ترفند ضدانقلابی در پروژه کشتار/ این بار با سوژه آرنیکا خیمگامیساعت: 19:47
تاریخ انتشار: 08/02/1401
کد خبر: 1905664

ضدانقلاب و شبکه های تلویزیونی وابسته به آن برای تکمیل پروژه ترور سعی دارند با به دست آوردن اطلاعات و آمار کشته شدگان اخیر کشته شدن آنها را به پلیس و نیروهای امنیتی نسبت دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ پس از آغاز ناآرامی های اخیر با تحریک گروهک های ضد انقلاب و برخی شبکه های تلویزیونی وابسته به آنها و شکست این جریانات، ضدانقلاب به روش جدیدی روی آورد.

برهمین اساس ضدانقلاب با به دست آوردن اطلاعات و آمار کشته شدگان اخیر سعی دارد با فنون کشتار مرگ آنها را به نیروهای انتظامی و امنیتی نسبت دهد.

پیش از این ضدانقلاب و شبکه های تلویزیونی وابسته به آنها سعی داشتند مرگ نیکا شاکرمی و حدیث نجفی را به موضوع اغتشاشات نسبت دهند که در نهایت با انتشار اسناد مربوط به موضوع و در آخرین مورد، حقیقت ماجرا آشکار شد. ضدانقلاب نیز مرگ “آرنیکا قم ماکامی” را وسیله ای برای رسیدن به اهداف خود خواند و سعی کرد آن را بهانه کند.

بر این اساس یکشنبه اول آبان ماه سال جاری مرگ یک زن جوان در تخت بیمارستان گلستان توسط پدرش به کلانتری 102 پاسداران اعلام شد و پس از اعلام این خبر تیمی از ماموران کلانتری 102 پاسداران مستقر به فرماندهی بازپرس ویژه میثم حسین پور شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی به رهی رفت. آنها به بیمارستان رفتند و تحقیقات اولیه را آغاز کردند.

در بررسی های اولیه مشخص شد این دختر 10 روز پیش خود را از پنجره اتاق خوابش به پایین پرتاب کرده و به بیمارستان گلستان منتقل شد و پس از 10 روز مداوا بر روی تخت بیمارستان جان باخت.

پدر متوفی روز گذشته با مراجعه به کلانتری 102 پاسداران اعلام کرد که بابت مرگ دخترش به کسی شکایت نکرده و دخترش از پنجره اتاق خوابش سقوط کرده است.

تحقیقات تکمیلی بازپرس پرونده همچنین حاکی از غیبت پدر آرنیکا در اغتشاشات اخیر تهران بوده و به گفته پدر متوفی، زن جوان بر اثر سقوط از پنجره اتاقش بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داده است. پدرش حرف می زد و هیچ قرص و دارویی نمی خورد.

پدر متوفی روز گذشته برای سیر مراحل قانونی به شعبه 4 بازپرسی دادسرای ناحیه 27 (جرایم جنایی) مراجعه کرد. پدر متوفی روز گذشته به افسر تحقیق گفت که از مرگ دخترش شکایتی ندارد و دخترش در جریان اغتشاشات مورد حمله قرار نگرفته و بر اثر سقوط جان خود را از دست داده است.

همچنین با توجه به مرگ فرزندش، وقتی وارد اتاق آرنیکا شد، دخترش را به پایین پرت کرد، پس از رسیدن نیروهای اورژانس به محل، آرنیکا به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد.

در همین رابطه میشم حسین پور، بازپرس ویژه قتل های شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران با تایید این جزئیات گفت: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم «آرنیکا قم مکامی» که در جریان اغتشاشات جان خود را از دست داده است. مقامات پلیس کاملا غیرواقعی هستند و متوفی بر اثر سقوط از پنجره منزل جان خود را از دست داد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.