بررسی کفش های لاغری ریباک Easytone

اگر به دنبال یک کفش کاهش وزن هستید، باید Reebok Easytone را به عنوان بخشی از لیست خرید خود در نظر بگیرید. این کفش به گونه ای طراحی شده است که با ایجاد این حس که در حال راه رفتن روی شن هستید، بیشتر روی عضلات ساق پا، ران و قسمت مرکزی بدن شما کار کند. این کفش بر روی ساق پا، گلوتئوس ماکسیموس و همسترینگ تمرکز دارد تا شما را قادر سازد کالری بسوزانید، عضلات خود را تقویت کنید و وزن کم کنید. این ایده پشت Easytone است و ما می خواهیم در اینجا نگاهی دقیق تر به آنها بیندازیم.

طراحان ریباک کفشی طراحی کرده اند که به شما این حس را می دهد که در یک ساحل شنی خشک قدم می زنید. این ایده خوبی است، اما برخی از علم های قوی پشت این وجود دارد. به آخرین باری که در یک ساحل شنی نرم قدم زدید فکر کنید، حفظ تعادل سخت بود و برای حفظ تعادل مجبور بودید کمی حرکت کنید. Reebok فناوری اختصاصی خود را توسعه داده است تا از مزایای آموزش بی ثباتی در اینجا با این کفش استفاده کند. ویژگی های Easytone در غلاف های تعادلی در نزدیکی بالای کف پا و پاشنه تعبیه شده است تا هنگام راه رفتن، ناپایداری طبیعی را به شما بدهد. این شما را وادار می کند تا از تمام عضلات پاها و شکم خود استفاده کنید و آنها را مجبور به استفاده بیشتر از انرژی و تقویت بدن می کند. ریباک این کفش ها را در آزمون مطالعات دانشگاهی قرار داده است و دریافته است که افرادی که به طور مرتب از این کفش ها استفاده می کنند، تون عضلات خود را بهبود می بخشند.

ریباک ایزیتون دارای روکش پارچه ای صاف مشبک و چرم، کفی با بالشتک مخصوص، زیره میانی که دارای طراحی خاص DMX Max است و زیره بیرونی کشش لاستیکی دارد. آنها این کفش را در چندین گروه طراحی مختلف از جمله Reiinspire، Flip، Go Outside و برخی طرح های سفارشی ارائه می دهند. Reiinspire کفش تنیس کلاسیک شماست و در چهار طرح رنگ اصلی عرضه می شود. اگر به دنبال یک کفش راحتی هستید، به Flip که یک صندل پاشنه باز است نگاهی بیندازید. استایل Go Outside برای افرادی که به دنبال ظاهری کلاسیک تر هستند در دو رنگ مشکی ساده یا سفید عرضه می شود. آنها همچنین چندین طرح سفارشی مختلف را ارائه می دهند که خط طراحی آنها هستند. تمام این کفش ها حدود صد دلار به فروش می رسد.

یکی از مواردی که این کفش را واقعا متمایز می کند، میزان تحقیق و آزمایشی است که ریباک روی Easytone سرمایه گذاری کرده است. از نقطه نظر ذهنی، آنها در چند سال گذشته آزمایش های سایش گسترده ای را با صدها نفر انجام داده اند. آنها این کفش ها را به داوطلبان دادند و در یک نظرسنجی فعال سازی عضلات اندام تحتانی بازخورد آنها را خواستند. اکثر این افراد پاسخ دادند که می‌توانستند احساس کنند که عضلات پایشان در هنگام پوشیدن این کفش‌ها بسیار سخت‌تر کار می‌کنند.