایتان اصولاً کرفس بخورند. اصل العمل “مورچه های بررسی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {واقعی}” را {امتحان} خواهم کرد کدام ممکن است پیرمردها چه مدت زمان {طولانی} آن خواهد شد را می بلعند. آسان {هر} ساقه کرفس را به سه نیمه به حداقل رساندن دهید، کره بادام زمینی را در داخل سوراخ آغشته کنید (هر دو کره بادام را برای خوب انتخاب {سالم تر}) بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 3 به همان اندازه 4 کشمش ({اینها} مورچه های خواهید داشت هستند) را انتخاب کنید و انتخاب کنید فویلا اضافه کنید!

کاهو چطور؟ عالی، به سادگی به این علت ایجاد کدام ممکن است آن خواهد شد را برای ساعت شب تاکو می‌{خرید} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس آن خواهد شد را فراموش می‌کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است یخچال خواهید داشت بدبو می‌شود، به این به معنی معمولاً نیست کدام ممکن است نمی‌توان به همین دلیل آن خواهد شد شناخته شده به عنوان پشتیبانی‌کننده {برای هر} غذای ناهار هر دو شام استفاده بیشتر از کرد. دقیق کردن ساندویچ بوقلمون هر دو ساندویچ خنک؟ مقداری کاهو روی آن خواهد شد بپاشید. خوب گوجه فرنگی باقی مانده را روی پیشخوان بگذارید، آن خواهد شد را به حداقل رساندن دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کاهو ترکیبی کنید به همان اندازه خوب سالاد به زودی تولید کنید.

راهی که در آن های سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسان زیادی مورد استفاده قرار گیرد بالاتر به همین دلیل کرفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهو ممکن است وجود داشته باشد. {در حالی که} این 2 سبزی ممکن است به طور اضافی سخی‌ترین نباشند (من می روم به خواهید داشت تربچه مورد توجه قرار گرفت می‌کنم… اوه ای {شیطان})، قرار است به آنها بروند ادامه دارد هم سرشار به همین دلیل ویتامین‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مغذی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نباید} هنگام نرم افزار‌ریزی وعده‌های غذایی نادیده گرفته شوند.