بهترین روش های جدید برای بهبود سلامت روان شما


در حالی که این بیماری همه گیر سلامت روانی و جسمی ما را به گونه ای به چالش کشیده است که هرگز تصور نمی کردیم ، در همه این موارد یک لایه نقره ای وجود دارد. آنها از طریق مبارزات دردناک ، سختی ها ، عوامل استرس زا و بیماری ، اهمیت سلامت روانی را در دو سال گذشته برجسته کرده اند. بالاخره آگاهی از سلامت روان در راس گفتگو قرار دارد و مسائل انگ دار مورد توجه قرار می گیرند. سرانجام … در نهایت ما شاهد یک حرکت جهانی در مورد چگونگی بهبود سلامت روان خود هستیم. اگرچه این راه حل نیست ، اما گامی در جهت درست است. با درگیر شدن میلیون ها نفر با مسائل مربوط به سلامت روان در نتیجه COVID-19 ، شرکت ها در حال افزایش پشتیبانی خود با محصولات جدید ابتکاری برای افزایش سلامت روان شما هستند.

حتی اگر این سخت ترین فصل زندگی شماست ، بدانید که تنها نیستید. به راستی که ما همه با هم در این امر هستیم و خانواده FitOn ما اینجا هستند تا از شما حمایت کنند. چطور می پرسید؟ با بهترین روش های جدید برای افزایش سلامت روان! از دستگاه های پوشیدنی ، برنامه ها ، محصولات ذهن آگاهی و حتی لوازم جانبی طبیعی ، چیزی برای همه وجود دارد.

در عین حال ، این هک ها برای سلامت روان هستند نه مراقبت یا مشاوره پزشکی حرفه ای را جایگزین کنید. در حقیقت ، یک راه ارتباطی باز با پزشک یا درمانگر (در حالت ایده آل هر دو!) یکی از بهترین ترفندها برای سلامت روان است. اما این محصولات می توانند زندگی شما را آسان کرده و پشتیبانی کنند! بنابراین ، ما تمام توقف ها را کنار می گذاریم و به شما کمک می کنیم بهترین احساس را داشته باشید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نورو

ثابت شده است که این دستگاه درمان کننده استرس برای کاهش استرس ، بهبود یافته است مقاومت در برابر استرس و بازگرداندن تعادل سیستم عصبیبه بند زیبا (که می تواند روی مچ یا مچ پا بسته شود) با ارسال یک موج ملایم از ارتعاشات بدن را از حالت استرس سمپاتیک به حالت استراحت و گوارش منتقل می کند. و این فقط مربوط به هیچ ارتعاشی نیست – این یک فرکانس طراحی شده علمی است که بدن را در حالت تعادل قرار می دهد (در 3 دقیقه یا کمتر!) چگونه می پرسید؟ با تغییر تنوع ضربان قلب (HRV) بر اساس نیازهای خود.

از همه بهتر ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند که در انرژی! برنامه را بارگیری کنید ، یکی از هفت حالت (گزینه هایی مانند: انرژی و بیداری ، آرامش و استراحت ، یا اجتماعی و باز) را انتخاب کنید و آماده تقویت سلامت روانی خود شوید.

خلیج

به لطف هدفون های پوشیدنی متخصصان مغز و اعصاب ، بهتر بخوابید ، استرس کمتری داشته باشید و سلامت روانی خود را افزایش دهید. خلیج یک دستگاه پوشیدنی است که ارتعاشات ملایمی را در پشت گوش منتشر می کند تا احساس آرامش ، بهبود خواب و تمرکز و سرعت بخشیدن به بهبود فیزیکی را تقویت کند. این روش با فعال کردن مسیر درک متقابل مغز برای ایجاد احساس آرامش و آرامش عمل می کند. دوبار در روز به مدت 20 دقیقه از هدفون استفاده کنید و فقط در دو هفته مزایای خواب ، استرس و خلق و خو را تجربه کنید!

