برنامه های کاهش وزن سریع – چگونه سریع لاغر شویم

اگر می‌خواهید در آماده‌سازی برای یک رویداد خاص به سرعت وزن کم کنید، ممکن است وسوسه شوید یکی از برنامه‌های کاهش وزن سریع محبوب را امتحان کنید. در این مقاله، ما قصد داریم در مورد چندین رژیم لاغری سریع و محبوب صحبت کنیم و مزایا و معایب استفاده از یکی از این رژیم‌های مد روز را برای لاغری با عجله بیان کنیم.

برنامه های کاهش وزن سریع معمولاً فقط مزایای کاهش وزن موقتی را ارائه می دهند. هنگامی که الزامات سخت این رژیم ها را کنار بگذارید، وزن ناگزیر به سرعت بازمی گردد. با در نظر گرفتن این موضوع، هنوز موارد زیادی وجود دارد که کاهش وزن سریع 5 یا 10 پوندی، یک رویداد خاص را حتی خاص تر می کند.

برخی از رژیم های غذایی محبوب برای کاهش وزن سریع …

رژیم معجزه آسای 5 روزه

این رژیم غذایی برگرفته از کتابی از آدل پون است و ادعا می کند که اگر آن را دنبال کنید، وزن خود به خود کاهش می یابد. تمرکز این رژیم بر کنترل اشتها، هوس و سطح قند خون است. این رژیم بررسی های متفاوتی دریافت کرده است و فقط برای نتایج کوتاه مدت در نظر گرفته شده است، نه کاهش وزن طولانی مدت.

رژیم غذایی سرکه سیب

یکی دیگر از برنامه های کاهش وزن سریع، رژیم سرکه سیب، ادعا می کند که انتقال خوبی به یک رژیم غذایی کم کالری است. این یک برنامه غذایی دقیق دارد که همانطور که حدس زدید با سرکه سیب تکمیل می شود. از مضرات این رژیم می توان به ناراحتی معده و گرسنگی اشاره کرد. اثربخشی سرکه سیب برای کاهش وزن به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته و هرگز ثابت نشده است.

سریع

تعدادی رژیم غذایی با نام های مختلف و فرضیه های مشابه در اینترنت وجود دارد. این رژیم‌ها برای کمک به کاهش وزن سریع، یک روزه کوتاه را توصیه می‌کنند. تغییرات کمی وجود دارد، اما روزه 2 روزه یکی از محبوب ترین توصیه ها است. درک این نکته مهم است که پیروی از این نوع رژیم ها می تواند کاملاً خطرناک باشد و منجر به عوارض جدی شود. رژیم های ناشتا با مصرف کم یا بدون کالری غذا یا کالری، دستور العملی برای مشکلات قند خون هستند و با عوارض جانبی مانند غش، سرگیجه و تاری دید همراه هستند. این رژیم ها به هیچ کس توصیه نمی شود. بدتر از آن، روزه گرفتن باعث واکنش قحطی در بدن شما می شود که پس از شروع دوباره غذا خوردن منجر به افزایش وزن بیشتر می شود.

در مورد کاهش وزن طولانی مدت چطور؟

رژیمی وجود دارد که به عنوان رژیم کاهش چربی راز ۲ شناخته می شود که سرعت کاهش وزن سریع را با مزایای کاهش وزن طولانی مدت ترکیب می کند. این رژیم بر تغییر عادات غذایی شما تمرکز دارد تا در واقع بدن شما را برای سوزاندن چربی و کالری موثرتر آماده کند. برخلاف سایر برنامه های کاهش وزن سریع، این برنامه طوری طراحی نشده است که بعد از چند روز اول شکست بخورد. این رژیم غذایی برای کسانی است که به دنبال کاهش وزن کوتاه مدت و بلندمدت هستند و همچنین بر کاهش اینچ، نه فقط پوند، تمرکز دارد.

شایعه شده است که انتخاب رژیم غذایی برخی از افراد مشهور شناخته شده، کاهش چربی Secret 2 در واقع بسیار آسان است. این طراحی شده است تا به بدن شما بیاموزد که چگونه از مواد غذایی برای سوزاندن چربی به جای اضافه کردن چربی اضافی روی کمر و باسن استفاده کند. داستان های موفقیت آمیزی مستند از افرادی وجود دارد که با استفاده از این برنامه کاهش وزن در 30 روز 45 پوند وزن کم کردند. با این حال، رژیم کاهش چربی Secret 2 برای کسانی نیست که فقط به دنبال کاهش چند پوندی هستند یا علاقه ای به راه حل کاهش وزن طولانی مدت ندارند.

همانطور که می بینید راه های زیادی برای کاهش وزن سریع وجود دارد. قبل از شروع هر رژیم غذایی، ایده خوبی است که با پزشک خود صحبت کنید تا مطمئن شوید که برنامه ای که می خواهید دنبال کنید هیچ گونه عوارض جانبی ایجاد نمی کند.

رژیم لاغری سریع