{بزرگداشت} روز قدس منصفانه فرآیند انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلامی استساعت: 13:19
آشکار شده در داخل مورخ: 1401/02/08
شناسه خبر: 1835025

حجت الاسلام پهلوانی همراه خود مقوله ای اینکه {بزرگداشت} روز قدس منصفانه فرآیند انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلامی است ذکر شد: کل شما انسان‌های آزاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل شما مسلمانان نیاز به برای {بزرگداشت} آن خواهد شد اقدام کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه فرسوده رژیم صهیونیستی این امروز را خارق العاده‌تر به دلیل در همه زمان ها برگزار نمایند.


به گزارش آنلاین {اطلاع رسانی} بهترین راه دانا؛ حجت الاسلام پهلوانی، امام جمعه کلان شهر شوقان در داخل صحبت کردن با خبرنگار عصراترک در داخل جاجرم، همراه خود مقوله ای اینکه روز قدس به ساده منصفانه مساله فلسطینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربی معمولاً نیست، گفت: روز قدس منصفانه {درد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزه کردن جانکاه انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بشری را انتخاب کنید و انتخاب کنید {یک موضوع} بین‌المللی اسلامی است.
وی شکسته نشده داد: براین ایده {بزرگداشت} روز قدس منصفانه فرآیند انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلامی است کدام ممکن است کل شما انسان‌های آزاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسلمانان نیاز به برای {بزرگداشت} این روزاقدام را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه فرسوده رژیم صهیونیستی این امروز را خارق العاده‌تر به دلیل در همه زمان ها برگزار کنند.


 


حجت الاسلام پهلوانی ذکر شد: ابتکار بی‌نظیر حضرت امام خمینی(ره) در داخل عنوان‌گذاری فینال جمعه ماه مبارک رمضان {به روز} جهان قدس دشمنان اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدس شریف را حقیقتا غافلگیر کرد.


 


وی ابراز داشت: پیام امام (ره) در داخل خصوص روز قدس در داخل بیداری ملت های اسلامی قابل توجه کارآمد واقع شد کدام ممکن است این پیام منصفانه حالت افندی سهمگین علیه نظام پوشالی صهیونیستی غاصب در داخل کل شما دنیا راه اندازی کرد.
 امام جمعه کلان شهر شوقان همراه خود مقوله ای اینکه حضرت امام (ره) همراه خود این اقدام استراتژیک، به رژیم صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامیانش فهماند کدام ممکن است به دلیل این پس 9 قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 مردمان فلسطین، کدام ممکن است هیچ مظلوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید محرومی در داخل در سرتاسر جهان تنها واقعی معمولاً نیست.


 


وی افزود: پس به دلیل این عنوان‌گذاری، روز قدس تبدیل شدن به نمادی برای بیداری کل شما ملت‌های آزاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به‌ویژه مسلمانان شد.


 


وی در داخل انتها به دلیل مردمان شریف فاز شوقان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام ملت گران قیمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگوار ایران تقاضا کرد در داخل راهپیمایی دشمن شکن روز قدس نمایندگی کنند.


 


انتهای پیام/نصیری