حلقه اورا

تصور کنید که می دانید چقدر به خواب نیاز دارید ، آیا برای استراحت نیاز به یک روز استراحت دارید یا خیر ، یا سلامت روانی ، احساسی یا جسمی خود را به خطر می اندازید. حال تصور کنید که در همه حال به همه این اطلاعات بهداشتی سفارشی دسترسی دارید! ملاقات حلقه اورا -یک حلقه پوشیدنی که فناوری حسگرهای پشتیبانی شده از تحقیقات را با یک برنامه سفارشی ترکیب می کند و بینش های روزانه ای را در حمایت از سلامت کلی شما ارائه می دهد. این دستگاه ردیابی سلامت به شما این امکان را می دهد تا از آنچه در بدن شما می گذرد برای مدیریت بهتر عوامل استرس زا و حتی جلوگیری از وقوع آنها دیدن کنید. استرس کمتر و خواب بیشتر به معنی کاهش سطح کورتیزول ، بهبود قدرت است ، و شما حدس زده اید – راهی آسان برای افزایش سلامت روان.

دستگاه هایی که از سلامت روان پشتیبانی می کنند

Calmi Go

آیا تا به حال این احساس را داشته اید که استرس و اضطراب بر نقطه ای تأثیر می گذارد که نمی توانید نفس بکشید؟ CalmiGo اینجا برای کمک است این دستگاه دستی تقریباً فوراً برای تنظیم تنفس و آرام کردن سیستم عصبی عمل می کند. این به مدیریت شرایط استرس زا کمک می کند و همه چیز را از حملات وحشت گرفته تا اضطراب و افسردگی تسکین می دهد. از نظر علمی پشتیبانی می شود برای دستیابی به آرامش در سه دقیقه ، این دستگاه با تنظیم تنفس ، انتشار بوهای آرامش بخش و زمین زدن با تحریک چند حسی برای فعال کردن سیستم عصبی پاراسمپاتیک در مکانیزمی سه گانه کار می کند. در حالی که نمی تواند عوامل استرس زای زندگی را از بین ببرد ، اما می تواند به شما در یافتن حس آرامش در هر کجا که می خواهید کمک کند.

برو دستگاه درمان با چراغ قرمز 2.0

برو 2.0 ، دستگاه جدید دستی Joovv برای درمان نور قرمز، یک دستگاه پشتیبانی شده از تحقیقات است که به عنوان یک راه طبیعی برای افزایش سلامت روان شما عمل می کند. این ماده با نفوذ به پوست در سطح سلولی ، انتشار قرمز و NIR (طول موج تقریباً مادون قرمز) برای حمایت از خواب ، تنظیم ریتم های شبانه روزی ، کاهش التهاب و بهبود جریان خون عمل می کند. مطالعات حدس زدن قرار گرفتن در معرض نور قرمز حتی می تواند با استرس فصلی و افسردگی مبارزه کند. این دستگاه قابل حمل به شما این امکان را می دهد که هر کجا که می روید تمام نور شفابخش را جذب کنید.

مکمل

پودر تمرکز Beam Organics

با پشتیبانی مغز تماس بگیرید پودر فوکوس پرتو به منظور افزایش سلامت روان به صورت کاملا طبیعی. هنگامی که به طور مداوم مصرف می شود ، سازگار با مواد شیمیایی مانند Lion’s Mane ، Rhodiola و Ashwagandha (مواد مغذی قوی گیاهی که به بدن ما در مقابله با عوامل استرس زا کمک می کند) حساسیت ما را نسبت به استرس کاهش می دهد و از احساس فرسودگی و خستگی جلوگیری می کند.

و اگر متوجه شدید که استرس بر خواب ، هضم و وضوح ذهنی شما تأثیر می گذارد ، Beam شما را با یک مکمل نانو شاهدانه پوشانده است. این ترکیب گیاهی از خواب و التهاب پشتیبانی می کند و راه را برای یک ذهن شفاف و آرام هموار می کند.

