تردمیل Proform Weight Loss 620 – آیا تردمیل Proform Weight Loss 620 واقعاً خوب است؟

تردمیل Proform Weight Loss 620 احتمالاً یکی از بهترین تردمیل های Proform است. قبل از اینکه در مورد تردمیل Proform XP Weight Loss 620 صحبت کنم، به طور خلاصه در مورد شرکت Proform می نویسم. تردمیل های Proform توسط بزرگترین تولید کننده و بازاریاب تجهیزات ورزشی و تناسب اندام در جهان یعنی Icon Health and Fitness ساخته شده اند. آیکون در حال حاضر بهترین شرکت فروش تردمیل است.

ابتدا اصول اولیه: موتور تردمیل Proform Weight Loss 620 یک موتور 1.75 CHP QuietTech است. تردمیل خوب است – 20 “x55” کامل. هر تردمیل خوب در حالت ایده آل نباید کمتر از 18 اینچ باشد، بنابراین تردمیل این مدل قطعا تجربه تردمیل شما را راحت تر می کند. سرعت این مدل 10 مایل در ساعت است و شیب خوبی دارد – تا 10٪. محدودیت وزن این تردمیل پروفرم 300 پوند است. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه تردمیل Proform Weight Loss 620 این است که به راحتی تا می شود. این یک طراحی منحصر به فرد SpaceSaver را ادغام می کند، بنابراین وقتی هیچ جلسه آموزشی انجام نمی دهید واقعاً باعث صرفه جویی در فضا می شود.

تردمیل Proform Weight Loss 620 دارای ویژگی های اضافی است که واقعا از آنها لذت خواهید برد. من می دانم که موارد اضافی فقط همین هستند، موارد اضافی، اما آن زنگ ها و سوت ها تجربه تردمیل را بسیار لذت بخش تر می کند. همه ما می دانیم که تردمیل (حتی اگر واقعاً گران بود) اگر سوار تردمیل نشویم و ورزش نکنیم، ارزش یک سکه را ندارد. این فقط فضا را اشغال می کند و هر بار که به آن نگاه می کنیم ما را بیمار می کند: در زیر ویژگی های اضافی تردمیل Proform Weight Loss 620 آورده شده است که امیدواریم تمرین شما را لذت بخش تر کند … به طوری که در واقع هر روز از آن استفاده کنید.

این تردمیل دارای 8 برنامه آموزشی iFIT می باشد که می تواند سرعت های متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در این برهه از زمان بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید. این برنامه های آموزشی توسط Proform Certified Professionals ایجاد شده است. تردمیل مجهز به مرکز کاهش وزن سفارشی است که متناسب با نیازهای خاص شما طراحی شده است. آنها وزن فعلی شما، تعداد کالری هایی که می خواهید بسوزانید و زمان تمرین مورد انتظار شما را فهرست می کنند. دستگاه بر اساس اطلاعات شخصی که به تازگی وارد کرده اید، برنامه ای را برای شما آماده می کند.

برای اطمینان از حداکثر راحتی شما، تردمیل Proform Weight Loss 620 دارای بالشتک AirTech است. برای افزایش لذت بیشتر، تردمیل دارای یک پایه آی پاد جهانی Interplay است که می تواند موسیقی دلخواه شما را پخش کند. همچنین دارای رتبه بندی گرافیک است که در آن می توانید یک فرد متحرک را ببینید که در کنار شما راه می رود. اوه، و همه آمارها به وضوح و واضح در صفحه ClearView نمایش داده می شوند.

بنابراین اگر می خواهید وزن کم کنید و کمی ورزش کنید و مجبورید ماهیچه های خود را حرکت دهید، این تردمیل Proform Weight Loss 620 برای شما مناسب است. همچنین برای کیف پول شما عالی است زیرا این مدل در مورد تردمیل بسیار مقرون به صرفه است. اگر یک دونده جدی هستید، من تردمیل با اسب بخار بیشتر و به طور کلی قوی تر را توصیه می کنم. البته چنین تردمیل قوی تری هزینه بسیار بیشتری دارد. اما برای بقیه ما، این تردمیل Proform Weight Loss 620 مناسب است.