بررسی Strip That Fat – آیا Strip That Fat یک کلاهبرداری است؟

Strip That Fat یک برنامه کاهش وزن نسبتاً جدید است که بر درک روش های تغذیه سالم برای سوزاندن کالری تمرکز دارد که در بلندمدت و کوتاه مدت مفید خواهد بود.

بعد از اینکه در گذشته قربانی رژیم‌های مد روز و سیستم‌های کاهش وزن خطرناک شدم، می‌دانستم که باید قبل از پرداخت بیشتر پولی که به سختی به دست آورده‌ام به یک برنامه جدید تحقیقات جدی انجام دهم. تحقیقاتم مرا به سمت برداشتن چربی هدایت کرد.

این برنامه کاهش وزن شامل موارد زیر بود:

-راهنمای رژیم غذایی مخفی نواری که چربی

– Strip That Fat Diet Generator

راهنمای Calworries

-کاربرگ کالری شماری

-راهنمای زندگی سالم

-دسترسی به تمام به روز رسانی های بسته طلا

راهنمای رژیم غذایی مخفی برای یادگیری بسیار مفید بود که به ندرت از ایده هایی برای کاهش وزن در حین غذا خوردن استفاده می شد. شما یاد می گیرید که چگونه برخی غذاها بر متابولیسم شما تأثیر می گذارند، آن چیز کوچکی که تعیین می کند چقدر سریع کالری بسوزانید. اهمیت این موضوع را نمی توان بیش از حد بیان کرد. سوزاندن کالری بیشتر از آنچه مصرف می کنید، اصل اساسی است که همه رژیم های غذایی عالی بر اساس آن استوار است. این در تضاد کامل با رژیم‌هایی مانند رژیم اتکینز است که پرهیز از پروتئین، یک جزء حیاتی در یک رژیم غذایی متعادل را تشویق می‌کند.

یکی از چیزهای جالبی که در مورد Strip That Fat یافتم این بود که شامل یک ژنراتور رژیمی بود. این به من اجازه داد تا در مورد آنچه در رژیم غذایی خود بگنجانم استاد شوم. با بیش از 40000 ترکیب مختلف، من برای انتخاب ناامید نشدم. با پنج وعده غذایی کوچک در روز، از این اصل استفاده می‌کردم که خوردن میان‌وعده در وعده‌های کنترل‌شده به من اجازه می‌دهد قربانی پرخوری، آفت هر چاهی به معنای لاغرتر نباشم.

سیستم کامل نیست، هیچ رژیم غذایی درست نیست، اما وقتی مردم از یک کلاهبرداری صحبت می کنند، و اگر کار نکرد، باید کاملا مخالف باشم