سوخت زنبورداری Naturals B Smart Brain Fuel Keeper

از قدرت درمانی طبیعی زنبورها برای تقویت سلامت روانی و حمایت از سلامت کلی استفاده کنید. در حالی که این مکمل درمانی این به عنوان یک تقویت کننده انرژی طبیعی عمل می کند (به مبارزه با مه مغزی ، خستگی و مصرف کم انرژی کمک می کند) و همچنین برای سلامت عمومی طراحی شده است. چرا؟ زیرا استرس بر همه سیستم ها تأثیر می گذارد ، نه فقط بر مغز! با حمایت از سلامت مغز ، سلامت روده و عملکرد سیستم ایمنی ، ذهن و بدن شما به خوبی برای مقابله با عوامل استرس زا ایجاد می شود. از همه بهتر ، B Smart Brain Fuel فاقد محرک است ، به این معنی که بدون کافئین باعث دعوا یا واکنش پرواز می شود!

Cymbiotika Golden Mind

آن را به عنوان طلای مایع برای سلامت روان خود در نظر بگیرید. وقتی بدن ما دچار کمبود مواد مغذی ضروری است که از استرس ، انرژی و خلق و خوی حمایت می کند ، گویی ما خود را برای شغلی جدید آماده نمی کنیم! بدن ما و توانایی ما برای مقابله با شرایطی که احساسات ما را آزمایش می کند نیز صادق است. خوشبختانه ، ذهن طلایی Cymbiotics از نظر علمی برای تقویت محور روده-مغز و پشتیبانی از سیستم عصبی مرکزی طراحی شده است. از همه بهتر ، مواد مغذی قوی مانند خولان دریایی ، L-theanine ، جینسنگ ، یال شیر و rhodiola با حداکثر جذب فرموله شده و از عبور سد خونی مغزی به داخل سلول اطمینان حاصل می کنند.

پشتیبانی سلامت روان در نوک انگشتان شماست

برای سلامت عمومی روانی و عاطفی: سلامت هاله

وقتی صحبت از بهبود سلامت روحی و روانی می شود ، برنامه Aura همه را دارد از طریق رفتار درمانی شناختی ، پشتیبانی از خواب ، مدیتیشن ، موسیقی و موارد دیگر ، این برنامه همه کاره در اینجا برای پشتیبانی از تمام نیازهای سلامت روان شما است. به بهترین مربیان و درمانگران جهان با محتوای سفارشی دسترسی پیدا کنید تا به شما در تغییر ذهن (و زندگی) کمک کند.

برای افکار منفی: Iona Mind

هنگامی که در مارپیچ عمودی افکار منفی قرار گرفتید ، انتقال دهید ذهن یونا برنامه ای برای تغییر تفکر و تقویت سلامت روانی. این برنامه برنامه های سفارشی و پشتیبانی مستقل را با ویژگی هایی مانند بررسی روزانه ، تمرینات هدایت شده ، نظارت بر خلق و خو ، و بینش شخصی از درمانگر ارائه می دهد. مقرون به صرفه ، مبتنی بر شواهد و متناسب با نیازهای شما!

برای استرس و نگرانی: موفق باشید

با خود شادی را به روز خود بیاورید برنامه کاربردیبه استرس را کاهش دهید ، انعطاف پذیری را بهبود بخشید و با فعالیت ها و بازی های پشتیبانی شده از تحقیق ، بر افکار منفی غلبه کنید که به شما کمک می کند چالش های زندگی را به شیوه ای سرگرم کننده اما م overcomeثر غلبه کنید!

برای کاهش اضطراب: MindShift CBT

که برنامه مبتنی بر CBT از استراتژی های پشتیبانی شده علمی برای از بین بردن استرس و اضطراب با لمس یک دکمه استفاده می کند. با ثبت تغییرات و احساسات ، تشخیص نوع اضطرابی که دارید ، یادگیری راهبردهای مقابله سالم ، تعیین و به اشتراک گذاری اهداف و یافتن ابزارهای سریع که تسکین فوری را ارائه می دهند ، اضطراب خود را دنبال کنید.

