بهتر از آبمیوه نونی تاهیتی – نقد و بررسی Noni GIA

چند وقت پیش داشتم اخبار می دیدم، خانمی 72 ساله می گفت به دلیل آرتروز نمی تواند دست هایش را ببندد. این زن روزانه شروع به نوشیدن آب نونی کرد و حالا دوباره در حال بافتن و گلدوزی بود. پس از دیدن آن نوع گواهی، شروع به تحقیق در مورد نونی کردم و از همه شگفتی های این میوه گرمسیری شگفت زده شدم. سپس عمیق‌تر تحقیق کردم و اطلاعات زیادی به دست آوردم، در واقع آنقدر اطلاعات زیاد بود که تصمیم گرفتم آن‌ها را در کتاب راهنمای نونی گردآوری کنم. سپس تصمیم گرفتم تمام این تحقیقات را کاملا رایگان به اشتراک بگذارم تا همه بتوانند از میوه معجزه آسا بهره مند شوند.

شواهد زیادی در مورد مصرف آب نونی وجود دارد که می گوید به طور متوسط ​​75٪ از افرادی که به طور منظم آب نونی می نوشند، از هر نوع بهبودی در سلامتی خود گزارش می دهند، حتی برخی اظهار می کنند که از سرطان درمان شده اند.

بعد از این همه تحقیق، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم و می خواهم نکاتی را که متوجه شدم با شما در میان بگذارم. اولین چیز تهیه آبمیوه است: بسته را در 2 اونس آب حل کنید، به آب کمی نیاز دارید زیرا تحقیقات علمی نشان داده است که نوشیدن آن 30 دقیقه قبل از غذا، با معده خالی، آب آن از هضم در معده خارج می شود و به آن ادامه می دهد. روده ها به طور کامل فعال شوند. به این ترتیب تمام اجزای نونی جذب می شوند و سریعتر و موثرتر روی بدن شما اثر می گذارند بدون اینکه توسط آب اسید ترک بخورند. نونی شهرت بد طعمی دارد، اما نونی GIA بسیار خوشایند بود.

تقریباً 5 دقیقه پس از نوشیدن نونی، احساس تقویت انرژی خواهید کرد، احساس شارژ مجدد و آماده برای عمل خواهید کرد. من 3 بار در روز شروع به نوشیدن کردم و در عرض 2 روز هضم بهتر از قبل عمل کرد. این مزیت به تنهایی می تواند ارزش امتحان کردن را برای شما ایجاد کند. نمی توانم بگویم که بیماری داشتم، اما مطمئناً تا آنجا که می توانم احساس سلامتی می کنم.

آب نونی به عنوان یک مکمل غذایی در نظر گرفته می شود زیرا FDA اثربخشی هیچ یک از ادعاهای دارویی را ارزیابی نکرده است. با این حال، از آنجایی که گواهینامه های بسیار زیادی وجود دارد، در حال حاضر چندین مطالعه علمی در حال توسعه است، از جمله یکی توسط دانشگاه هاوایی در HONOLULU، که در حال انجام تحقیقاتی در مورد “Noni Plant on Cancer” با حمایت مرکز ملی مکمل و جایگزین است. پزشکی (NCCAM).

خیلی چیزای دیگه پیدا کردم که میخوام باهاتون به اشتراک بذارم که پیشنهاد میکنم کتاب راهنمای noni رو که کاملا رایگان هست دانلود کنید. لطفا لینک دانلود را در وب سایت من پیدا کنید. این کتابچه راهنمای رایگان شامل تمام اطلاعات در مورد نونی و خواص آن، کاربردهای آن، حتی عوارض جانبی احتمالی مصرف نونی است.