به امید کسب مجوز پاورلیفتینگ برای حضور در بازی های آسیایی/ اتفاقات خوبی در فدراسیون بدنسازی در حال رخ دادن است.ساعت: 20:25
تاریخ انتشار: 1301/04/23
کد خبر: 1883220

مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه های وزارت ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه اتفاقات خوبی در فدراسیون بدنسازی از نظر افتخارات جهانی، تمرینی و مدیریتی در حال رخ دادن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، آرش فرهادیان مدیرکل دفتر توسعه امور ورزش های حرفه ای و باشگاه های وزارت ورزش و جوانان ضمن حضور در مراسم قرعه کشی لیگ پاورلیفتینگ و تجلیل از قهرمانان، در خصوص قدرت گفت: ورزش: اول از همه فدراسیون بدنسازی را ساماندهی می کنند و باید از دکتر نصیرزاده که با تدبیر هدایت می کند دستور بدهند. خوشبختانه اتفاقات خوبی در عرصه افتخارات بین المللی، آموزشی و مدیریتی در حال رخ دادن است و هر روز بیش از هر زمان دیگری در حال تکرار است.

وی گفت: خسته نباشید به مربیان، قهرمانان و زحمتکشان این فدراسیون می گویم مایه افتخار کشور هستند.

رئیس اداره کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها تصریح کرد: زمانی که با دکتر نصیرزاده صحبت می کردم به ایشان گفتم که دوست دارم هر چه زودتر مجوز پاورلیفتینگ را برای حضور در بازی های آسیایی بگیرم. مدال آوری ورزشکاران کشورمان را تماشا کنید و باعث افتخار آنها باشید زیرا ورزشکاران مدال آوران ورزش کشور در این رشته هستند.

فرهادیان در خاتمه گفت: در این روزهای عزیز از خداوند منان توفیق و سربلندی را برای همه ورزشکاران و ورزش کشور خواستاریم. انشاالله همیشه شاهد پرچم کشور عزیزمان بر بلندای میادین جهانی باشیم.