تحقیق و تفحص از شهرداری تهران روشن می کند که انصراف از اقدامات/ اصلاح طلبان هیچ انتقادی را نمی پذیرندساعت: 09:21
تاریخ انتشار: 1301/06/17
کد خبر: 1895786

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بیشتر فعالیت های شهرداری تهران در دوره قبل سیاسی و حزبی بوده و به نفع مردم نبوده است، بنابراین با نگاه به ابعاد عملکرد شهرداری می توان روشنگری کرد. اقدامات شهر مدیران

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی “حمیدرضا تورگی” در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وی با اشاره به واکنش اصلاح طلبان به طرح تحقیق و تفحص مجلس از عملکرد شهرداری تهران در دوران «پیروز حناچی» گفت: واکنش اصلاح طلبان نسبت به هرگونه تحقیق و تفحص و افشاگری تقریباً همیشه بوده است. عملکرد دوره مدیریت آنها و شامل تاریخ است.

وی با اشاره به دفاع از اصلاح طلبان حامی حسن روحانی درباره عملکرد 8 ساله حامیان خود خاطرنشان کرد: اخیراً معاون اول دولت سابق آقای حسن روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب اسلامی به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفت. جهانگیری کتابی در دفاع از اجرا نوشت. جریان اصلاح طلبی که در دوره ریاست جمهوری حسن روحانی هیچ انتقادی را نپذیرفت و منتقدان را با بدترین الفاظ از بی سواد تا نالایق خطاب کرد، امروز هم تمایلی به بررسی عملکرد خود ندارد. مسئولیت واگذار شده است.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی برای عبور از مشکلات مالی کشور راهکارهایی را به دولت قبل ارائه کرده بودند که اجرایی نشد، ترقی ادامه داد: مقام معظم رهبری بارها توصیه کرده اند که به توصیه کارشناسان اقتصادی عمل شود اما سیاستمداران با استفاده از آن موافقت نکرده اند. این توصیه ها برای حل مشکلات اقتصادی کشور است.

توسعه معماری تهران در دوران حناچی متوقف شد

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه همچنان نگران هستند و تاکید کرد که امروز دوره مسئولیت آنها به پایان رسیده و عملکرد آنها در مدیریتشان مشخص است، گفت: اصلاح طلبان در دولت قبل وعده ها و شعارهای زیادی دادند اما هیچ کدام آنها کار نمی کند؛ وی گفت: علیرغم وعده رفع محدودیت ها با برجام، نان مردم را به برجام گره زده اند و زندگی روزمره مردم را با مشکل مواجه کرده اند.

وی با اشاره به عملکرد حناچی در شهرداری تهران ادامه داد: متأسفانه در دوره مدیریت آقای حناچی در شهرداری تهران در مسیر رشد و توسعه شهر تهران با مشکل مواجه شدیم و هر زمان که در تهران بحرانی شد کاری انجام ندادیم. مسئولان شهرداری گام های مناسبی بر نمی دارند.

ترقی با اشاره به اینکه شرایط تهران در دوران تصدی حناچی ناشی از ناکارآمدی شهرداری و شورای شهر قبلی در اداره شهر تهران بود، تصریح کرد: بیشتر فعالیت ها در دوره قبل شهرداری تهران سیاسی و جناحی بوده است. هیچ منفعتی برای مردم ندارد بنابراین نگاه به سنجش عملکرد شهرداری، عملکرد مدیران شهری را روشن می کند.

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اگر اصلاح طلبان به عملکرد شهردار مورد حمایت خود اطمینان داشته باشند، جای نگرانی برای تحقیق و تفحص از عملکرد وی نیست، تصریح کرد: بررسی و بررسی عملیات آقای . شهرداری تهران در دوره حناچی نه تنها نقاط مثبت را تقویت می‌کند، بلکه نقاط ضعف و کاستی‌های عملکردی را نیز ارائه می‌کند تا تجربه‌ای را برای مدیران شهری بعدی فراهم کند تا تفاوت اصلی بین فعالان جمهوری اسلامی ایران روشن شود. ایران و اونی که نکرد.