بزانی رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی آذربایجان شرقی شد.ساعت: 18:43
تاریخ انتشار: 1301/04/15
کد خبر: 1881480

یاسین بزانی با کسب بیشترین آرا در مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس جدید هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان آذربایجان شرقی انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش آناج، مجمع انتخاباتی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان آذربایجان شرقی امروز (چهارشنبه) به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان «حبیب ستودی نژاد» برگزار شد. نایب رئیس فدراسیون و اعضای مجمع “ظفر گودری” در سالن جلسات عمومی اداری.

در این مجمع یاسین بزانی، علی تروردی نسب، باقر محمدی و کریم وکیلی به عنوان کاندیدای ریاست هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان کاندیدا شدند اما تروردی نسب و وکیلی قبل از انتخابات انصراف دادند.

بدین ترتیب یاسین بزانی و باکر محمدی برای این مقام به رقابت پرداختند. باکار محمدی 13 رای کسب کرد. یاسین بزانی با 17 رای برنده شد. برگزیده شد.

رئیس جدید هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان پس از انتخاب به این سمت پس از ارائه برنامه های خود در جمع اعضای مجمع انتخاباتی گفت: علمی سازی رشته کونگ فو و ارتقای سطح دانش مربیان و مربیان قضاوت یکی از اهداف اصلی من در هیات مدیره است که باعث شکوفایی می شود. دارای رده های مردانه و زنانه است.

بزانی از دیگر برنامه های خود ایجاد اتاق فکر، مشارکت مالی صاحبان صنایع و بازرگانان و جذب علاقه مندان در عرصه ورزش و نیز بر عهده گرفتن میزبانی مسابقات کشوری و بین المللی از فدراسیون برشمرد.

خانواده کونگ فو از رئیس جدید حمایت می کنند

حبیب ستودی نژاد مدیر کل ورزش و جوانان استان در این مجمع گفت: از زحمات 14 ساله آقای هدیه ای در رشته کونگ فو استان تقدیر و تشکر می کنم و برای آقای بزانی در مسئولیت خود آرزوی موفقیت دارم. از خانواده کونگ فو استان تقاضا دارم تمام تلاش خود را برای پیشرفت این ورزش انجام دهند و از آقای بزانی و هیئت منتخب ایشان حمایت کنند.

وی ادامه داد: مدیران شهرستان با وجود کمبود امکانات و بودجه تمام تلاش خود را برای کمک به رشد ورزش کونگ فو در شهرستان ها انجام می دهند.

رئیس مجمع انتخاباتی کونگ فو منطقه در ایام کرونا از برداشته شدن گام های خوبی در خصوص آموزش در هیئت کونگ فو خبر داد و ابراز داشت: امیدوارم این امر ادامه داشته باشد و مربیان و داوران تازه نفسی تربیت کنیم.

آذربایجان شرقی باید در برگزاری مسابقات پیشتاز باشد

ظفر گودری نایب رئیس فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی گفت: مسابقات زیادی در سراسر کشور برگزار می شود و امیدواریم آذربایجان شرقی در برگزاری مسابقات کونگ فو پیشرو باشد.

وی خاطرنشان کرد: ورزش های رزمی ایران قدیمی ترین ورزش ایران است و قابل توسعه در استان ها و صادرات است.

در این مجمع با رای اعضای مجمع راحله موسویان به عنوان نایب رئیس، مهدی مهاتوی کارشناس رسمی، یوسف هدیه و علی ترودی به عنوان اعضای هیات مدیره نسب انتخاب شدند.

محمد گنجی نژاد کارشناس ورزشی از اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با تایید اعضای مجمع به عنوان بازرس قانونی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان انتخاب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان از سنوات یوسف هدیه رئیس سابق هیئت و امیر کریم زاده دبیر سابق هیئت کونگ فو و ورزش های رزمی استان تجلیل کرد. تلاش در جهت توسعه و گسترش این ورزش.

انتهای پیام/