تجربه اوج – ایجاد یک حضور: ارتباطات قدرت توسط دکتر لوید گلابرمن

به عنوان انسان، جوامع ما با توانایی ما در برقراری ارتباط با کلمات، حالات چهره و حرکات بدنی رشد می کنند. اما با وجود قرن‌ها ظرفیت برای برقراری ارتباط، بسیاری از ما هنوز به سطحی از مهارت‌های ارتباطی با قدرت تغییر زندگی خود و زندگی دیگران دست پیدا نکرده‌ایم. با آثار عالی مانند پردازش هیپنو-پیرامونی: تجربه اوج – ایجاد حضور: ارتباطات قدرت تالیف دکتر لوید گلابرمن، ما فرصتی برای تبدیل شدن به یک نیروی ارتباطی داریم.

اما ابتدا یک مقدمه لازم است. دکتر گلابرمن یک روانشناس و هیپنوتیزور برجسته با سالها تجربه بالینی در هیپنوتیزم و زمینه های مرتبط است. او همچنین نویسنده بسیاری از برنامه های CD و MP3 است که از کاربرد پردازش محیطی Hypo (HPP) در زمینه هایی مانند کاهش وزن و سایر موارد حمایت می کند. HPP خود مزایای قوی هیپنوتیزم اریکسون و برنامه ریزی عصبی-زبانی را ترکیب می کند.

همانطور که از بحث بالا می توان نتیجه گرفت، پردازش هیپنو-محیطی: تجربه اوج – ایجاد یک حضور: ارتباطات قدرت، فرد را تشویق می کند تا از قدرت ذهن، به شیوه ای صحبت کردن، برای ایجاد فرآیندهای ارتباطی خود با دیگران، خواه بر روی مبنای شخصی یا حرفه ای، موثرتر. به نوبه خود، فرد در حلقه‌های اجتماعی که در آن حرکت می‌کند، حضوری ایجاد می‌کند – تأثیری قوی، مثبت و قدرتمند، اگر بخواهید.

بنابراین، دلایل احتمالی که شما برای خرید این محصول صرف نظر از مزایای آشکار ارتباطات بهبود یافته در نظر بگیرید، چیست؟ ما می توانیم سه دلیل را در این زمینه شناسایی کنیم که وقتی سی دی را برای خود در آسایش خانه خود امتحان کردید با آنها موافقت خواهید کرد.

اول، شما نیازی به تلاش زیادی در استفاده از محصول ندارید. استفاده از آن بسیار ساده و آسان است زیرا شما تلاش آگاهانه ای برای درک مفاهیم ارائه شده توسط محصول انجام نخواهید داد. این یک محصول خودهیپنوتیزمی است که در آن می‌توانید فقط 30 دقیقه در روز به سی‌دی گوش دهید و اجازه دهید تکنیک‌های اثبات‌شده هیپنوتیزم موجود در پردازش هیپنو-پیرامونی: تجربه اوج – ایجاد یک حضور: ارتباطات قدرت جادویی خود را انجام دهند.

در جایی که سایر محصولات مشابه دارای درجه خاصی از مهارت های تجسم خلاق هستند، شما فقط هدفون را می لغزید، استراحت می کنید و وارد حالت هیپنوتیزم می شوید. سپس پیشنهادهایی به شما ارائه می شود که عادات، رفتارها و اعمال شما را در مورد ارتباط تغییر می دهد – البته برای بهتر شدن.

دوم، لازم نیست در سمینارها شرکت کنید، به سخنرانی های خسته کننده گوش دهید و زمان زیادی را صرف این محصول عالی توسط دکتر لوید گلابرمن کنید. فقط 30 دقیقه در روز برای جذب مفاهیم، ​​تکنیک ها و ابزارهای موجود در برنامه کافی است.

به عنوان مثال، زمانی که در تعطیلات ناهار هستید، می توانید به سی دی گوش دهید. یا قبل از خواب، استفاده بهتر از وقت شما نسبت به گوش دادن به اخبار بد در تلویزیون است. شما تقریباً مانند یک شخص جدید با روشی که خود هیپنوتیزم توسط سی دی های ارتباطی هیپنو-پیرامونی: تجربه اوج – ایجاد یک حضور: قدرت ارائه شده است، بیدار خواهید شد.

برنامه بسیار موثر است. تغییراتی که به وجود خواهد آمد در ابتدا ظریف هستند اما با این وجود وجود دارد. سپس، تغییرات عمیقی را تجربه خواهید کرد که به طور مثبت و قابل توجهی بر شخصیت و زندگی شما تأثیر می گذارد.

اگر می خواهید هدیه ای معنادار به خود بدهید، ما پردازش هیپنو-محیطی: تجربه اوج – ایجاد یک حضور: ارتباط قدرت را پیشنهاد می کنیم.