حمایت از سلامت روان از راه دور

سلامت روانی مغز

در حالی که آگاهی از سلامت روان در رسانه های اصلی نگران کننده است ، 57 درصد از آمریکاییانی که از اختلال روانی رنج می برند هرگز تحت درمان قرار نگرفته اند. این تا حدودی به دلیل مشاوره های پرهزینه و برنامه های درمانی ، دوره های انتظار یک ماهه و عدم مراقبت و پشتیبانی پیگیری مناسب است. بنابراین، مغزی ماموریت آنها برای تقویت سلامت روانی شما با ایجاد یک بستر سلامت از راه دور است که مراقبت جامع و بدون قضاوت را برای همه ارائه می دهد. با یک امتیاز احساسی رایگان شروع کنید و ماه اول خود را فقط با 7 دلار امتحان کنید. بله ، حمایت از سلامت روان می تواند (و باید) بسیار آسان باشد!

سلامت یانا

گذشته از یک پلت فرم آنلاین است که مراقبت و درمان بهداشت روانی مقرون به صرفه و با کیفیت را ارائه می دهد ، همه از راحتی خانه شما. برای برخورد با استرس ، اضطراب یا افسردگی به متخصصان سلامت روان دسترسی فوری داشته باشید – هر آنچه را که تجربه می کنید ، مجبور نیستید خود به خود رنج ببرید. دریافت برنامه های درمانی سفارشی ، داروهای مورد تأیید FDA و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته با عضویت کم هزینه. در حقیقت ، درمان با یانا 75 less کمتر از ویزیت یا نسخه پزشک معمولی هزینه دارد. همه باید از مراقبت با کیفیت <3 برخوردار باشند

سلامت کشتی

اگر بدانید بدن شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد ، چگونه می توان سلامت روانی را افزایش داد. این کیت نوآورانه سلامتی جدید به شما امکان می دهد با یادگیری نحوه بهبود سلامت و رفاه خود بر اساس داده های زمان واقعی ، سلامت را در دست بگیرید. تنها چیزی که نیاز دارید 5 دقیقه و یک استراحت سریع در حمام است! سلامت کشتی از تجزیه و تحلیل گسترده نوار ادرار برای ردیابی نشانگرهای سلامتی مانند کمبود ویتامین ، سطح انرژی و استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر برای بهینه سازی سلامت کلی و در نتیجه تقویت سلامت روانی خود استفاده می کند. ذهن و بدن به طور مستقیم به هم متصل هستند ، بنابراین وقتی بدن شما بیشتر هیدراته ، استراحت و سرشار از انرژی باشد ، سلامت روان شما نیز از تمام مزایای آن بهره مند خواهد شد!

5 راه رایگان برای افزایش سلامت روان در کمتر از 5 دقیقه

مراقبه

فایل را بارگیری کنید برنامه FitOn زمین را با مدیتیشن آرام بخش 5 دقیقه ای تمرین کنید. آن را امتحان کنید مدیتیشن خود مدیتیشن با آماندا گیلبرت!

نفس كشيدن

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید شما می توانید این کار را در هر زمان و هر مکان انجام دهید.

خورشید را بخورید

چند بار در هفته برای ویتامین D و روحیه نشاط آور ، 15 تا 5 دقیقه در آفتاب طبیعی باشید!

دفتر خاطرات

با خود یک دفتر خاطرات داشته باشید که هر زمان که احساس اضطراب یا فشار زیادی می کنید افکار شما را “کنار” می گذارد.

شکرگزاری را تمرین کنید

نشان داده شده است که شکرگزاری با تغییر ذهنیت شما به مثبت اندیشی ، سلامت روانی شما را تقویت می کند. وقتی احساس بدی پیدا می کنید ، به سراغ شکرگزاری بروید و چیزی را که برای آن سپاسگزار هستید ، تکرار کنید.

برای تقویت سلامت روانی خود در این زندگی چالش برانگیز ، از آنها حمایت بخواهید

به یاد داشته باشید: اشکالی ندارد که اشکالی ندارد. اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که از سلامت روحی و روانی خود حمایت کنید. با ایجاد منبع مکانیسم های مقابله که در این شرایط سخت از شما حمایت می کند ، پیشقدم باشید. علاوه بر صحبت با پزشک ، تماس با جامعه و اولویت بندی مراقبت از خود ، این راه های جدید را برای افزایش سلامت روان به مجموعه ابزارهای خود اضافه کنید. هرچه ابزار بیشتری داشته باشید ، بهتر است! ما همه درباره این با هم هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید