بیلبوردهای تبلیغاتی بایدن را به دلیل ضرب و شتم اجباری بر اثر COVID زدند: “هی جو ، زمان کناره گیری است”


بیلبوردی در میدان تایمز نیویورک ظاهر شد که در آن جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در حمایت از دستور واکسن کرونا ویروس را مورد حمله قرار داد.

تایمز تایمز ، تأمین مالی گروه محافظه کار محافظه کار Job Job Network ، می گوید: “سلام جو ، زمان کنار کشیدن فرا رسیده است.” “برای پلیس خود در برابر واکسن ها مشاغل کوچک انجام ندهید.”

FLORIDE ECONOMIC HOLDING 3.5 میلیون دلار برای نقض ممنوعیت مصرف واکسن

در بیانیه مطبوعاتی ، گروه گفت که این نشانه پاسخی مستقیم به بایدن جنجالی است پیش بینی در ماه سپتامبر ، دولت فدرال دستور داد به همه شرکت های دارای بیش از 100 کارمند اجازه واکسیناسیون در برابر کرونا را بدهد.

آلفردو اورتیز ، رئیس و مدیرعامل JCN ، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “مشاغل کوچک با سخت ترین دوره در چند دهه اخیر روبرو هستند.” “اکنون دستور واکسن بایدن تهدید می کند که سوخت را در آتش زباله های هیجان انگیز اقتصادی با دستور واکسن دولتی خود می ریزد ، که فقط کمبود نیروی کار موجود برای مشاغل کوچک را تشدید می کند.”

مانتات ها در CAKCIL می توانند از پلیس خارج شوند و در مناطق شهری نمایش های آتش نشان دهند

اورتیز افزود: خیابان اصلی همچنین شامل عابرین پیاده خواهد شد که هزینه های اضافی اجرایی را پرداخت و پرداخت می کنند. یکی این است که یک شرکت خصوصی به واکسیناسیون کارکنان نیاز دارد ، اما وقتی دولت دستور می دهد و سپس کارفرمایان را مجبور می کند بازی کاملاً متفاوتی است. در صورتی که کاخ سفید مسیر خود را تغییر ندهد ، JCN آماده است تا به نمایندگی از مشاغل کوچک از دولت بیدن شکایت کند. “

قدرت واکسیناسیون در سراسر کشور خشم بسیاری از آمریکایی ها از جمله کارکنان بهداشت ، مقامات فدرال ، پلیس را برانگیخته است،، و آتش نشانان ، که بسیاری از آنها ترجیح می دهند به جای تسلیم درخواست ، واحد را ترک کنند.

صدها کارمند بهداشت در میشیگان برای متوقف کردن به جای واکسیناسیون اخیراً ، دهها سرباز ایالتی از ماساچوست آنها را در اختیار داشتند کنار رفت به دلیل دستورات واکسن و بسیاری دیگر باور كردن در صورت تداوم دستورات ، خروج دسته جمعی افسران پلیس و آتش نشانان وجود خواهد داشت.

V فرشتگان، 895 آتش نشان شهر ، که اکثر آنها آتش نشان هستند ، قصد دارند از شهر لس آنجلس شکایت کنند اگر بدون روند مناسب اخراج شوند ، زیرا آنها نبودند واکسینه شده تا 19 اکتبر

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه نگرانی ها مبنی بر این که دستور واکسن باعث می شود کارکنان کار خود را ترک کرده و به اقتصاد آسیب برساند ، نادیده گرفت ، زیرا دستورات در نهایت برای اقتصاد “خوب” است.

سهم کارگران آمریکایی که داوطلبانه کار را ترک کردند در ماه آگوست به بالاترین حد خود رسید و با 242000 افزایش به 4.3 میلیون نفر نشان دهنده نرخ اضافی کلی 2.9٪ است.

دیدگاهتان را بنویسید