تجهیزات ورزش کاهش وزن – آنچه شما نیاز دارید و چگونه آنها را انتخاب کنید

ورزش و رژیم غذایی برای سلامت کلی شما و نتایجی که با اجرای برنامه کاهش وزن خود تجربه خواهید کرد بسیار مهم هستند.

اگر قصد دارید با ورزش برای کاهش وزن شروع کنید، چه نوع تجهیزاتی برای دنبال کردن یک دوره ورزشی شدید نیاز دارید؟

وقتی نوبت به تهیه تجهیزات مورد استفاده در خانه برای آن برنامه تمرینی کاهش وزن می رسد، باید در انتخاب، خرید و استفاده از تجهیزات تناسب اندام کوتاهی کنید.

نقطه شروع شما این است که بر اساس رژیم ورزشی که اتخاذ کرده اید، یک بررسی راهنمای خرید در مورد داغ ترین و موثرترین تجهیزات ورزشی انجام دهید.

به عنوان مثال، اگر رژیم ورزشی شما برای کاهش وزن شامل استفاده از تردمیل است، لازم است که به تردمیل های مختلف موجود نگاه کنید و آنها را با بودجه خود مقایسه کنید. به عنوان مثال، اگر آنچه شما نیاز دارید تردمیل اولیه برای ارائه ورزش است، ممکن است به تردمیلی که همراه با وسایل و لوازم جانبی فانتزی تر یا ضمیمه های دیگر باشد نیاز نداشته باشید تا بتوانید بودجه خود را حفظ کنید.

با این حال، باید در نظر داشته باشید که تجهیزات ورزشی مانند تردمیل برای مدت طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که انتظار می‌رود پیروی از برنامه ورزشی کاهش وزن طولانی مدت را تضمین کند. بنابراین سرمایه گذاری روی تردمیل یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر گرفته می شود که از نظر تناسب اندام، داشتن چهره ای جذاب و سالم بودن سود زیادی به همراه دارد. برای خرید تردمیل باید مواردی مانند گارانتی، خدمات، ویژگی ها، ساخت و ساز و محل قرارگیری آن در خانه را بررسی کنید. بنابراین خرید اولیه تردمیل نیاز به بررسی کامل دارد.

یک ابزار ساده که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، کالری شماری است که در آن شما پیشرفت کاهش وزن خود را با شمارش کالری ها پیگیری می کنید. این ممکن است یک ابزار کوچک باشد، اما یک ابزار بسیار مهم برای کمک به شما در نظارت بر پیشرفت شما.

پیشرفت خود را کجا ثبت می کنید؟ ممکن است بخواهید از یک مجله تناسب اندام رنگ های جریانی استفاده کنید. یک ژورنال تناسب اندام معمولی یک راه منحصر به فرد برای پیگیری تمرینات خود با سیستم کدگذاری رنگ خود است. رنگ ها استعداد جالبی را برای شناسایی فوراً پیشرفت شما ایجاد می کنند و به عنوان یک عامل انگیزشی برای حفظ رژیم ورزشی شما عمل می کنند.

در دفترچه یادداشت خود و برای هر روز، جزئیات تمرینات قلبی، قدرتی و انعطاف پذیری و همچنین اهداف تغذیه خود را ثبت کنید.

نوع دیگری از تجهیزات ورزشی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، توپ های ورزشی است. همراه با توپ های ورزشی، توپ های سوئیسی و توپ های پزشکی وجود دارد. برای مثال، توپ سوئیسی، عضلات شما را به روش‌های جدیدی به چالش می‌کشد و تقویت می‌کند تا ماهیچه‌های «هسته» بدن را بسازد. توپ های ورزشی به طور کلی به ساخت ماهیچه هایی مانند عضلات شکم، پشت، باسن و ران ها کمک می کنند که تثبیت می شوند و نقش مهمی در حفظ وضعیت بدنی خوب دارند.

برای سایر تمرینات ورزشی که به شما کمک می کند سبک زندگی سالم و فعالی داشته باشید و وزن خود را تحت کنترل داشته باشید، ممکن است به تشک های بدنسازی، لوله های ورزشی، SitFits، مانیتورهای ضربان قلب، نوارهای مناسب، لوله های ورزشی و سایر محصولات تناسب اندام و سلامت نیاز داشته باشید.

پیدا کردن تجهیزات ورزشی و پوشاک می تواند دشوار باشد، به خصوص از طریق اینترنت. یکی از راه‌های بهره‌مندی از تجربیات دیگران این است که بررسی‌های تجهیزات ورزشی کاهش وزن را از دیگر تماشاگران وزن و علاقه‌مندان به تناسب اندام بررسی کنید. بررسی تجهیزات ورزشی می تواند به شما کمک کند تا در مورد طیف وسیعی از گزینه های موجود آگاه باشید. در همان زمان، ممکن است برخی از تامین کنندگان تجهیزات ورزشی با تخفیف را پیدا کنید که طیف وسیعی از تجهیزات را ارائه می دهند که می توان آنها را برای استفاده خانگی خریداری کرد. حتی ممکن است از eBay نیز معاملات خوبی دریافت کنید.

نکته کلیدی در انتخاب بهترین تجهیزات ورزشی کاهش وزن این است که نیاز به مناسب ترین و موثرترین تجهیزات را با یکی از هزینه ها متعادل کنید و به خاطر داشته باشید که هزینه تجهیزات سرمایه گذاری برای کاهش وزن دائمی شما و حفظ آن است. سبک زندگی سالم

رژیم لاغری سریع