بهترین رژیم غذایی کاهش وزن – "پروتئینوپیا"

بنابراین بهترین رژیم کاهش وزن چیست؟ خب، این “پروتئینوپیا” است… هه. شما می گویید تا به حال در مورد آن نشنیده اید؟ خب، این اولین نگاه شما به آن است. ممکن است بخواهید در حین خواندن این مطلب بنشینید… یک سورپرایز خوشمزه در انتظار شماست.

بهترین رژیم غذایی کاهش وزن – روش ProteinOpia

ابتدا نام من آن را PROTEINOPIA می نامم زیرا این رژیم مبتنی بر پروتئین است. بخش عمده رژیم غذایی شما پروتئین است. بنابراین مانند یک اتوپیای پروتئینی است.

این را بدانید: پروتئین دارای خواص طبیعی افزایش متابولیسم است. این اساساً به این معنی است که شما کالری بیشتری می سوزانید در حالی که هیچ کاری انجام نمی دهید. یکی دیگر از اجزای کلیدی در مورد پروتئین … وقتی با کربوهیدرات مصرف شود، به مسدود کردن جذب فوری قندهای ساده در جریان خون شما کمک می کند. این از افزایش قند خون شما جلوگیری می کند.

بنابراین به این رژیم غذایی پر پروتئین برگردید.

کاری که من از شما می خواهم این است که 6 وعده غذایی کوچک در روز داشته باشید. این آسان است زیرا 3 تا از “وعده های غذایی” شیک های پروتئینی خواهد بود. بنابراین اکنون به 3 وعده غذایی با غذا رسیده اید.

برای صبحانه، وعده غذایی را روی تخم مرغ متمرکز کنید. برخی از لوبیاهای سیاه در کنار، پروتئین بیشتری و همچنین فیبر مورد نیاز را اضافه می کنند.

برای ناهار، غذا را روی مرغ، ماهی تن، ماهی آزاد یا بوقلمون متمرکز کنید. یک ایده خوب این است که یکی از آن ها را روی تخت کاهو قرار دهید و مانند سالاد با آن رفتار کنید.

برای شام، غذا را بر روی یک گوشت قرمز بدون چربی متمرکز کنید. شما می توانید 1-2 سبزی در کنار …. بدون سیب زمینی.

این نکته کلیدی است که می‌خواهم بدون توجه به اینکه شیک پروتئینی می‌خورید یا غذا، به خاطر بسپارید… مطمئن شوید که حداقل 20 گرم پروتئین در هر وعده غذایی شما دارید.

اینها فقط پارامترهای کلی هستند که باید در مورد آنها فکر کنید. از وعده های غذایی منطقی و پایه خود از این ایده آل ها استفاده کنید. انعطاف پذیری زیادی در این وجود دارد. اگر به دنبال کاهش وزن سریع هستید، این رژیم لاغری برتر را امتحان کنید و خودتان ببینید که چرا رژیم های غذایی با پروتئین بالا مانند این ها توسط بسیاری از رژیم گیرندگان استفاده می شود.