به گفته فعالان ، بایدن در “مرگ و میرهای جمعی” مربوط به آب و هوا نقش دارد


فعالان اقلیمی روز چهارشنبه اعتراض خود را در مقابل کاخ سفید ادامه دادند و یک گروه فعال پیشنهاد داد که بایدن رئیس جمهور “در یک مرگ دسته جمعی” مشارکت داشته باشد.

فعالان یک تابلوی 60 فوت را نصب کردند تا به نظر برسد که سیل کاخ سفید را فرا گرفته است.

گروه فعالان Arm and Arm 4 Climate DC در واشنگتن دی سی توئیت کردند: “فعالان یک FLOOD 60 فوتی را در مقابلhitehouse مستقر کردند تا نشان دهند #بحران آب و هوایی در حال حاضر است.” این سازمان مدعی شد 30 تن در تابستان امسال در تنسی و 40 نفر در منطقه نیویورک جان خود را از دست داده اند که احتمالاً به دلایل اقلیمی بوده است.

این سازمان افزود: “#تغییر اقلیم در اینجا است و هیچ دخالتی در دخالت در مرگ جمعیpotus ندارد.”

بایدن از فعالان آب و هوایی حمایت کرده و دستورات اجرایی گسترده ای را از اولین روز ریاست جمهوری خود صادر کرده است.

معترضان آب و هوا به خانه سفید نگاه می کنند ، وضعیت جکسون را خراب می کنند ، BIDEN هشدار می دهد

با این وجود ، فعالان این هفته در کاخ سفید تجمع کردند تا بخشی از گسترش خط لوله خط 3 از کانادا به غرب غرب ایالات متحده اعتراض کنند. بخش جدیدی از خط در 1 اکتبر افتتاح شد. در حالی که بایدن خط لوله Keystone XL را مسدود کرد ، خط 3 را مسدود نکرد.

معترضان آب و هوایی مجسمه اندرو جکسون رئیس جمهور سابق را تخریب کردند و روز دوشنبه کاخ سفید را غرق کردند و آن را به عنوان روز مردم بومی نامگذاری کردند.

ائتلاف بدون فسیل Build Back روز دوشنبه اعتراض پنج روزه ای را با هدف تحت فشار قرار دادن دولت برای اقدام علیه تغییرات آب و هوایی با اعلام حالت فوق العاده ملی و پایان پروژه های سوخت فسیلی آغاز خواهد کرد.

Siqiñiq Maupin ، مدیر ائتلاف مرکزی Sovereign Inupiat for the Living زنده در قطب شمال ، به فاکس نیوز گفت که معترضان می خواهند بایدن به وعده های انتخاباتی خود عمل کند.

ماوپین می نویسد: “مردم در حال حاضر از آلودگی ها ، سموم ، فاجعه های آب و هوایی که در حال وقوع است می میرند – و ما باید جلوی آسیب را بگیریم.” “انتخابات بایدن بر اساس تغییرات آب و هوایی انجام شد ؛ همه انتخابات او بستگی به حذف افراد رنگین و بومی داشت.”

به گفته یک اصلاح طلب مینه سوتا ، فعالان روز سه شنبه نامه ای به کاخ سفید ارسال کردند و از بایدن خواستند خط 3 را مسدود کند.

در نامه به بایدن آمده است: “شما یک بحران آب و هوایی رمزگذاری شده اعلام کرده اید که می گوید” ملت و جهان در خطر هستند. “ما موافق هستیم.” وقت آن است که به بیانیه خود عمل کنیم. “

امضاکنندگان نامه ها عبارتند از Honor the Earth ، MN350 ، TakeAction Minnesota و یک فصل از شورای روابط آمریکایی-اسلامی در مینه سوتا. شرکت نظافت نسل هفتم ، Earthjustice و شبکه محیط زیست بومی نیز ثبت نام کردند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نه ائتلاف Build Back Fossil Free و نه Arm and Arm 4 Climate بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

دیدگاهتان را بنویسید