بوت کمپ تناسب اندام – راه سالم کاهش وزن

بسیاری از دریافت وزن ایده آل برای بدن ما گیج شده اند. بسیاری از ما به اندازه کافی خوب غذا می خوریم و از پیامدهای دریافت کالری بیش از حد در بدن خود نمی دانیم. امروزه اکثر قهرمانان طبقه کارگر کلان شهرها در زیر سقف زنجیره های فست فود زندگی می کنند و آنچه را که می خواهند می خورند و هر دوز چربی و چربی را روی سیستم خود می بلعند. بعد از یک روز کاری، ما به خانه می رویم و هر غذایی را که می تواند بدن ما را تغذیه کند، اما پیامدهای مشابهی دارد، آماده می کنیم.

امروزه تناسب اندام وجه مشترک فهرست حکایت هایی است که از این کالری های ناخواسته در بدن ما جلوگیری می کند. برای اینکه بتوانیم بدن خود را متناسب و سالم کنیم، ممکن است نیاز داشته باشیم که مدتی را برای تمرینات روزانه خود فشار دهیم. اکثراً بعد از کار به باشگاه می‌روند، یا در خیابان‌های مترو دویدن به سمت پارک‌ها می‌روند تا مقداری عرق آزاد کنند و آن کالری‌های ناخواسته را تا آخرین قطره بسوزانند. با این حال این به تنهایی کافی نیست تا فیزیک بدنی را با محیط ناسالم مترو هماهنگ و متعادل کند.

بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی زندگی روزمره افراد نامناسبی را که همیشه می‌خواستند بدنشان به خوبی تراشیده شده و خوب کار کند، مستند می‌کردند. نمایش هایی مانند “بزرگترین شل” یکی از نمونه های خوش اندام شدن از طریق یک بوت کمپ تناسب اندام است. این تلویزیون برای همه کسانی که می‌خواهند برخی از ماهیچه‌ها را کوتاه کرده و تقویت کنند، یک حس فرقه‌ای بوده است. امروزه بسیاری از کارشناسان تناسب اندام در حال سازماندهی یک تور ملی برای ارتقای تندرستی و سلامتی هستند. متخصص تناسب اندام، Bedros Keuilian و شرکتش، برنامه های تمرینی ویژه ای را برای کاهش وزن و بهبود استقامت فرموله کرده اند. او و کارکنانش تمام تلاش خود را می کنند تا تمرینات ورزشی ایده آلی را که سوزاندن چربی است، ترویج کنند، در حالی که یک مربی شخصی با تجربه در کنار شماست.

ورزشگاه مکانی است که در آن عرق کردن به راحتی می آید، اما لذت بردن از فعالیت های خارج از منزل توسط افراد کمپینگ بسیار لذت می برد. ایالت به ایالت در شهرهای شناخته شده آن باید مجموعه ای از کارگاه ها و سمینارها در مورد حفظ فرم بدن و حفظ تعادل برگزار شود. شگفتی های فضای باز در سرتاسر آمریکای شمالی در حال اجراست. بوت کمپ تناسب اندام محبوبیت خود را برای اثربخشی آمادگی جسمانی از طریق ترکیب دویدن های تناوبی برای افزایش کارایی قلبی عروقی و وزنه ها برای افزایش قدرت برای آماده سازی عضلات افزایش داده است. پدیده بوت کمپ تناسب اندام به مخاطبان بین المللی از جمله اروپا و اقیانوس آرام رسیده است. Bedros Keuilian و دوستانش به خاطر استراتژی‌های بازاریابی تناسب اندام خود در جهان مشهور هستند، به مکان‌هایی برای مخاطبان آگاه از تناسب اندام می‌رسند و ایده‌آل‌هایی را برای رژیم‌های تمرینی مناسب به اشتراک می‌گذارند تا بدن شما لاغر و سالم باشد.

رژیم لاغری سریع