تاکر کارلسون: “برو براندون” تظاهرات وحدت طرفداری بایدن است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اگر در چند سال گذشته توجه کرده اید و اگر این برنامه را تماشا می کنید ، امیدواریم که اینطور باشید ، احتمالاً لحظه ای متوجه شده اید که واقعیت دقیقاً آن چیزی نیست که شما فکر می کردید. بسیاری از چیزهایی که شما تصور می کردید واقعی هستند ، واقعاً واقعی نیستند. در عوض ، آنها سراب هستند. آنها شبکه ای از افسانه های ساخته شده عمدا هستند که بیشتر برای فریب دادن و نه اطلاع رسانی طراحی شده اند. دیگر نمی توانید به حواس خود اعتماد کنید. چشمان شما دروغ خواهد گفت

این یک فکر هیجان انگیز است ، به خصوص اگر بدانید که در نهایت ، ولادیمیر پوتین اصلاً عقب افتاده است. اطلاعات غلط روسیه در همه جای این کشور وجود دارد. همچنین در ذهن ما کمین کرده است. همانطور که آدام شیف به ما گفت بدتر است. به عنوان مثال ، فقط آخر هفته گذشته بود که هزاران پرواز خطوط هوایی Southwest از زمین خارج نشدند. واضح به نظر می رسید که استعفای جمعی واکنشی مستقیم به دستورات واکسن جو بینت بوده است. آنها فقط چند روز زودتر اعلام شدند ، و سپس خلبانان واقعی جنوب غربی ظاهر شدند ، که این را تأیید کرد. اما نه ، این چیزی است که کرملین فقط می خواهد به آن فکر کند. در حقیقت ، همانطور که مقامات همیشه به ما اطمینان داده اند ، فقط هوا بود. هیچ چیزی بیشتر از چند ابر به آمریکا آرامش نمی دهد. این داستان Southwest Airlines به اندازه لپ تاپ هانتر بایدن جعلی است.

آیا روس ها به شما دروغ نمی گویند؟ مردم عاشق واکسن ها هستند ، حتی هزاران نفر که به دلیل آن اخراج شده اند. آنها به خوبی می دانند که چقدر شیطون بودند. آنها به نظم و انضباط نیاز دارند و برای به دست آوردن آن سپاسگزار هستند. متشکرم آقای رئیس جمهور آیا می توانم یکی دیگر داشته باشم؟

پسر جوان پس از کلیک “ما در حال دریافت براندون هستیم” در MIC به عنوان مسابقه اعلام کننده بود.

دلیلی دارد. به عبارت دیگر ، جو بایدن محبوب ترین رئیس دولت در تاریخ آمریکا است. و دلیلش این است که عالی است. جو بایدن چقدر دوست داشتنی است؟ خوب ، بگذارید در رویدادهای ورزشی سراسر کشور اینگونه بیان شود ، طرفداران از کاخ سفید و رهبر عاقل و فصیح آن خوشحال می شوند. همانطور که در واشنگتن می گوییم ، اینها مجموعه های سیاسی هماهنگ شده ای از گشت نجومی نیستند. خیر اینها طغیان های خودجوش عشق است. شما یک دقیقه بازی فوتبال را در کالج از روی سکوها تماشا خواهید کرد. دقیقه بعد شما بر یک خواسته غرق خواهید شد ، یک نیاز فوری و غیرقابل توقف به جو بایدن بگویید چقدر بزرگ است. گویی او باید به دستشویی بد برود ، به جز بهتر و مترقی تر. این اتفاق می افتد ، خانم ها و آقایان ، و در همه جا اتفاق می افتد. سونامی غسل تعمید در حمایت از جو بایدن.

Skandi “F *** Joe Biden” در بازی های فوتبال در یوتا ، اوکلاهما ، می سی سی پی و نیوجرسی

وقتی به آن فکر می کنید ، الهام بخش است. جو بایدن در روز اول ریاست جمهوری قول داد که این کشور را متحد کند ، و اکنون او در واقع این کار را انجام می دهد. مهم نیست که در قلب خود برای چه تیمی حاضر می شوید ، زیرا شما طرفدار جو بایدن هستید. و آن وحدت ملی است. اکنون ، البته ، همه طرفدار آن نیستند. به ولادیمیر پوتین ، که از ما به دلیل آزادی های ما متنفر است ، اما همچنین به دلیل این که او روسی است. عشق به بایدن وحشتناک است. به همین دلیل ، ولادیمیر پوتین ، طبق تعریف ، باید آن را نابود کند. مانند غروب آفتاب ، باغ گل رز ، لبخند کودک است. اگر روسیه بخواهد بر جهان فرمانروایی کند ، این چیز زیبایی است.

بنابراین ، پوتین ، برای خراب کردن خوبی ها و زیبایی ها ، این دروغ را منتشر کرد که این اظهارات ارادت خالص به جو بایدن در عوض حمله به جو بایدن است. حملات مبتذل شامل نامی از F شروع می شود و متأسفانه بسیاری از مردم معتقدند که اطلاعات غلط روسیه مثر است. به همین دلیل این کار را می کنند.

