بررسی Syntrax Nectar – آیا شهد پودر پروتئینی خوبی برای زنان است؟

بسیاری از زنان این روزها از پودرهای پروتئینی به طور منظم استفاده می کنند، اما تلاش برای یافتن پروتئین مناسب برای شما اغلب ممکن است گیج کننده باشد.

آیا به دنبال افزایش توده عضلانی، کاهش وزن یا دریافت یک شیک جایگزین غذا هستید؟

در این بررسی Syntrax Nectar ما قصد داریم به این پودر پروتئینی بپردازیم که ادعا می کند طعم بالایی دارد و برای زنانی که به دنبال کاهش وزن هستند ایده آل است.

طعم

پودرهای پروتئین آب پنیر (و بیشتر مکمل‌ها به طور کلی) همیشه از نظر طعم بزرگ نیستند و معمولاً برای خوش‌مزه بودن باید با چیزی مانند شیر، ماست یا بستنی (در اسموتی) مخلوط شوند.

با این حال، Syntrax در پروتئین شهد خود، موفق شده است پودر پروتئینی ایجاد کند که طعم فوق العاده ای دارد، بدون نیاز به مخلوط کردن… به عبارت دیگر، می توانید مستقیماً از شیشه روی غلات خود یا هر طور که می خواهید بخورید.

این خبر بسیار خوبی است و راهی خوب برای زنان برای جلوگیری از مصرف کالری اضافی به شکل شیر یا سایر افزودنی ها.

طعم واقعاً بزرگترین نکته مثبت در مورد پروتئین شهد سینتراکس است و زنان کاملاً عاشق تنوع 8 طعم شیرین آن هستند.

پروفایل کم کالری

یکی دیگر از نکات مثبت پودر پروتئین Syntrax Nectar، کالری کم آن است. با تنها 90 کالری در هر وعده، این مکمل باید یکی از کم کالری ترین مکمل های پروتئینی موجود در بازار باشد و برای زنانی که در مورد کالری دریافتی خود آگاه هستند، به خصوص اگر در رژیم کاهش چربی هستند، ایده آل است.

چگونه با بسیاری از پودرهای پروتئینی دیگر مقایسه می شود؟

خب، شیک‌های پروتئینی محبوب برای افزایش حجم عضلانی معمولاً 300 کالری در هر وعده تأمین می‌کنند، و حتی نسخه‌های «سبک» آن حدود 180 تا 200 کالری دارند… بنابراین می‌توانید ببینید که Syntrax Nectar یکی از کم‌ترین کالری‌هاست. با یک حاشیه قابل توجه

23 گرم پروتئین در هر پیمانه و صفر کربوهیدرات و چربی وجود دارد. این برای خانم هایی که به دنبال به حداقل رساندن کالری دریافتی هستند ایده آل است، اما ممکن است برای کسانی که به دنبال پودر پروتئین جایگزین غذا (MRP) هستند ایده آل نباشد.

MRP ها با پروفایل تغذیه متعادل تری از پروتئین، کربوهیدرات و چربی بهتر هستند.

محتوای پروتئین با کیفیت بالا

در بررسی پودر پروتئین Syntrax Nectar متوجه شدیم که کیفیت پروتئین موجود در پودر نیز در سطح بالایی قرار دارد.

این پروتئین از ایزوله پروتئین آب پنیر (شکل خالص پروتئین) به نام پرومینا گرفته شده است، این یکی از سریع ترین و آسان ترین پروتئین های قابل هضم موجود است و به سرعت جذب شده و توسط بافت عضلانی شما برای ترمیم و رشد استفاده می شود. پروتئین Syntrax Nectar همچنین حاوی اسیدهای آمینه زیستی بیشتری نسبت به ایزوله‌های آب پنیر ارزان‌تر موجود در بازار است، به این معنی که ترمیم بافت ماهیچه‌ای حتی سریع‌تر است.

اختلاط پذیری

بسیاری از پودرهای پروتئینی موجود در بازار هنگام مخلوط کردن آنها در مایعات یا بلغور جو دوسر و غیره می توانند دردسر ساز شوند. آنها اغلب جمع می شوند و به درستی حل نمی شوند که می تواند خسته کننده و کثیف باشد.

از طرف دیگر، Syntrax Nectar به خوبی با هر چیزی ترکیب می شود – آب، شیر، بستنی، بلغور جو دوسر، پنیر دلمه و ماست.

با این حال، می تواند کمی کف کند، بیشتر از برخی دیگر از پروتئین های آب پنیر موجود در بازار، بنابراین اگر دوست دارید از شیکر استفاده کنید یا آن را به شدت مخلوط کنید، ممکن است این مورد را در نظر بگیرید.

موارد منفی

همانطور که در بالا ذکر شد، قابلیت اختلاط در حالی که خوب است کمی کف آلود است، بنابراین باید آن را در نظر بگیرید.

همچنین کمبود کربوهیدرات و چربی به این معنی است که اگرچه برای زنانی که به دنبال دریافت پروتئین خالص هستند عالی است، اما برای کسانی که به دنبال جایگزینی یک وعده غذایی سالم هستند، یا استفاده از آن برای ساخت سریع توده عضلانی ایده آل نیست.

با این حال، پروتئین Syntrax Nectar برای زنانی که به دنبال دریافت پروتئین سالم خالص در یک میان وعده شیرین هستند، عالی است که برنامه رژیم غذایی کاهش چربی آنها را به خطر نمی اندازد.

رژیم لاغری سریع