برنامه کاهش وزن LA – آیا برای شما مناسب است؟

تقاضای فعلی برای برنامه ها و محصولات کاهش وزن در بالاترین حد خود در تاریخ اخیر است. این عمدتا به دلیل افرادی است که بیشتر وقت خود را صرف کار و انجام کارهای مختلفی می کنند که باید آنها را به پایان برسانند. عصر فناوری اطلاعات فرا رسیده است و از آنجایی که اکنون می توان اطلاعات را در یک چشم بر هم زدن به سراسر جهان ارسال کرد، مردم تمایل دارند به همان سرعت حرکت کنند. صنایع نیز با این سرعت سریع از جمله صنایع غذایی به کودتا تغییر می‌کنند و نتیجه آن غذاهای ناسالم ناسالم و نرخ چاقی است که سریع‌تر از قیمت نفت افزایش می‌یابد. چاقی در همه زمان‌ها بالاست و افراد زیادی را آزار می‌دهد، از این رو تقاضا برای محصولات کاهش وزن وجود دارد که می‌تواند نتایج سریع و کارآمد را برای فرد تضمین کند.

بسیاری از به اصطلاح قرص های جادویی و دستگاه های ورزشی به دلیل نیاز به سالم ماندن و سالم ماندن به بازار آمده اند. با این حال، این محصولات همیشه کار نمی کنند. اما یک برنامه کاهش وزن متوجه می شود که هیچ راه حل واحدی برای مشکل همه وجود ندارد. این برنامه برنامه لا وزن نام دارد.

برنامه لاغری لا یک برنامه مبتنی بر مرکز است که هدف آن کاهش کالری دریافتی اعضای خود با استفاده از نوارهای تغذیه و مشاوره است. آنها کلینیک هایی در سراسر جهان دارند که در آنجا با ارزیابی رایگان به یک عضو احتمالی شروع می کنند و سپس برنامه ای برای آن عضو طراحی می شود. این برنامه شامل بازدیدهای هفتگی یک مربی، مربی مجازی است که ورزش مناسب را نشان می دهد، گروه های پشتیبانی آنلاین و مهمتر از آن، میله ها و مکمل های غذایی آنها. سپس، مشاور شخصی خود را دریافت می‌کنید که نه تنها برنامه را در اختیار شما قرار می‌دهد، بلکه به‌عنوان محرک شخصی شما (یا بخش تشویق، در صورت تمایل) عمل می‌کند. این چیزی بیش از یک رژیم غذایی است، بلکه راهی برای تغییر سبک زندگی شماست که کلید واقعی سالم ماندن و سالم ماندن است. با این حال، آیا برنامه لاغری لا برای شما مناسب است؟

کسی که می تواند به آن پاسخ دهد شما هستید و نه هیچ کس دیگری. اگر به برنامه لاغری که به شما داده شده اعتقاد داشته باشید و آن را دنبال کنید، می توانید به اهداف خود برسید. با این حال، میله‌های تغذیه‌ای و مکمل‌های برنامه لاغری لا که گفته می‌شود در این برنامه ضروری هستند، ارزان نیستند. ممکن است به هزار دلار یا بیشتر برسد. به این واقعیت اضافه کنید که موردی وجود داشت که در آن شرکت به دلیل کار نکردن برنامه مورد شکایت قرار گرفت. سپس این شرکت به دلیل این اتفاق ناگوار با 100000 دلار جریمه شد. دلیل این امر می‌تواند این باشد که مشاوران شخصی بابت تعداد بارها و مکمل‌های تغذیه‌ای که می‌توانند به مشتریان خود بفروشند، پورسانت دریافت می‌کنند. این یک مشکل است زیرا باعث تضاد منافع می شود و مشاور می تواند یک برنامه معیوب ارائه دهد.

هزینه برنامه به انگیزه واقعی اعضا تبدیل می شود. انگیزه سالم شدن باید دقیقاً همین باشد، داشتن سبک زندگی سالم و بهتر زندگی کردن. برنامه لاغری لا می تواند برای شما مفید باشد، اگر بتوانید آن را بپردازید.