بوستون در حال برنامه ریزی برای انتقال افراد بی سرپرست وابسته به زندانی است که زمانی برای زندانیان ICE استفاده می شد تا به تدریج دلسرد شوند.


فرماندار ماساچوست ، چارلی بیکر ، دومین جلسه خود را در دو هفته داشت که بر حل مشکل بی خانمانی در بوستون متمرکز بود ، زیرا یک کلانتر محلی هنوز از پیشنهاد استفاده از زندانی که در آن زمان زندانیان ICE برای پناه بردن به معتادانی که در مجاورت شهر زندگی می کردند ، استفاده می کند. “مایل متادون”.

کلانتر استان سافولک ، استیو تامپکینز قصد دارد “هشت” زندان ساوت بی در حال حاضر استفاده نشده را به مکانی تبدیل کند که در آن افراد معتاد می توانند شروع به بهبود کنند. پیشنهاد او ماه گذشته از سوی ایان پرسلی نماینده دموکرات ایالات متحده و دیگر فعالان لیبرال پاسخی دریافت کرد.

“برنامه ات چیه؟” به گزارش بوستون هرالد ، تامپکینز روز سه شنبه مخالفان خود را به چالش کشید. تا زمانی که آنها چیزی اختراع نکنند ، من به کار خود ادامه می دهم. “

پرسلی ، یکی از اعضای گروه مترقی چپ که ناحیه کنگره آن مسافت متادون را پوشش می دهد ، با طرح تامپکینز مخالفت کرد زیرا پلیس و نیروی انتظامی معتادان متجاهر را که باید از خیابان ها خارج شوند شناسایی می کنند و راشل رولینز ، دادستان منطقه ، تصمیم می گیرد چه کسی را تحت تعقیب قرار دهد.

LA برای بستن پارک عمومی دوم به عنوان TAMP ناخوشایند ، نیروی خشونت بار اقامت کنندگان را در شهرهای پایتخت صادر می کند

به نقل از بوستون گلوب ، پرسلی در بیانیه ای در ماه سپتامبر گفت که تامپکینز پیشنهاد “جرم انگاری” مصرف کنندگان مواد مخدر با “تعهد غیرارادی به بازسازی زندان” را مطرح کرد. در این پیشنهاد از چندین طبقه خالی که زمانی برای زندانیان مهاجر در ساختمانی در نزدیکی مرکز اصلاحات ساوت بی استفاده می شد ، استفاده می شد.

اما تامپکینز استدلال کرد که برنامه او به پیوند معتادان با اعتیاد حیاتی و خدمات بهداشت روانی کمک می کند و این س askingال را مطرح کرد که “آیا ترجیح می دهید مردم در خیابان بمیرند؟”

بیلی ، که هفت سال است بی سرپناه است ، با عنوان “عیسی چه می کرد؟” نشسته است. در زمان شیوع بیماری کرونا در بوستون ، 15 آوریل 2020. (REUTERS / برایان اسنایدر (
(رویترز / برایان اسنایدر)

بیکر ، جمهوری خواه ، روز سه شنبه میزگردی را با تامپکینز و دیگر بازیگران شهر ، ایالت ، شهرستان ، وکالت ایالتی و دادگاه ها برگزار کرد تا در مورد بازار خطرناک مواد مخدر در فضای باز که در منطقه نیومارکت ساوت اند اند معروف به Mass in Cass یا رشد کرده است بحث و تبادل نظر شود. متادون مایل. این دومین میزگردی بود که توسط فرماندار در دو هفته اداره شد و تامپکینز گفت که بحث ها شامل چگونگی فریب افرادی است که در خیابان ها زندگی می کنند تا به برنامه های ترمیم یا سایر مسکن برسند.

این می تواند به این معنی باشد که معتادان به زندان ساوت بی ، بیمارستان لموئل شاتاک یا سایر مراکز نقل مکان می کنند.

ساعاتی پس از میزگرد ، تامپکینز در جلسه دیگری با موضوع پرداختن به مردم بی خانمان در بوستون شرکت کرد: یک مجمع عمومی که توسط اتحادیه سازمان های جامعه مدنی به رهبری استیو فاکس از انجمن South End و سو سالیوان از انجمن تجاری نیومارکت برگزار شد.

فاکس در این دیدار گفت: “ما در بحران در آستانه بازی بودیم.”

چنین مجامع عمومی زمانی از سر گرفته شد که گروه کاری Mass and Cass شهر ، که در سال 2019 آغاز شد ، به طور ناکارآمد متوقف شد ، زیرا اعضای آن به عدم رهبری سرپرست شهردار ، Kim Janey و شهرداری در مورد چگونگی تخریب ساختمان در خارج از منزل اشاره کردند. بوستون هرالد

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فرانک بیکر ، شورای شهر و سناتور سابق ایالت لیندا دورسنا فوری ، که در حال حاضر از ساختمان سافولک است ، خواستار انتقال معتادان بی سرپناه به زندانی در خیابان نشوا شده اند و یک بیمارستان در مرکز شهر به جای ساختن خلیج جنوبی ، درمان آنها را مدیریت می کند.

اما تامپکینز به مسائل لجستیکی اشاره کرد ، زیرا در خیابان نشوا نیز نگرانی وجود دارد که افراد زندانی از بی خانمانی قریب الوقوع جدا شوند. ساختمان بلااستفاده South Bay نیز به Methadone Mile نزدیکتر است. در حمایت از پیشنهاد South Bay ، وزیر امور خارجه لیز میراندا تاکید کرد: “کاری که ما اکنون باید انجام دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید