بررسی Strip That Fat – The Strip That Fat Diet System حساب بانکی شما را سلب خواهد کرد

این مقاله بر اساس تجربه واقعی من با این محصول است و فقط یک هشدار کوچک در مورد این است که چرا باید در استفاده از آن بسیار محتاط باشید.

همانطور که همه ما می دانیم، اینترنت در حال خزیدن با برنامه های کاهش وزن و سیستم های رژیم غذایی است که قول می دهند به طور کلی هیکل شما را با یک حرکت کلید تغییر دهند. با توجه به افزایش روزافزون مشکل وزن من که تهدیدی برای تسخیر زندگی من بود و اعتماد به نفس کمی را که داشتم کاملاً از بین می برد، تصمیم گرفتم دست به کار شوم و از انجام این همه “تحقیق” که در واقع تعلل بود، دست بکشم.

اول از همه، اجازه دهید به شما توضیح دهم که واقعاً سیستم رژیم غذایی Strip That Fat چیست. Strip That Fat هم یک برنامه کاهش وزن و هم یک سیستم رژیم غذایی است. تمایز بین این دو بسیار مهم است. با بسیاری از برنامه های کاهش وزن دیگر که من در شبکه دیده ام، شما یا یکی را دریافت می کنید یا دیگری. اما با Strip That Fat برنامه کاهش وزن خود را دریافت می کنید، که کتاب الکترونیکی است که با تکنیک ها و روش هایی دریافت می کنید تا به سرعت چربی را از بدن خود پاک کنید.

شما همچنین STF Diet Generator را دریافت می کنید. این نرم افزاری است که یک رژیم غذایی برای شما ایجاد می کند، اما با تفاوت هایی همراه است. شما غذاهایی را که دوست دارید بخورید وارد می کنید و با رژیم غذایی بر اساس آن غذاها برمی گردد.

در حین استفاده از این، چیزهای زیادی در مورد غذا خوردن و نحوه خوردن غذاهایی که به کاهش وزن شما کمک می کنند، آموختم. سیستم رژیم غذایی Strip That Fat به من آموخته است که می توانم بدنم را برای از دست دادن کالری آموزش دهم. من از خوردن چیزهایی که دوست دارم نمی ترسم و اطلاعاتی که در مورد نحوه کنترل میل بدن به خوردن دریافت کرده ام یک منحنی یادگیری بسیار جالب بوده است.

اما، در تجربه من، سیستم رژیم غذایی Strip That Fat قطعا به پاک کردن حساب بانکی شما از پول سخت به دست آمده کمک می کند، و به همین دلیل است.

خوب، نتایجی که از استفاده از سیستم رژیم غذایی Strip That Fat به دست آوردم به این معنی است که مجبور شدم مبلغ ناخالصی را برای خرید لباس های جدید در مدت زمان بسیار کوتاهی خرج کنم زیرا لباس های قدیمی من اکنون برای من خیلی بزرگ هستند. .

این وضعیت ایده آلی برای کسی نیست که آنقدر درآمد ندارد و مجبور است دائماً سکه ها را تماشا کند!

نمی توان همه آنها را برد.