بنابراین خدا را شکر NBC برای تصحیح این تصور غلط وجود داشت. در چند سال گذشته ، NBC شاید بیش از هر سازمان روزنامه نگاری دیگری در این کشور برای مبارزه با ماشین تبلیغاتی کرملین اقدام کرده است. به عنوان مثال ، به لطف NBC ، تردیدهای شما در مورد انصاف انتخابات گذشته نه تنها برطرف نشده ، بلکه اکنون غیرقانونی است. هرگز نباید آنها را دوباره بیان کنید. بنابراین می توان سپاسگزار بود که نماینده مجاز NBC Sports اوایل ماه جاری بود که طرفداران در رویداد NASCAR شروع به جشن خود به خود جو بایدن کردند. اگر خانم NBC آنجا نبود ، ممکن بود آنچه را که جمعیت می گفتند بسیار اشتباه بشنویم.

راننده براندون براون: اوه ، خدای من. چنین لحظه شگفت انگیزی // گزارشگر: براندون ، شما همچنین به من گفتید که می توانم به آهنگ های جمعیت گوش کنم. برو براندون

اف جو بایدن ، لطفا بیدار شوید ، آمریکا. گویی ما به یک اقتصاد پر رونق و فوق العاده قوی در اطراف خود نگاه می کنیم و متوجه می شویم که تورم وجود دارد. آرام باش ولادیمیر پوتین ، این مسخره است.

چگونه “بیایید براندون برویم!” تبدیل به یک احساس ملی رسانه های اجتماعی شد

آنچه آنها گفتند ، و شما می توانید آن را به وضوح بشنوید ، اگر فقط گوش خود را به روی حقیقت باز کنید ، بگذارید برویم ، براندون. خانم NBC این را بسیار واضح بیان کرد. نه جو بایدن. برو براندون

اما می پرسید براندون کیست؟ خوب ، فقط یک آمریکایی خوشحال که از رهبری خردمندانه رئیس جمهور خوش فکرش سپاسگزار است. در واقع ، براندون یک عضو تازه وارد آمریکایی است که ما آن را نسل بایدن می نامیم. او یک مهاجر فاقد سندیت از طریق هائیتی است که اکنون به لطف پل گرانت به عنوان دانشجوی فیلم در NYU و همچنین یک فعال حقوق باینری و عروسک گردان نیمه وقت ثبت نام کرده است. براندون تجسم یک رویای جدید آمریکایی است که در آن همه چیز رایگان است اما آنها هنوز عصبانی هستند.

همین ماه ، به لطف جو بایدن. براندون چهارمین تزریق علیه COVID را دریافت کرد. این بدان معناست که او شخص فوق العاده خوبی است ، بسیار بهتر از شما. و مردم به سادگی آن را جشن می گیرند ، همانطور که افراد سپاسگزار خود به خود این کار را انجام می دهند. برو براندون بیایید یک شات پنجم بزنیم. برو براندون

بنابراین وقتی تبلیغات روسیه را حذف می کنید ، همه چیز کاملاً واضح و طبیعی است. اما تعجب می کنید که آیا لحظه ای متوقف شوید. اگر روس ها در مورد براندون دروغ می گویند ، دیگر در مورد چه چیزی دروغ می گویند؟ و خوشحالیم که پرسیدید آنها درباره بیمارستان دروغ می گویند.

ولادیمیر پوتین در اینجا در ایالات متحده داستان هایی درباره بیمارستان های ما می سازد. پوتین استدلال می کند که سیستم مراقبت های بهداشتی ما به دلیل دستورات جو بایدن برای واکسن در حال فروپاشی است ، که مزخرف است. و با این حال به نحوی این مبلغان حیله گر و بی رحم کرملین موفق شدند این داستان را در تلویزیون آمریکا قرار دهند.

Lowville ، نیویورک بیانیه مطبوعاتی در ماه سپتامبر: گزارشگر: مقامات بیمارستان می گویند هنوز قصد دارند خدمات خود را از شنبه در بیمارستان زایمان تعلیق کنند. // افسر بیمارستان: می دانید ، ما 43 استعفا داشتیم. هفتاد درصد از این موارد در زمینه های بالینی هستند و متأسفانه برخی از آنها پرستاران زنان و زایمان هستند ، متخصصانی که مراقبت های زایمان و پس از زایمان را انجام می دهند.

اینترنت به داده های وحشیانه جدید اقتصادی پاسخ می دهد: “نه آنچه که خانه سفید می خواهد ببیند”

بنابراین پرستاران بارداری رفته اند ، دیگر فرزندی در این بیمارستان متولد نمی شود. حالا روس ها جو بایدن را مقصر می دانند. حقیقت اما بسیار متفاوت است. حقیقت این است که این یک ادای احترام دیگر از جو بایدن است. این پرستاران ترک کرده اند تا بتوانند زمان بیشتری را به کمپین انتخاب مجدد جو بینت در سال 2024 اختصاص دهند. این دوباره یک عمل عاشقانه است که یک قدرت خارجی آن را به عنوان یک عمل تحقیر آمیزی پنهان می کند. این در بسیاری از نقاط اتفاق می افتد ، خانمها و آقایان ، نه فقط در نیویورک.

