به گفته کارشناسان ، کالبد شکافی گابی پتیتو تصویری تلخ از آخرین لحظات را نشان می دهد


به گفته کارشناسان فاکس نیوز ، گزارش کالبد شکافی گابی پتیتو مبنی بر مرگ وی در اثر قتل خفقان نشان می دهد که احتمال خشونت خانگی و قصد مرگبار در اردوگاهی در وایومینگ وجود دارد.

نامزد وی برایان لاندری ، که قبل از عزیمت خود به فلوریدا با او در یک اردوگاه مشترک بود و سرانجام ناپدید شد ، به عنوان فرد علاقه مند به مرگ وی معرفی شده است و به دلیل کلاهبرداری در کارت بانکی فدرال تحت تعقیب است.

برون بلو ، افسر ارتباط منطقه ناحیه تتون ، روز سه شنبه گفت که پیتیتو در اثر “خفگی / خفگی دستی” جان خود را از دست داده است ، به این معنی که او با دست کشته شده است و نه با جسمی مانند طناب یا زنجیر.

به روز رسانی GABBY PETITO

دکتر دان فیلد ، پزشک اورژانس دارای مجوز از سوی کمیته و کارشناس موارد خفه شدن و قتل ، گفت که کشتن فردی با خفه شدن یک پروسه طولانی و عمدی است.

“من [testified in] مورد قتل فلوریدا ، جایی که دفاع سعی کرد این نظریه را ارائه دهد که لحظه ای از شور و اشتیاق است – بنابراین من تعجب کردم که چه مدت طول می کشد تا کسی خفه شود؟ او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “اعداد بسیار بسیار خاص هستند.”

به گفته وی ، حدود 62 تا 157 ثانیه طول می کشد.

“و سپس دادستان می پرسد آیا این به نظر می رسد” لحظه شور ” – 62 ثانیه؟” او گفت.

به گفته فیلد ، قربانیان ممکن است در پنج تا ده ثانیه اول پس از خفه شدن هوشیاری خود را از دست بدهند – به دلیل ترکیبی از کمبود اکسیژن ، رفلکس ها و انسداد جریان خون. حمله می تواند بین 11 تا 17 ثانیه رخ دهد. آنها کنترل اندام های دیگر را تا 30 ثانیه از دست می دهند.

اما مرگ بیشتر طول می کشد.

لباسشویی GABBY PETITO AND BRIAN: LIVE

فیلد گفت: “این به طور شگفت انگیزی سریع است ، اما آن لحظه نیست.” “این دریچه نیست. فشار ماشه نیست.”

او گفت که اغلب چنین حملاتی عمدی است. اگرچه دنباله حوادث منتهی به مرگ پتیت به طور عمومی ناشناخته است ، فیلد گفت که از نظر آماری ، خفگی تصادفی بین شرکای صمیمی بسیار کمتر از بازی اشتباه است.

او گفت: “بعید است ، فقط با توجه به اعداد ، احتمالاً هیچ گونه خفگی شهوانی وجود نخواهد داشت.” با این حال ، احتمال باقی می ماند.

دادستان ها هیچ کس را در مورد مرگ پتیت متهم نکرده اند ، بنابراین مشخص نیست که آنها در دادگاه با چه چیزی بحث خواهند کرد یا سعی خواهند کرد ثابت کنند.

GABBY PETITO AUTOPSY: FORMER UMAR DETECTIVE معتقد است که شرکت خارج از شرکت شامل شواهد کلیدی است

فیلد توضیح داد: “اگر شاهدان عینی ندارید ، باید پرونده ای در مورد شرایط ایجاد کنید.” “و اگر شرایط آنها را در یک مکان ، در همان زمان یا نزدیک به لحظه مرگ قرار داد ، این شواهد غیر مستقیم است که او در مرگ وی نقش داشته است. نه شواهد – بلکه شواهد غیرمستقیم.”

بلو در روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت که بقایای پتیت در صحرای وایومینگ حداقل به مدت سه هفته رها شده است. در این مدت ، محیط زیست و حیات وحش احتمالاً منجر به پوسیدگی قابل توجهی شده اند – اما برخی نکات ممکن است در جای خود باقی بمانند.

فیلد می گوید یکی از آنها استخوان هیوئید شکسته در گردن قربانی خواهد بود. برخی دیگر شامل خونریزی در ماهیچه های کمر یا آسیب به شریان کاروتید یا شریان کاروتید است. بلو نمی خواست یافته های خود را با جزئیات بیشتری توضیح دهد ، اما به قضاوت رسمی در مورد خفگی دستی اطمینان داشت.

