تاکید حزب الله بر وحدت مقاومت فلسطین برای مقابله با رژیم صهیونیستیساعت: 23:00
تاریخ انتشار: 1401/05/14
کد خبر: 1888113

جنبش حزب الله لبنان ضمن عزاداری در شهادت یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی، بر وحدت مواضع گروه های مقاومت فلسطین برای مقابله با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ جنبش حزب الله در بیانیه خود تاکید کرد که وحدت گروه های مقاومت فلسطین و وحدت مواضع آنها عامل اصلی پیروزی بر دشمن است.

در این بیانیه با اشاره به فداکاری های ملت فلسطین و شهادت ده ها تن از فرماندهان مقاومت در سال های گذشته، این جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی هرگز این ملت را تضعیف نخواهد کرد، بلکه اراده آن را برای ادامه راه افزایش می دهد. راهی برای پیروزی و رهایی زمین

به گزارش شبکه المنار، حزب الله همچنین با تمجید و تاکید بر اتحاد گروه های مقاومت فلسطین خاطرنشان کرد: وحدت مواضع این گروه ها عامل اصلی پیروزی در برابر دشمن است.

حزب الله همچنین بر مقاومت شجاعانه خود برای آزادی ملت و سرزمین مظلوم فلسطین، اسرای فلسطینی و دستیابی به اهداف مشروع خود تاکید کرد.

این جنبش حمایت خود را از تمامی اقدامات دستوری جنبش جهاد اسلامی برای پاسخگویی به ادامه اشغال‌ها و جنایات رژیم اشغالگر اعلام کرد.

بر اساس گزارش رسانه های فلسطینی، در این حمله یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی «تصیر الجباری» و هفت تن دیگر به شهادت رسیدند، جنگنده های رژیم صهیونیستی شامگاه امروز جمعه به مناطقی از نوار غزه حمله کردند.