تعطیلی و صدور کیفرخواست مالی در انتظار دفاتر مشاوران املاک کیفری در کرمانشاه استساعت: 11:33
تاریخ انتشار: 1401/04/02
کد خبر: 1877999

قهرمان شاهی گفت: در صورت اثبات تخلف دفاتر مشاوران املاک، علاوه بر جریمه، تعطیلی نیز در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ خرامان شاهی در گفت و گو با خبرنگار مرصادنیوز، گفت: تصمیم سران قوا برای حمایت از مستاجران هنوز ابلاغ نشده است اما به محض اعلام، دفاتر مشاوران املاک توافقات بیشتری را انجام خواهند داد. درصد قانونی تخلف و حل می شود.»

وی گفت: در صورت مشاهده تخلف در دفاتر مشاوران املاک، علاوه بر جریمه، تعطیلی نیز در دستور کار قرار می گیرد.

شاهی افزود: برای تعطیلی دفاتر مشاوران املاک معترض هماهنگی های لازم با دادسرا و اماکن و دفاتر مشاوران املاک رسانه ای تعطیل و بنر نصب می شود که درب اینها نصب می شود. مکان ها.”

وی گفت: تعزیرات حکومتی با دفاتر مشاوران املاک متخلف برخورد می کند در حالی که شکایات مستاجران از طریق هیات حل اختلاف و قوه قضاییه حل و فصل می شود.

مدیرکل قانون تعزیرات حکومتی کرمانشاه گفت: با توجه به تصویب قانون تنظیم و مدیریت اجاره‌بها، شکایاتی از مستاجران دریافت شد که رهن و اجاره بیش از 20 و 25 درصد افزایش یافته است. قانون مصوب نیروهای مسلح».

شاهی خاطرنشان می کند: نظارت نیروی انتظامی بر تنظیم و مدیریت اجاره املاک مسکونی زیر نظر بازرسان اتاق اصناف و سازمان صمت است و دولت دفاتر مشاوران املاک متخلف را مجازات می کند. در این مورد.

وی گفت: در شرایط فعلی حق با مردم است و از نرخ رهن و اجاره رنج می برند، اما می توانند از صاحبان املاک شکایت کنند که این شکایات توسط تعزیرات حکومتی رسیدگی می شود.

پایان پیام/