بزرگ کردن سینه با لیپوساکشن VASER Transfer Fat

بزرگ کردن سینه در چند دهه اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. زنان اغلب خطوط خود را اصلاح می کنند و به شکل و اندازه موجود خود تقارن می آورند. اگرچه بخش‌های مختلفی از جراحی‌های مربوط به سینه وجود دارد، اما کاشت سینه بیشترین درخواست را دارد.

با هدف اصلی بزرگ کردن سینه‌ها، خانم‌ها برای بزرگ کردن سینه و کاشت سینه اقدام می‌کنند. راه دیگری برای افزایش توده در ناحیه سینه با لیپوساکشن VASER وجود دارد.

برای برآورده کردن نیازهای متنوع کاندیدهای مختلف، راه‌های متنوعی وجود دارد و روش‌های VASER Lipo Hi-Definition 3D و 4D با تحقق وعده‌ها تکامل یافته‌اند. در این فرآیند ابتکاری، چربی از نواحی خاصی ساکشن شده و به لایه‌های سینه تزریق می‌شود تا وضوح و حجم بیشتری به نواحی مورد نظر اضافه شود.

و بهترین بخش این است که همراه با بزرگ شدن ناحیه سینه، شکم یا ناحیه مختلف از جایی که توده ناخواسته برداشته می شود، کاهش می یابد. لیپوساکشن VASER روشی کم تهاجمی است که مانند سایر روش ها به زمان و درگیری کمتری نیاز دارد. نه تنها نتایج به طور طبیعی متفاوت است، بلکه مقرون به صرفه است. اندازه مورد نظر با توجه به وضعیت بیمار از قبل انتخاب می شود و بر این اساس بافت چربی اضافی منجمد شده و سپس برای رسیدن به بعد مورد نظر تزریق می شود.

پیوند چربی روشی است که برای برداشتن چربی از نواحی ناخواسته مانند باسن، شکم و بیرونی ران ها و نواحی کمتر شایع مانند داخلی ران ها، بازوها، ناحیه داخلی زانو استفاده می شود. چربی جذب شده از این نواحی برای ظاهری طبیعی و پرتر به سینه منتقل می شود.

پیوند چربی برای افزایش پری قطب پایین و قطب فوقانی سینه‌ها انجام می‌شود که با اندازه ½ و ¾ فنجان برای افزایش متوسط ​​اندازه‌گیری می‌شود.

روش به تفصیل:

یک پروب VASER وارد می‌شود و نوک آن امواج اولتراسوند ملایمی را منتشر می‌کند که امکان جداسازی سلول‌های چربی را فراهم می‌کند و حذف آن را آسان‌تر می‌کند، بدون اینکه سلول‌های چربی چربی را که در ناحیه پستان پیوند می‌شوند از بین ببرد. این فرآیند به عنوان لیپوساکشن با کمک اولتراسوند شناخته می شود.

این فرآیند که در محل اهدا کننده انجام می شود، ملایم است که سلول های بنیادی و سلول های چربی را برای پیوند ناحیه زنده نگه می دارد.

هنگامی که چربی شل شده و با یک دستگاه آسپیراسیون در یک قوطی جدا می شود، آنها را جابجا می کنند.

مواد پیوند چربی تهیه می شود که شامل جداسازی سلول های بنیادی و سلول های چربی از فرآورده های خونی ناخواسته، بی حسی موضعی و سرم است. با کمک یک تزریق بلانت به بافت زیر جلدی در غده سینه می رسد. یک میکرو کانول کوچک سر بلانت برای پیوند و رسوب چربی وارد می شود.

رژیم لاغری سریع