تردمیل ریباک مدل 9500 ES – تردمیل است یا سیستم سرگرمی خانگی؟

تردمیل ریباک مدل 9500 ES آنقدر پر از امکانات است که نمی دانم آیا اصلاً باید آن را تردمیل توصیف کرد؟ ترکیب تناسب اندام با سرگرمی، بیشتر یک تمرین یک مرحله ای و یک مکان تفریحی کوچک در خانه شماست. یک ابزار گران قیمت یا جایگزین ارزان‌تری برای عضویت در تناسب اندام؟ حدس می‌زنم این بستگی به میزان پرداختی شما در مرکز تناسب اندام و تعداد دفعات استفاده از آن دارد.

نکته دیگری که وقتی به دنبال مشاوره در مورد تردمیل Reebock مدل 9500 ES و سایر تردمیل های Reebok – ساخته شده توسط ICON Health and Fitness هستید، توجه شما را جلب می کند، توضیحات سازنده است. یک علامت تجاری به بسیاری از ویژگی ها متصل است، و بدون اینکه در مورد خود محصول منفی به نظر برسیم، آیا واقعاً برایمان مهم است که فن یا کنترل شیب نوعی نام ساختگی برای اضافه کردن یک TM بعد از آن داشته باشد یا خیر؟ آیا تردمیل را برای خریداران جذاب تر می کند؟ من شک دارم! با این حال، برای هدف این بررسی، همه لوگوهای ® و (TM) را در صورت لزوم گنجانده ام، و خودتان می توانید ببینید که چقدر مضحک ظاهر می شود.

مشخصات اصلی:

  • موتور: 3.5 CHP درجه تجاری
  • شیب: 0-12٪ شیب قدرت (TM)
  • سرعت: 0-12 مایل در ساعت با یک لمس (TM) کنترل سرعت
  • سطح دویدن: 60 * 20 اینچ
  • ضربان قلب: مانیتور ضربان قلب EKG(TM).
  • ویژگی تاشو: SpaceSaver® Fold Away Design
  • جذب شوک: ضربه قابل تنظیم DMX(TM).
  • حداکثر وزن کاربر: 350 پوند
  • گارانتی: موتور – 20 سال

تمرین:

تردمیل ریباک مدل 9500 ES دارای انتخاب بزرگی از 35 برنامه داخلی است که شامل چهار گزینه از پیش تعیین شده، دو برنامه تمرینی رویداد، دو برنامه برای کنترل ضربان قلب و شش برنامه کاهش وزن مدرج شده است. اگر این کافی نیست، 9500 ES با فناوری تعاملی iFit® نیز سازگار است، که مانند داشتن یک مربی شخصی مجازی است! تسمه در این مدل اندازه بسیار خوبی برای تردمیل خانگی است، در طول 60 اینچ و عرض 20 اینچ، سطح دویدن مناسب و تمرین راحت تری را برای کسانی که پاهای بلندتری دارند، می دهد. Reebok 9500 ES با سرعت 12 مایل در ساعت به لطف موتور 3.5 CHP درجه تجاری تجاری، قادر است با برخی از تردمیل هایی که در باشگاه می بینید رقابت کند. یکی دیگر از ویژگی های جذاب، کنترل سرعت با یک لمس (TM) است که تنظیم سریع و آسان سرعت خود را به سطح مورد نیاز خود می دهد.

کنسول:

یک صفحه نمایش LED چند رنگ روی کنسول، خوانش های معمول سرعت، زمان، مسافت و ضربان قلب را نشان می دهد و فن یکپارچه AutoBreeze(TM) روی تردمیل Reebock مدل 9500 ES به شما کمک می کند تا در طول تمرین خود را خنک نگه دارید. قطعه مقاومت در این تردمیل باید مرکز سرگرمی باشد. تردمیل ریباک مدل 9500 ES با صفحه‌نمایش تخت تعاملی 7 اینچی، بلندگوهای داخلی، ساب ووفر و سیستم MP3، مطمئناً تمرین منظم شما را به یک تجربه لذت‌بخش تبدیل می‌کند.

طراحی و گارانتی:

ویژگی تاشو تردمیل ریباک مدل 9500 ES راه حل مناسبی را برای کاربران تناسب اندام خانگی ارائه می دهد. طراحی SpaceSaver® Fold Away با کمک شاک بلند کردن آسان باعث می‌شود تا در زمان نیاز به فضا، دستگاه را سریع نگه دارید.

گارانتی استاندارد این مدل برای قطعات و کار یک سال و برای موتور 20 سال است. برای من، در مقایسه با برخی دیگر از تردمیل های تاشو، این همان جایی است که می افتد. به عنوان مثال Sole F80 شامل 30 سال گارانتی دک و موتور و 5 سال برای سایر قطعات آن است.

نتیجه:

قیمت گزاف برای یک گجت جدید که ممکن است به زودی از بین برود. همانطور که به نظر می رسد قابل توجه است، با برچسب قیمتی در حدود 2500 دلار، تردمیل ریباک مدل 9500 ES مانند موسیقی به گوش من نمی رسد!