ترامپ استیضاح خواهد شد


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ تاکر کارلسون، مجری شبکه فاکس نیوز، پس از جنجال بازرسی محل اقامت وی ​​در ایالت فلوریدا توسط ماموران FBI، در برنامه خود در این شبکه علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا پیش بینی کرد. چند روز قبل. برای یافتن اسناد محرمانه کاخ سفید. اتهامات وارده خواهد شد.

کارلسون گفت: وزارت دادگستری دولت بایدن یا یکی دیگر از نهادهای دولتی تحت نفوذ آنها در نهایت کاری را انجام می دهند که شما می دانید و آن متهم کردن دونالد ترامپ است.

کارلسون ادامه داد: “آنها این کار را به وضوح انجام خواهند داد.” هیچ کس نمی داند چگونه. شاید آنها بتوانند ویدیوهای نظارتی را از استراحتگاه مار-آ-لاگو دریافت کنند. ظاهرا درخواست دریافت این فیلم ها را هم ارسال کرده اند.

در 8 آگوست، یک قاضی فدرال به FBI اجازه داد تا اقامتگاه ترامپ را بازرسی کند. این در حالی است که بسیاری از جمهوری خواهان حامی ترامپ معتقدند که این اقدام با انگیزه های سیاسی انجام شده است، کاخ سفید اعلام کرد که بایدن رئیس جمهور آمریکا از این عملیات جست و جو اطلاعی نداشته است. هیچ مدرکی ارائه نشد که نشان دهد بایدن از این عملیات اطلاع قبلی داشته باشد.

چندین گزارش خبری نشان داد که هدف از این حمله، یافتن اسناد طبقه بندی شده مبنی بر اینکه ترامپ بدون اجازه از کاخ سفید به محل اقامت خود نقل مکان کرده است، بوده است. اف‌بی‌آی و وزارت دادگستری ایالات متحده هنوز به طور علنی اعلام نکرده‌اند که دونالد ترامپ تحت تحقیقات جنایی در این زمینه است و جزئیات زیادی درباره این تحقیقات فاش نکرده‌اند.

این حادثه در روزهای اخیر منجر به افزایش تهدیدات علیه اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف بی آی) شده است.