مرکز پزشکی سنترال مین یکی از بزرگترین بیمارستانهای ایالت مین است. او فقط مصرف اطفال و تروما را متوقف کرد. آیا می خواهید فرزند خود را به دلیل بیماری درمان کنید؟ شما در یک تصادف رانندگی مجروح شدید. شما نمی توانید به آنجا بروید. چرا؟ خوب ، آنها به کمبود کارکنان به دلیل دستور واکسن اشاره کردند. به گفته یکی از رسانه های محلی ، “بیمارستان در حال آماده سازی برای از دست دادن صدها کارگر است. تا کنون ، 84 کارمند استعفا داده اند.” این بیمارستان در یک شهر کوچک در یک کشور است. آنها لیست از دست دادن صدها کارگر را لیست خواهند کرد.

خوب ، این یکی از راه های انجام آن است. این دیدگاه روسیه در مورد آن است. نگاه میهن پرستانه به آن – دیدگاه مورد تایید جو بایدن بسیار متفاوت است. اینجاست. این بدان معناست که صدها شغل جدید برای اتباع خارجی که در حال حاضر از مرز جنوبی ما عبور می کنند. هیچ بحران بیکاری برای آنها وجود نخواهد داشت. در حقیقت ، این یک پیروزی بزرگ است. با تشکر از دستور واکسن ، این آمریکایی های غیرقانونی کارهای زیادی خواهند داشت ، نه فقط در مین ، بلکه در همه جا.

در ایالت واشنگتن ، سخنگوی اسپوکن گزارش داد که “امکانات مراقبت طولانی مدت ممکن است با کمبود شدید کارکنان روبرو شود.” چرا؟ دستور واکسیناسیون از 18 اکتبر اعمال می شود؟ آه ، اگر به تازگی از کشور دیگری بدون اجازه حضور در اینجا آمده اید ، می دانید که از چه چیزی زندگی می کنید. به جای کسی که نقل مکان کرد – آمریکایی های قدیمی

در میشیگان ، رئیس بزرگترین انجمن خانه های سالمندان گفت که واکسن “با بحران حتی بزرگتری روبرو خواهد شد”. یا به قول یک آمریکایی خوب ، یک فرصت بزرگتر.

به هر حال ، مردم سیاتل فرصت های جدید زیادی خواهند داشت ، فرصت هایی برای تمرین مهارت های دفاع شخصی. بهانه خوبی برای فکر تکواندو کلاس پنجم است ، شرط می بندم که این مهارت ها را فراموش کرده اید. وقت آن است که آنها را برگردانیم. ساکنان سیاتل با کمبود شدید افسران پلیس روبرو خواهند شد. چرا؟ شما آن را حدس زدید. واکسن جو بایدن این چیزی است که یک ایستگاه خبری محلی گزارش داده است.

اخبار سیاتل نیوز: اداره پلیس سیاتل ، که در حال حاضر کمبود نیرو دارد ، در حال آماده شدن برای اخراج دسته جمعی افسران پلیس از 13 اکتبر است. آژانس به اصطلاح بسیج سطح سوم حرکت می کند ، که در دفترچه راهنمای وزارتخانه برای سناریوهایی که می تواند باعث خسارت قابل توجه ، تخریب اموال یا ترس عمومی عمومی شود ، محفوظ است. // 354 فرد قسم خورده از روز سه شنبه مدرک واکسیناسیون ارائه نداده اند. این تعداد امروز به 292 نفر کاهش یافت ، اما این هنوز بیش از 25 درصد از کل افسران اعزامی است.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ما به تازگی تصاویری از آنچه در کشور می گذرد را به شما ارائه کرده ایم ، اما در سراسر کشور ، از ساحل تا ساحل و سراسر کشور اتفاق می افتد. و این در حال حاضر اتفاق می افتد. و این بدان معناست که شما در ماه های آینده در صورت اضطراری با 9-1-1 تماس خواهید گرفت ، یا در صورت آسیب دیدگی در بیمارستان حاضر می شوید ، یا سعی می کنید هواپیما بگیرید و شما دوباره متوجه خواهید شد که نمی توانید این کار را انجام دهید زیرا بیمارستان ها ، خدمات پلیس ، آتش نشانان ، خطوط هوایی شما ، هیچکدام دیگر کار نمی کنند.

اگر روسها راه خود را داشته باشند جو بایدن تقصیر را بر عهده می گیرد. ولادیمیر پوتین به شما خواهد گفت که جو بایدن مقصر است. نه ، نه ، این یک هدیه به برندون است. برو براندون

این مقاله از تفسیر مقدماتی تاکر کارلسون در 13 اکتبر 2021 در “تاکر کارلسون امشب” اقتباس شده است.

دیدگاهتان را بنویسید