بررسی واقعی Turbo Fire – آیا واقعا کار می کند؟

من یک مربی زومبا هستم و دوست دارم سایر تمرینات قلبی شدید را امتحان کنم.

در این مقاله بررسی من در مورد Turbo Fire و همچنین اطلاعاتی در مورد مکان هایی که می توانید آن را دریافت کنید و سایر برنامه های تناسب اندام Beachbody را با قیمت عالی خواهید یافت.

من اولین بار Turbo Fire را در یک Infomercial یک شب هنگام ورق زدن کانال ها دیدم. چیزی که من را به تماشای کل تبلیغات کشاند، آهنگ های موسیقی رقص و حرکات سرگرم کننده ای بود که همراه با آنها همراه بود. این حرکات همچنین به نظر می رسید که با تمرینات کاردیو و مقاومتی ترکیب شده است. این یک امتیاز بزرگ در کتاب من بود.

در ابتدا، قطعاً باید آهسته پیش بروید تا حرکات را یاد بگیرید زیرا می توانند بسیار سریع پیش بروند.

این برنامه از این نظر عالی است که یک گزینه “New to Class” وجود دارد که مانند یک آموزش برای برخی از حرکات است.

وقتی تمرینات واقعی را شروع می کنید، فقط می پرید و می روید. در ابتدا هیچ تمرین کششی وجود ندارد. فقط یک گرم کردن مختصر این برای کلاس‌های زومبا من هم همین‌طور است و من عاشق این هستم که قلبم فوراً به تپش می‌افتد. احساس می کنم که قطعاً تمرین بهتری دارم.

Turbo Fire ترکیبی از حرکات کیک بوکسینگ و رقص است که آن را بسیار سرگرم کننده می کند.

اگر قبلا زومبا را انجام داده اید، این برنامه مانند زومبا روی استروئیدها است. این بسیار شدیدتر است و شما را بسیار قوی تر از انجام تمرینات قلبی منظم می کند.

کلاس های HIIT که Turbo ارائه می دهد مانند تمرینات چربی سوزی شدید هستند. و بهترین بخش این است که شما 3 دی وی دی پر از این تمرینات کوچک عالی دریافت می کنید.

همچنین 2 کلاس Fire EZ وجود دارد. این کلاس‌ها آنقدر شدید نیستند، اما جایگاه خود را در برنامه حفظ می‌کنند و بخش خوبی از روال تناسب اندام را ارائه می‌دهند.

با تمام کلاس های شدیدی که با Turbo Fire همراه است، Chalene (گورو تناسب اندام TF) قطعاً کلاس های کششی را فراموش نکرد. انجام حرکات کششی پس از گرم کردن ماهیچه ها ضروری است و توربو یک روتین 40 دقیقه ای خوب و همچنین 10 دقیقه کشش همراه با هر تمرین را در اختیار شما قرار می دهد.

برای کسانی از شما که قبلاً کلاس های HIIT را انجام نداده اید، این برنامه با یک برنامه آماده سازی مجهز شده است تا خود را برای این تمرینات آماده کنید.

من متوجه شدم که کلاس‌های تونینگ یکی از بهترین‌هایی است که تاکنون گذرانده‌ام. شالین قطعاً به ورزش‌های فشاری علاقه دارد، و روتین‌های فشاری او قطعاً بالاتنه شما را خوش فرم می‌کند.

کیک بوکسینگ شامل ضربات ضرباتی، ضربدری، هوک، آپپرکات، ضربه های دور و هلی، پمپ آن، زیگزاگ و بسیاری از اشکال دیگر است.
همچنین چند حرکت جدید به نام این محصول و همچنین سایر ترکیبات جدید و تغییرات قدیمی تر وجود دارد.

مقدار زیادی پلایومتریک (پرش) وجود دارد، بنابراین بهتر است قبل از درگیر شدن شدید در این برنامه، مطمئن شوید که زانوهای شما در وضعیت خوبی قرار دارند.

موسیقی انتخاب شده برای این مجموعه تمرینی عالی است. تعداد زیادی آهنگ های دهه 70، 80، 90 و رقص مدرن همگی شامل می شوند. آهنگ هایی مانند “Push It”، “Bad Girls” و “Proud Mary” را دریافت خواهید کرد. شما همچنین خواهید شنید که هنرمندان بزرگی مانند دونا سامر، فلو ریدا، تینا ترنر و بسیاری دیگر.

از کجا می توان آن را با قیمت خوب دریافت کرد.

همانطور که احتمالاً از بررسی من در مورد Turbo Fire می توانید متوجه شوید، این برنامه کاملاً عالی است. تنها چیزی که برای من خاموش بود قیمت بود.

نکته خوب این بود که من توانستم کل تمرین را در آمازون با قیمت بسیار عالی انجام دهم. حتی بهتر از آن، این برنامه با چیزهای جالب دیگری همراه بود.

اگرچه این برنامه برای دی وی دی های تناسب اندام گران تر است، اما قطعا ارزشش را دارد. من هرگز در وضعیت بهتری نبوده ام.