دکتر می گوید ، خفگی نیز می تواند برنامه ریزی نشده ، احساسی و تکانشی باشد. زیو کوهن ، روانپزشک جنایی مستقر در نیویورک.

وی گفت: “خفگی نوع قتل صمیمی تری است ، بنابراین عموماً ما را به سمت شخصی سوق می دهد که مطمئناً او را می شناسد یا ممکن است با او برخورد فیزیکی داشته باشد.”

GABBY PETITO: کارشناسان می گویند پس از اولین نتیجه حل و فصل خودکار ، قتل درجه یک متهم می شود

وی افزود که شواهد بیشتری درباره فیزیکی بین همسران در ویدئویی از دوربین پلیس موآب در 12 آگوست مشاهده می شود.

او می گوید: “ما می دانیم که 911 تماس گیرنده گزارش داده اند که برایان لاندری شاهد این بوده که او به او ضربه زده است.” “و ما می دانیم که او در یک فیلم دوربین بدن اعتراف کرد که آن را خراشیده است.”

فیلد به نتیجه مشابهی رسید.

او گفت: “اگر قبلاً شواهدی مبنی بر نوعی خشونت بین فردی وجود داشته باشد ، احتمال قتل را بسیار افزایش می دهد.” “بنابراین می دانم که مشکلی بین آن دو وجود داشت. ظاهراً آنها در سراسر کشور با یک ون درگیر بودند.”

پتیتو همچنین در ویدئویی با دوربین بدن به فک خود اشاره کرد – که جیسون جنسن ، بازرس خصوصی سالت لیک سیتی ، در اوایل این هفته گفت پرچمی قرمز رنگ است که نشان می دهد قبلا از گلو او را گرفته بود.

وی گفت: “هر قربانی که قبلاً خفگی کرده است – واکنش طبیعی آنها این است که چانه خود را روی استخوان ترقوه خود بیندازند تا مانع از حرکت این بازو در اطراف گلو شود.”

دو هفته پس از رویداد در موآب ، پس از آنکه لاندری به مدت یک هفته به فلوریدا رفت و سپس به پتیت در یوتا بازگشت ، شاهدان عینی دیدند که این زوج در رستوران Merry Piglets در جکسون ، وایومینگ درگیر نزاع با پیشخدمت ها هستند.

برایان لاندری ، که بیشتر در برنامه یک رستوران WYOMING قبل از اینکه GABBY PETITO از بین برود ، بیشتر تحت درمان قرار گرفت ، چشم ها

نینا سیلی آنجلو و متیو انگلند ماه گذشته به فاکس نیوز گفتند که لاندری چندین بار آنجا را ترک کرده و با کارکنان رستوران دعوا کرده است. و پتیتو ناراحت از رفتار خود عذرخواهی کرد. شاید این آخرین باری بود که کسی او را زنده در ملاء عام دید.

کوهن گفت: “شواهد زیادی از تماس های 911 به شهود در Merry Piglets وجود دارد و من معتقدم که شاهدان دیگری نیز وجود داشته اند که روابط آنها از کنترل خارج شده است.” “درگیری وجود داشت ، درگیری لفظی ، درگیری فیزیکی ، و من قطعاً فکر می کنم قسمت خوک های خوشحال از این نظر مهم است که حتی افراد دیگر نیز از برایان لاندری فرار می کردند.”

پنج روز بعد ، او در خانه والدینش در فلوریدا در وانت پتیت – بدون او – رسید. در 19 سپتامبر ، FBI بقایای او را در اردوگاهی در خارج از جکسون کشف کرد.

مورد GABBY PETITO: صاحب یک فروشگاه SURF در شهر خانه اش می گوید که او “فوق العاده خوب ، شیرین” بود

کوهن گفت: “ما می دانیم که او نمی تواند رفتار خود را حتی در یک مکان عمومی مانند یک رستوران حفظ کند.” “وقتی متوجه می شویم او بلافاصله در حال خفه شدن است ، به نوعی قتل صمیمی ، بدرفتاری خانگی ، نوعی قتل بین زن و شوهر اشاره می کند – بنابراین برایان لاندری قطعاً مظنون اصلی می شود.”

کوهن گفت ، علاوه بر این ، جزئیات صحنه جنایت که علنی نشده است می تواند عاملی برای اتهامات باشد ، در صورت وجود ، در نهایت دادستان ها.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به عنوان مثال ، موقعیت بدن پتی می تواند نشان دهنده پشیمانی یا ظلم باشد.

وی گفت: “این دوباره شواهد غیرمستقیم است.” “اما ممکن است چیزی را نشان دهد که بیشتر نشان دهنده خشونت شریک صمیمی است.”

دیدگاهتان را بنویسید