بررسی Genesis PURE – آیا Genesis PURE یک تجارت خانگی قانونی است؟

در این بررسی Genesis PURE، من نگاه دقیق‌تری به این شرکت خواهم داشت تا اطلاعاتی را که در تصمیم‌گیری تجاری خانگی خود به آن نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهم. این شرکت کیست؟ دقیقاً چه چیزی را به مشتریان خود ارائه می دهند؟ مهمتر از آن، آیا Genesis PURE یک فرصت تجاری مشروع ارائه می دهد؟ بیایید بررسی خود را شروع کنیم.

Genesis PURE که در سال 2009 راه اندازی شد، یک شرکت سلامت و تندرستی است که خط تولید کاملی از نوشیدنی های تغذیه ای، مکمل ها، راه حل های ضد پیری و کاهش وزن را ارائه می دهد. آنها این محصولات را به عنوان فرموله شده با طبیعی ترین مواد تبلیغ می کنند. آنها حاوی پرکننده، قند یا مواد نگهدارنده نیستند.

Genesis PURE این محصولات را از طریق شبکه بزرگی از صاحبان مشاغل مستقل (IBO) ارائه می‌کند، که نشان دهنده فرصت‌های تجاری بازاریابی چند سطحی است که آنها به سرعت به آن مشهور می‌شوند.

هزینه تبدیل شدن به یک کسب و کار مستقل هزینه سالانه 37 دلار خواهد بود. همراه با این قیمت، تعهدی به برنامه ماهیانه Autoship وجود خواهد داشت که بسته محصول مورد نظر شما را هر 4 هفته یکبار به آدرس شما ارسال می کند. برای کسانی که تمایلی به ثبت نام در برنامه Autoship خود ندارند، می توانند با هزینه سالانه 47 دلار ثبت نام کنند. عضویت شما شامل یک دفتر پشتیبان مجازی Genesis PURE خواهد بود تا به شما در عملیات روزانه کسب و کارتان کمک کند.

Genesis PURE 7 جزء را در برنامه جبرانی خود ارائه می دهد. همانطور که به فروش شخصی دست می یابید، و تلاش های استخدامی خود را برای رشد کسب و کار خود آغاز می کنید، از پاداش کامل طرح جبران آنها سود خواهید برد. این 7 جزء عبارتند از:

خرده فروشی

جایزه سفارش اول

استخر تقسیم درآمد

درآمد تیم

مطابقت بررسی نسل

استخر رهبری

جایزه ماشین لوکس

این طرح جبرانی برای ارتقای تیم سازی و رهبری طراحی شده است. همانطور که سازمان خود را رشد می دهید، و به افرادی که در خط پایین خود هستند کمک می کنید تا به موفقیت برسند، آنها به شما پاداش خواهند داد.

به نظر من، Genesis PURE یک شرکت بسیار قانونی است. آنها محصولاتی با تقاضای بالا برای مصرف کنندگان آگاه به سلامت ارائه می دهند. با این حال، در نظر گرفتن این نکته مهم است که این تجارت به توانایی شما در تماس با دوستان، خانواده، همسایگان و همکاران برای خرید محصولات و استخدام آنها در تجارت شما بستگی دارد. با توجه به اینکه Genesis PURE یک کسب و کار بازاریابی چند سطحی سنتی است، این روش‌های بازاریابی هستند که شما آموزش داده می‌شوید و تشویق می‌شوید از آنها در ایجاد کسب‌وکار خود استفاده کنید. با این اوصاف، اگر تمایل زیادی به ایجاد این کسب و کار دارید، Genesis PURE جوایز زیادی و پتانسیل موفقیت شما را ارائه می دهد.

مثل همیشه، برای شما در جستجوی کسب و کار خانگی برای شما و خانواده تان آرزوی موفقیت دارم.