برنامه دبیرستان کالیفرنیا به دنبال کمک به کمبود فزاینده رانندگان کامیون در این کشور است


دبیرستان پترسون در کالیفرنیا دانش آموزان را با شغل رانندگی کامیون آشنا می کند ، صنعتی که با کمبود نیروی کار مواجه است و زنجیره تامین ملی را تحت تأثیر قرار می دهد. دیوید دین ، ​​مربی CDL در دبیرستان ، هشدار داد که کمبود راننده همچنان مشکل ساز خواهد بود.

دین به “اتاق خبر آمریکا” گفت صنعت رانندگی کامیون در حدود 63000 راننده کم دارد و 25 درصد رانندگان فعلی به سن بازنشستگی رسیده اند یا در حال نزدیک شدن به آن هستند. او پیش بینی می کند که این صنعت تا پنج سال آینده تأثیر کامل کسانی را که بازنشسته می شوند ، احساس خواهد کرد.

پرینو: ما یک بحران آگاهی از آگاهی از آگاهی را به عنوان یک سرویس تأمین کننده که در طول تعطیلات پشتیبانی می شود ، به دست آورده ایم.

وی گفت: “تقاضا بسیار زیاد است و بخشی از هدف ما فقط پر نکردن صندلی ها نیست.” “ما می خواهیم مطمئن شویم که طیف وسیعی از استعدادهای جوان و آموزش دیده برای آینده ایجاد می کنیم.”

کمبود مداوم نیروی انسانی باعث تاخیر عمده بارها شده و زنجیره تامین را مختل کرده و بحرانی را که در فصل تعطیلات آغاز خواهد شد تهدید کرده است.

وزیر کار ایلین چائو گفت که کمبودها می توانند به یک “هنجار جدید” تبدیل شوند و کاهش بدهی ها و کاهش اجاره بها را عامل کاهش مشارکت نیروی کار دانست.

باب ناردلی ، مدیر اجرایی سابق Home Depot و Chrysler ، هشدار داد که این مشکل می تواند به یک وضعیت اضطراری تبدیل شود و نیاز به دخالت ارتش ایالات متحده دارد.

با این حال ، Dien در حال کار بر روی یک راه حل کوچک و بلند مدت است تا جوانان آمریکایی را مستقیماً وارد این صنعت کند.

ایزائل مدینه ، فارغ التحصیل اخیر CDL در دبیرستان پترسون ، به بیل همر به فاکس نیوز گفت که کلاس Dien او را برای حرفه ای در رانندگی کامیون الهام بخشید.

مدینه می گوید: “چیزی که به من انگیزه می دهد این است که چگونه دین به من گفت کمبود کامیون دار وجود دارد و من واقعاً از این حرفه لذت می برم.” “بنابراین این بیشتر در مورد پول نیست ، بلکه بیشتر در مورد کمک به جامعه شما است.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دین گفت میانگین سنی افرادی که وارد صنعت رانندگی کامیون می شوند 38 سال است ، به این معنی که مردم به طور معمول رانندگی با کامیون را به عنوان انتخاب دوم یا سوم حرفه خود انتخاب می کنند.

“ما واقعاً می خواهیم افرادی مانند ایزال به عنوان اولین انتخاب حرفه ای خود وارد این صنعت شوند – که واقعاً به این صنعت اهمیت می دهند و علاقه زیادی به آن دارند.”

دیدگاهتان را بنویسید