بهترین شیک پروتئینی چیست؟ مقایسه Visalus، Isagenix، Shakeology و موارد دیگر

بهترین شیک پروتئینی برای کاهش وزن و سلامت کلی چیست؟

در این مقاله چند مورد از محبوب ترین شیک های پروتئینی را از نظر مواد تشکیل دهنده، هزینه و طعم مقایسه می کنم. من روی چند مورد از معروف‌ترین برندها تمرکز خواهم کرد که اکثر آنها فرصت درآمدی هم دارند، اما فقط بر روی خود محصول تمرکز خواهم کرد، نه تجارت.

اول از همه بیایید Isagenix را بررسی کنیم.

Isagenix یک شرکت بازاریابی شبکه ای است که محصولات اصلی آن شیک های پروتئینی آن هستند. با امتحان کردن آنها، می توانم تأیید کنم که شیک بسیار خوشمزه است. حتی بچه های من آنها را دوست داشتند که نادر است. و طیف وسیعی از طعم ها برای انتخاب وجود دارد. شیک های Isagenix در وانیل خامه ای فرانسوی، چای وانیلی، شکلات هلندی، کیک تولد، نعناع شکلاتی، انبه هلو و کرم توت فرنگی عرضه می شود. Isagenix ادعا می کند که از ایزوله پروتئین آب پنیر بسیار با کیفیت استفاده می کند که طبیعی و عاری از آفت کش ها است. آنها ادعا می کنند که یک شیک بسیار سالم هستند، با وجود این واقعیت که هر وعده حاوی 10-16 گرم شکر است. شاید به همین دلیل است که بچه های من آنها را خیلی دوست دارند.

هزینه یک قوطی 14 سروینگ تقریباً 55 دلار خرده فروشی به اضافه مالیات و حمل و نقل است، بنابراین اکثر مردم به 2 قوطی در ماه نیاز دارند. اگر به عنوان توزیع کننده ثبت نام کنید، هر قوطی حدود 42 دلار به اضافه مالیات و حمل و نقل دریافت می کنید. Isagenix یک “پاکسازی 30 روزه” را ترویج می کند و شما می توانید داستان های موفقیت آمیزی از افرادی که از Isagenix استفاده می کنند در سراسر اینترنت پیدا کنید.

مزایای اصلی Isagenix آب پنیر با کیفیت و طعم آن است.

معایب آن محتوای قند بالا و فقدان سایر مواد غذایی فوق العاده است.

در ادامه به Shakeology توسط BeachBody نگاه می کنیم.

BeachBody در سال 2007 پس از چندین سال موفقیت از طریق تبلیغات اطلاعاتی، بازاریابی خود را به ساختار بازاریابی شبکه ای تغییر داد. نام آنها بیشتر به خاطر برنامه های تناسب اندام مانند P90X و Insanity معروف است. مواد تشکیل دهنده در Shakeology بسیار باکیفیت هستند و بسیاری از آنها سوپر غذاها محسوب می شوند. تهیه همه این مواد به طور جداگانه بسیار گران است. به طور کلی، محتوای پروتئین و محتوای غذایی استثنایی است، و یک نگاه به لیست مواد تشکیل دهنده هر کسی را در صنعت سلامت تحت تاثیر قرار می دهد.

هزینه عرضه 30 روزه 129 دلار است که آن را گران‌ترین برند در بین همه برندها می‌کند. اما به عنوان یک “مربی”، 25٪ تخفیف به همراه ارسال رایگان دریافت خواهید کرد. برای حفظ تخفیف که در صورتی که فقط قصد دارید مشتری باشید، تقریباً بیشتر از مزایای پیوستن به آن هستید، هزینه اضافی 17 دلار در ماه است.

علیرغم هزینه بالا، بسیاری از افرادی که از مواد تشکیل دهنده آگاه هستند Shakeology را انتخاب می کنند. از نظر طعم واقعاً خیلی دوستش دارم. و بچه های من آن را دوست دارند.

BeachBody همچنین برخی از برنامه های تناسب اندام شناخته شده مانند P90X، برزیلی باتن لیفت، Insanity و TurboFire را ارائه می دهد که با انگیزه های کاهش وزن همراه هستند. آنها تغذیه، تغذیه خوب، به علاوه ورزش برای کاهش وزن را ترویج می کنند، و مانند Isagenix و بیشتر شیک های دیگر، داستان های موفقیت آمیزی را با Shakeology پیدا خواهید کرد.

مزایای Shakelogy مواد اولیه و طعم آن بر پایه غذاهای کامل است.

معایب آن هزینه بالا خواهد بود.

یکی دیگر از لرزش های عالی، که کمی از رادار دور است، زیرا تمرکز اصلی شرکت بر مراقبت از پوست است، Arbonne است.

شیک آربون از ترکیبی از پروتئین نخود به عنوان منبع اصلی پروتئین استفاده می کند. اکثر مردم نمی دانند که پروتئین نخود باعث تقویت انرژی قبل از تمرین و همچنین ریکاوری عضلات بعد از تمرین می شود. همچنین حاوی مشخصات آمینو اسیدی مشابه پروتئین آب پنیر است، اما به خصوص دارای لیزین، فنیل آلالین و آرژنین است. پروتئین نخود بسیار راحت تر از آب پنیر هضم می شود و حاوی لاکتوز یا گلوتن نیست و این به معنی عدم نفخ است. همچنین به این معنی است که برای هر کسی که آلرژی یا حساسیت دارد خوب است.

علاوه بر پروتئین نخود، شیک آربون حاوی پروتئین برنج، دانه کتان، جینسینگ پاناکس، کرن بری، پودر کلپ و همچنین تمام مواد معدنی ضروری است.

شیک Arbonne برای عرضه 30 روزه 89 دلار قیمت دارد، اما شما می توانید با تبدیل شدن به مشتری ترجیحی، آن را با 20 درصد تخفیف دریافت کنید. 20 دلار هزینه برای تبدیل شدن به یک مشتری ترجیحی برای دریافت یک ماهه 71 دلار است.

Arbonne همچنین یک برنامه 30 روزه دارد که شامل شیک ها و سایر مکمل های غذایی (و وگان) است که بر کمک به افراد در ایجاد عادات سالم به جای رژیم غذایی متمرکز است.

مزیت های Arbonne این است که همه محصولات آنها وگان هستند، آنها یک شرکت B هستند (به این معنی که توسط اشخاص ثالث به شدت مورد تحقیق قرار گرفته اند) و طعم شیک ها.

معایب آن می تواند هزینه 71 دلاری در ماه باشد، اگرچه این در مقایسه با برخی از لرزش های دیگر واقعاً بد نیست.

نکته اصلی هنگام انتخاب بهترین شیک پروتئینی برای شما این است که به مواد تشکیل دهنده آن توجه کنید تا مطمئن شوید که همه چیزهایی را که برای جایگزینی یک وعده غذایی مغذی نیاز دارید دریافت می کنید، آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید که طعم آن را دوست دارید و مطمئن شوید که هزینه آن مقرون به صرفه است.

شیک انتخابی خود را با یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی خوب ترکیب کنید، و در مسیر خود به سمت یک سبک زندگی سالم تر، شادتر و شادتر خواهید بود.

رژیم لاغری سریع