ترفندهای مفید برای بزرگتر نشان دادن آلت تناسلی کوچک

اندازه آلت تناسلی برای مدت طولانی هدف اضطراب مردان بوده است. مردان در سرتاسر جهان به مرد بعدی نگاه می‌کنند و فکر می‌کنند که آیا او بزرگ‌تر است یا نه، و تقریباً هر کاری برای بزرگ‌تر کردن آلت تناسلی‌شان انجام می‌دهند، به این امید که روزی بزرگ‌ترین در اتاق شوند. اما آلت تناسلی کوچک یک مشکل واقعی آلت تناسلی نیست – این چیزی است که به مرد این فرصت را می دهد تا در مورد روش های دیگر برای راضی نگه داشتن یک زن بیشتر بیاموزد و این می تواند پاداش بزرگی برای هر دو طرف باشد. علاوه بر مراقبت عالی از آلت تناسلی برای حفظ سطح بالای تجهیزات خود، مردی که واقعاً نگران اندازه آلت تناسلی خود است، می‌تواند این ترفندها را برای بزرگتر نشان دادن آلت تناسلی خود امتحان کند.

1) به مانکاپینگ توجه کنید. وقتی آلت تناسلی در انبوهی از موهای ناحیه تناسلی غرق شود، به طور طبیعی بسیار کوچکتر از آنچه هست به نظر می رسد. با کمی تراشیدن موها به عقب یا تراشیدن آنها، هیچ چیزی نمی تواند مردانگی غرور آفرین را پنهان کند و این می تواند آن را بسیار بزرگتر نشان دهد.

۲) مقداری وزن کم کنید. وقتی صحبت از بلعیدن آلت تناسلی شد، در مورد پوست اضافی نیز ممکن است. هنگامی که یک مرد وزن اضافه می کند، معمولا مقداری را در اطراف آلت تناسلی، در ناحیه ای که به عنوان پد چربی شناخته می شود، می پوشد. این چربی تشکیل می شود و از پایه آلت سبقت می گیرد و به نظر می رسد که آلت تناسلی در واقع کوچکتر است. با کاهش وزن، یک مرد می تواند مقدار زیادی از این کاهش را به دست آورد، و به آلت تناسلی خود اجازه می دهد تا با شکوه تمام خود را نشان دهد.

3) آن خطوط برنزه را در نظر بگیرید. اگر مردی در همه جا به جز قسمت میانی، برنزه تیره داشته باشد، درک چشم از ظاهر آن تغییر می کند. مناطقی که رنگ روشن تری دارند، به لطف این ترفند نور، به نظر می رسد کمی کوچکتر از آنچه در غیر این صورت بود هستند. بنابراین، اگر مردی برنزه‌ای سنگین دارد، ممکن است بخواهد در نواحی زیرین نیز کمی برنزه در نظر بگیرد تا از شر آن خط برنزه خلاص شود. از طرف دیگر، مردی با پوست بسیار روشن ممکن است بخواهد به هر قیمتی از برنزه شدن خودداری کند تا رنگ پوستش در تمام بدنش ثابت بماند.

4) از کاندوم مناسب استفاده کنید. یک مرد نمی تواند با کاندوم هایی که آلت تناسلی کوچک را بسیار بزرگتر نشان می دهد اشتباه کند. این امر را می توان با کاندوم هایی با رنگ روشن مانند زرد یا سفید به دست آورد، زیرا این کاندوم ها بیشتر از کاندوم های تیره باعث برجسته شدن عضو می شوند. او همچنین می‌تواند به دنبال یک کاندوم با ناودانی، برجستگی یا سایر بافت‌های لذت‌بخش باشد، زیرا این کار کمی به ظاهر آن اضافه می‌کند.

5) چیزها را گرم کنید. قبل از اینکه حالت دمدمی مزاجی پیدا کند، یک مرد می تواند خود را به حمام معذور کند و از یک دستمال شستشوی بسیار گرم به عنوان کمپرس روی آلت تناسلی و ناحیه اطراف آن استفاده کند. این جریان خون بیشتری را تشویق می کند و رگ ها را باز می کند، که باعث می شود آلت تناسلی در نگاه اول بزرگتر به نظر برسد. و البته، یک مرد می داند که اولین نگاه شریک زندگی چقدر می تواند مهم باشد!

مهم نیست اندازه یک مرد، توجه به مراقبت خوب از آلت تناسلی، راه مطمئنی برای زیبا نگه داشتن آلت تناسلی است. این را می توان با یک کرم سلامت آلت تناسلی درجه یک به دست آورد (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است)، روزانه به عنوان یک روال مراقبت کلی از آلت تناسلی استفاده می شود. به دنبال کرمی باشید که حاوی ویتامین E و کره شی برای آبرسانی باشد، بنابراین از خشکی پوست که می تواند آلت تناسلی را خسته و فرسوده نشان دهد، جلوگیری می کند. همچنین به دنبال کرم حاوی ویتامین A باشید، زیرا این ویتامین برای مبارزه با بوی آلت تناسلی شناخته شده است – و مشکلات آلت تناسلی مانند بو می تواند یک عصر سرگرم کننده را بدون توجه به اندازه مرد خراب کند. در نهایت، یک مرد باید به دنبال کرمی با ترکیبی خوب از آنتی اکسیدان ها، مواد مغذی و اسیدهای آمینه باشد که همگی باعث افزایش جریان خون و بهبود سلامت آلت تناسلی می شوند.

رژیم لاغری سریع