برنامه غذایی فراتر از کالری – آیا برای شما مفید است؟

برای افراد ناآشنا، یک برنامه رژیم غذایی وجود دارد که به سرعت در حال افزایش محبوبیت است – برنامه غذایی کاهش چربی 4 احمق که به برنامه رژیم غذایی فراتر از کالری اضافه می شود. دارای چندین نکته منحصر به فرد است که آن را از موارد سنتی که در آنجا می بینید متمایز می کند. اینها مواردی مانند پرهیز نکردن از گروه های غذایی خاص، محدود نکردن کالری دریافتی شما و مفهوم تغییر کالری هستند که تنوع بیشتری را در دریافت غذا تضمین می کند.

به خودی خود، برنامه رژیم غذایی 4 احمق از دست دادن چربی بسیار موثر گزارش شده است و سال هاست که وجود داشته است. این می تواند به شما کمک کند وزن خود را به طور مداوم و پیوسته کاهش دهید، بدون اینکه چیزی را که می خورید قربانی کنید. با این حال، اگر شما مشتاق به کاهش سریع وزن هستید، ممکن است برنامه اصلی را کمی ناکافی بدانید.

این همان جایی است که برنامه رژیم غذایی فراتر از کالری وارد می شود. همانطور که قبلا ذکر شد، این برنامه مکمل برنامه کاهش چربی 4 احمق است و به طور خاص برای افرادی است که متعهد به کاهش وزن سریعتر هستند. این منبع اضافی از طریق 2 مرحله اصلی به آن هدف دست می یابد: آشنایی شما با مفهوم غذاهای HS، و حمایت از نکات و ترفندهای رژیم غذایی.

HS Foods مخفف عبارت High Satity Foods است. همانطور که از نام آن پیداست، اینها غذاهای خاصی هستند که حتی زمانی که فقط مقدار کمی از آنها را مصرف کنید، احساس سیری در شما ایجاد می کنند. این بدان معناست که با گنجاندن آنها در برنامه موجود خود، هرگز احساس کمبود غذا نخواهید کرد و در عین حال وزن بیشتری را از دست خواهید داد. برخی از نمونه ها عبارتند از سیب زمینی آب پز، آجیل و منابع پروتئینی مانند گوشت و ماهی. فراتر از کالری به شما کمک می کند تا به شما آموزش دهد که دقیقا چگونه و چقدر باید از این غذاها بخورید تا به کاهش وزن ادامه دهید.

بنابراین آیا این طرح اضافی برای شما کار خواهد کرد؟ پاسخ این است که بله، خواهد شد. اگر قبلاً به این طرح متعهد هستید، متوجه خواهید شد که رضایت اضافی از HS Foods کمک بزرگی خواهد کرد. با این حال، اگر به سادگی می خواهید وزن کم کنید، برنامه اصلی برای شما کافی خواهد بود. اما من حدس می‌زنم همیشه ذکر این نکته مهم است که در حین رژیم باید ورزش کنید. لازم نیست چیزی افراطی باشد. شاید پیاده روی سریع در اطراف بلوک خود یا فقط یک ورزش کوچک در خانه انجام دهید، اما اگر می خواهید به نتایج بهتری برسید، مطمئن شوید که زمان خود را صرف ورزش می کنید. ورزش کردن و رژیم گرفتن تنها ترکیب مناسب برای کاهش وزن است.

رژیم لاغری سریع