بوکس بین المللی کویت روز باشکوه بوکس ایران است. مدال 6 بوکسور قطعی شدساعت: 23:04
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۰۱
کد خبر: 1885004

مصطفی ریگی، باکار فرجی، حسین میراحمدی و شاهین موسوی نمایندگان کشورمان در سومین روز از مسابقات بین المللی بوکس کویت با شکست حریفان خود به مدال برنز دست یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، اولین دوره مسابقات بین المللی بوکس به میزبانی کویت در گروه 72 بوکسور مردان از 22 کشور از عصر پنجشنبه 9 تیرماه در فدراسیون بوکس آغاز می شود. این کشور و تا سوم مرداد ماه ادامه دارد.

ایران با 6 نماینده و نمایندگان مصطفی ریگی در وزن 51 کیلوگرم، باقر فرجی در وزن 63.5 کیلوگرم، سیدحسین میراحمدی و شاهین موسوی در وزن 80 کیلوگرم با حمایت مالی شرکت «زنوبر ایرانیان» در این مسابقات شرکت کرد. روز سوم متعلق به کشور ماست.

مصطفی ریگی نماینده وزن 51 کیلوگرم کشورمان در رقابت های امروز به مصاف ارگونال صبری از بلغارستان رفت و با برتری 3 بر 2 مقابل حریف قدرتمند خود به مدال برنز رسید تا راهی مرحله نیمه نهایی شود. ریگی در مرحله نیمه نهایی به مصاف «منصور مبارک» کویتی می رود.

باقر فرجی در وزن 63.5 کیلوگرم در دومین دیدار خود به مصاف “مووه الخمری” نماینده یمن رفت و با شکست 5 بر صفر حریف خود در دیداری یک طرفه به مدال برنز خود دست یافت. وی در اولین بازی خود موفق شد با نتیجه 5 بر صفر “حسن الفتعلی” نماینده میزبان را شکست دهد. یحیی سامی عراقی در دیدار نیمه نهایی به مصاف فرجی خواهد رفت.

سید حسین میراحمدی بوکسور کشورمان در دومین مبارزه مقابل «ویلیام روسنوف» از بلغارستان در دیدار یک چهارم نهایی وزن 80 کیلوگرم با برتری خیره کننده 4 بر یک مقابل حریف خود به مدال برنز دست یافت. وی در اولین دیدار مقابل «راکین التغفی» عربستان با نتیجه 5 بر صفر پیروز شد. میراحمدی در دیدار نیمه نهایی با «ارکین عبدالبیک» از قرقیزستان مبارزه خواهد کرد.

شاهین موسوی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در نخستین مبارزه مقابل “راماندو حلیمولاتی” از چین در دیداری یک طرفه در جمع 5 برتر به مدال برنز دست یافت. موسوی در دیدار نیمه نهایی به مصاف دلشدبک روزمتوف از ازبکستان خواهد رفت.

همچنین سجاد محمدپور و توفان شریفی نیز شب گذشته با برتری بر رقبای خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. در مرحله نیمه نهایی وزن 57 کیلوگرم محمدپور به مصاف «ساراوات سوکست» از تایلند می رود و طوفان شریفی در وزن 92 کیلوگرم به مصاف «دیوربک اورالوف» از ازبکستان می رود.

مرحله نیمه نهایی این مسابقات در کویت فردا (یکشنبه – دوم مرداد) برگزار می شود.

علیرضا استاکی به عنوان سرمربی و غلامرضا کریمی به عنوان مربی هدایت این مردان را بر عهده دارند.

انتهای پیام/