بسیج اصناف پای کار اصلاح ساختار اقتصادیساعت: 00:17
منتشر شده در مورخ: 1401/02/21
شناسه خبر: 1837916

رئیس سازمان بسیج اصناف گفت: مردم هم خاطرشان جمع باشد که کالاهای اساسی به وفور وجود دارد و هیچ نگرانی در خصوص کمبود کالاها وجود ندارد


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور بیان کرد: اتحادیه ها، بازاریان و بخش خصوصی باید وظیفه قانونی نظارت و بازرسی را انجام دهند، بسیج هم مثل همیشه در کنار دولت، اتحادیه ها و اتاق های اصناف این وظیفه را بصورت گسترده انجام خواهد داد.


 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف ، دکتر غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور با توجه به اجرای طرح ساماندهی یارانه ها توسط دولت محترم که با مصوبه مجلس انجام شد و همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص همراهی آحاد مردم در حمایت از طرح‌های اقتصادی دولت، سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی و همه‌ی رده های مربوطه در سراسر کشور همانطور که در شش ماه گذشته در کمک به دولت بر بحث بازرسی و نظارت ها فعال بودن انشالله موثرتر از گذشته این اقدامات را با محوریت سازمان های جهاد کشاورزی و صمت دنبال خواهند کرد.


 


حسن پور افزود: از طرفی با اتحادیه های صنفی، اتاق های اصناف و بازرگانی سراسر کشور جلسات متعددی برگزار گردید و آمادگی کامل جهت اجرای این طرح اقتصادی بسیار مهم وجود دارد امید است با اجرای صحیح این طرح بتوان ریشه فساد و رانت را که سال های سال است گرفتار آن هستیم قطع شود.


 


رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور بیان کرد: اتحادیه ها، بازاریان و بخش خصوصی باید وظیفه قانونی نظارت و بازرسی را انجام دهند، بسیج هم مثل همیشه در کنار دولت، اتحادیه ها و اتاق های اصناف این وظیفه را بصورت گسترده انجام خواهد داد.


 


وی افزود: از همه اصناف و بازاریان میخواهم که با رعایت انصاف که از اکثریت آنها سراغ داریم به مردم آرامش خاطر داده تا به توفیق الهی از این وضعیت موفق بیرون بیاییم و بتوانیم با هماهنگی و همدلی ضمن حمایت از حقوق مصرف کننده و مردم این مسیر را دنبال نماییم. از طرفی مردم هم خاطرشان جمع باشد که کالاهای اساسی به وفور وجود دارد و هیچ نگرانی در خصوص کمبود کالاها وجود ندارد.


 


حسن پور در پایان بیان کرد: امید واریم این اقدام بسیار موثر دولت مقدمه ای برای رونق اقتصادی و همچنین رونق در کسب و کارها شود.


 

رژیم لاغری سریع